IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
    ай да се спирате
    що не го пратиш на 1500 за по сигурно
    свали ми и vow 90 или 80 и ще се смея вече

    Импе,наистина много мишкуняк изпълзя
    Че то 1750 е дневно движение. Може и утре 1500 също не е проблем в близките месеци.
    Аз мисля обаче, че се поспряхме. И дано съм прав, че се удължих доста добре

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
      Не мърда но не пада ,а акциите са почти 20% надолу.
      Че накъде да пада - да го подаряват ли?

      Хората не осъзнават, че златото, акциите, петролът дори имат реална стойност, само "стойността" на парите се определят от политиците.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        А може би означава, че всички очакват, че пазарите ще обърнат в най-скоро време, затова си държат парите в кеш, вместо да ги затварят в златце?

        Нали уж всички най-най-богати продавали акциите и купували злато - що не мърда нагоре?
        Не мърда но не пада ,а акциите са почти 20% надолу.
        Last edited by Hermes73; 20.01.2016, 20:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
          ай да се спирате
          що не го пратиш на 1500 за по сигурно
          свали ми и vow 90 или 80 и ще се смея вече

          Импе,наистина много мишкуняк изпълзя
          Точно. Имам чувството, че това е целенасочена манипулация и пазарите нарочно са натискани надолу. Лошите новини се преекспонират, добрите се изкълчват, за да изглеждат лоши или се игнорират.
          Голямо е изкушението да сринеш пазарите и да напълниш 18-20% по-ниско, точно преди отчетите и дивидентите. Пазарите може да пропаднат още надолу с това мачкане, но тия които продават сега, а и на евентуално по-ниски нива, ного скоро ще се почувстват ного глупаво.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
            Реагира прекалено слабо за такъв спад на пазара, това означава, че потенциалът му надолу е огромен.
            А може би означава, че всички очакват, че пазарите ще обърнат в най-скоро време, затова си държат парите в кеш, вместо да ги затварят в златце?

            Нали уж всички най-най-богати продавали акциите и купували злато - що не мърда нагоре?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Може първо да видим и 1750 в следващите месец-два. Пък и след такъв спих качването ще отнеме известно време.

              Освен това има риск песимизмът да се окаже достатъчно заразителен, че да се отрази зле на потребителя и бизнеса. И тогава няма да е никак хубаво да влезем в рецесия с лихви от 0.25-0.5%.
              ай да се спирате
              що не го пратиш на 1500 за по сигурно
              свали ми и vow 90 или 80 и ще се смея вече

              Импе,наистина много мишкуняк изпълзя
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                Отказвам се от спора с теб,дай да наблюдаваме какво става по борсите че е интересно.Днес почти достигнаха нивата от 24 08 2015
                Слузта вече е над 5% надолу. По-добре направо да се издъни до 20 кинта, така пазарите ще се откажат да я следват. Но аз мисля, че утре ще възстанови отчасти и пазарите - тоже.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Хайде пак

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                    Дайте по една прогноза за златото в създалата се ситуация? Според мен 1200 до месец.
                    Докато цената се определя от COMEX няма много да мърда нагоре ,освен при драстични спадове за кратко време по борсите от порядъка на 40-50% .1200$

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                      Дайте по една прогноза за златото в създалата се ситуация? Според мен 1200 до месец.
                      Реагира прекалено слабо за такъв спад на пазара, това означава, че потенциалът му надолу е огромен.

                      Коментар


                      • Дайте по една прогноза за златото в създалата се ситуация? Според мен 1200 до месец.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Хубаво, но е ЕДНА компания, която продава дъвки и четки за зъбки. Помниш ли равновесиев пусна една таблица - за около 18 от най-големите производители на автомобили - и всички те отчитаха ръст на продажбите. Нито една нямаше спад. Не е ли по-логично да предположиш, че дъвкаджиите си имат някакъв свой проблем, вместо да казваш, че целият свят се е сринал заради тях? А може би все повече хора пазаруват през интернет?

                          По същия начин едно време евреините ги наводнил един по-силен дъжд в пустинята и те измислили Всемирния потоп.
                          Отказвам се от спора с теб,дай да наблюдаваме какво става по борсите че е интересно.Днес почти достигнаха нивата от 24 08 2015
                          Last edited by Hermes73; 20.01.2016, 19:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                            Тази компания е най-големия работодател в света,най-големия търговец на дребно в света и сигурно още доста работи от сорта най-големия.
                            Хубаво, но е ЕДНА компания, която продава дъвки и четки за зъбки. Помниш ли равновесиев пусна една таблица - за около 18 от най-големите производители на автомобили - и всички те отчитаха ръст на продажбите. Нито една нямаше спад. Не е ли по-логично да предположиш, че дъвкаджиите си имат някакъв свой проблем, вместо да казваш, че целият свят се е сринал заради тях? А може би все повече хора пазаруват през интернет?

                            По същия начин едно време евреините ги наводнил един по-силен дъжд в пустинята и те измислили Всемирния потоп.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Ей тия се скъсаха от продажби днес,
                              но май всичко ще приключи когато петрола намери дъно и спре движението си надолу.
                              Петрола се оказа по-голям от фондовия пазар и може да го води, това е урока който научих.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Ти гледаш една компания, че затваря магазини и оттам вадиш изводи за целия свят, аз гледам 10+ компании, които увеличават продажбите си?

                                Кой е по-възможно да греши?
                                Тази компания е най-големия работодател в света,най-големия търговец на дребно в света и сигурно още доста работи от сорта най-големия.

                                Коментар

                                Working...
                                X