IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
    Тази компания е най-големия работодател в света,най-големия търговец на дребно в света и сигурно още доста работи от сорта най-големия.
    Хубаво, но е ЕДНА компания, която продава дъвки и четки за зъбки. Помниш ли равновесиев пусна една таблица - за около 18 от най-големите производители на автомобили - и всички те отчитаха ръст на продажбите. Нито една нямаше спад. Не е ли по-логично да предположиш, че дъвкаджиите си имат някакъв свой проблем, вместо да казваш, че целият свят се е сринал заради тях? А може би все повече хора пазаруват през интернет?

    По същия начин едно време евреините ги наводнил един по-силен дъжд в пустинята и те измислили Всемирния потоп.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Ей тия се скъсаха от продажби днес,
      но май всичко ще приключи когато петрола намери дъно и спре движението си надолу.
      Петрола се оказа по-голям от фондовия пазар и може да го води, това е урока който научих.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ти гледаш една компания, че затваря магазини и оттам вадиш изводи за целия свят, аз гледам 10+ компании, които увеличават продажбите си?

        Кой е по-възможно да греши?
        Тази компания е най-големия работодател в света,най-големия търговец на дребно в света и сигурно още доста работи от сорта най-големия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Според мен дъното ще го видим до 1 месец при цена около 25 долара.
          Ще се стигне до крайност 10-11$

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
            Свило се е навсякаде .Недей да вярваш на официалните данни едно към едно,защо Уол-Март затвори 2015 264 магазина? Два процента и полвина от обектите си?За един ден акциите и поевтиняха с 10 %.
            Ти гледаш една компания, че затваря магазини и оттам вадиш изводи за целия свят, аз гледам 10+ компании, които увеличават продажбите си?

            Кой е по-възможно да греши?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Срещу скромен процент приемам залози за дъното на петрола. WTI 23 Brent 23,50 от мен
              Според мен дъното ще го видим до 1 месец при цена около 25 долара.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Срещу скромен процент приемам залози за дъното на петрола. WTI 23 Brent 23,50 от мен
                Аз съм за април месец. Цената е пълна неизвестност. Вероятно ще съвпадне с тотален катаклизъм в някоя от държавите производителки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Срещу скромен процент приемам залози за дъното на петрола. WTI 23 Brent 23,50 от мен
                  + 50 цента отгоре за мене...

                  Коментар


                  • Срещу скромен процент приемам залози за дъното на петрола. WTI 23 Brent 23,50 от мен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Нъл...супер хедж си е, не ти требе жълто тенеке кат я има..
                      И аз си го мисля ,съвсем сериозно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Нашето БФБ би трябвало много скоро да тръгне.
                        Нъл...супер хедж си е, не ти требе жълто тенеке кат я има..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                          Свило се е навсякаде .Недей да вярваш на официалните данни едно към едно,защо Уол-Март затвори 2015 264 магазина? Два процента и полвина от обектите си?За един ден акциите и поевтиняха с 10 %.
                          Нашето БФБ би трябвало много скоро да тръгне.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            С колко се е свило потреблението - с 20% ли? И къде се е свило? Спадът в продажбите на дребно в САЩ бе 0.1% - в предела на статистическата греша... а колко е нарастнало потреблението в Китай - най-ногочисленият пазар?

                            А и като гледам компаниите, в които аз съм инвестирал, никоя не отчита спад на продажбите.
                            Свило се е навсякаде .Недей да вярваш на официалните данни едно към едно,защо Уол-Март затвори 2015 264 магазина? Два процента и полвина от обектите си?За един ден акциите и поевтиняха с 10 %.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                              Проблема не е само в петрола,свива се потреблението от джапанки до стомана.А то се свива защото пресъхват кредитите.
                              С колко се е свило потреблението - с 20% ли? И къде се е свило? Спадът в продажбите на дребно в САЩ бе 0.1% - в предела на статистическата греша... а колко е нарастнало потреблението в Китай - най-ногочисленият пазар?

                              А и като гледам компаниите, в които аз съм инвестирал, никоя не отчита спад на продажбите.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Малко да ви развеселя ...
                                Mлъкни малко бе...сега не му е времето за лириките ти..

                                Ех тоя мръсен Целген не пада бе, неговата верица ....

                                Коментар

                                Working...
                                X