IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
    Може ли до края на годината да видим отрицателни лихви?Или Кравария според теб ще устиска
    Според мене е много малко вероятно да се стигне до там. Задлъжнялостта на домакинставата в САЩ е ниско, процентът от доходите, който отива за обслужване на дългове е рекордно ниско ниво от поне 15 г. насам, банките са плувнали в ликвидност, имат много по-големи капиталови буфери в сравнение с преди кризата (особно големите SIFIs), и имат рекордно нисък процент лоши кредити (сега леко се вдига покрай шистовци). Корпорациите също имат силни баланси (по принцип имат големи дългове, но с падеж средно след 17г., а имати трилиони cash и cash equivalents).

    Сиреч, аз продължавам да смятам, че икономиката на САЩ е в много добра форма. Проблемът е в останалия свят. Забавянето в Китай, прекалено рязкото падане на петрола, падането на суровините, буксуващата Европейска икономика, това всичко се отразява зле на американската икономика.

    Citi казват, че сме в death spiral - http://www.cnbc.com/2016/02/05/citi-...th-spiral.html. Аз бих използвал по-меката фраза adverse feedback loop. Нещата са леко зле, но не чак толкова, обаче песимизмът подхранва песимизъм, който прави нещата да са по-зле, което пък поражда още песимизъм и т.н.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
      какви са тези Сандичарници ве Импе...дай тука един тикер да видим за какво иде реч
      Имах предвид: Макдоналдс.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
        Да, поради точно обратната причина падат - опасността от рецесия.
        Може ли до края на годината да видим отрицателни лихви?Или Кравария според теб ще устиска

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
          Ако беше заради лихвите, не трябваше ли да дисконтират и TLT.
          http://stockcharts.com/freecharts/pe...ZN,TLT,GLD,QQQ
          Да, поради точно обратната причина падат - опасността от рецесия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Чакат вдигане на лихвите - и се удря всичките дето стойността им е все в бъдещето.
            Ако беше заради лихвите, не трябваше ли да дисконтират и TLT.
            http://stockcharts.com/freecharts/pe...ZN,TLT,GLD,QQQ

            Коментар


            • Хайде колички на промоция-теслички,костенурки,даймлерчета.
              Импе китайци ще ги оправят разбра ли?
              Last edited by hemilio; 06.02.2016, 09:10.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Що не си купиш Сандичарници - мисля настоящата им цена си е направо промоционална.
                какви са тези Сандичарници ве Импе...дай тука един тикер да видим за какво иде реч
                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Чудя се дали да не посегна внимателно с 1 пръстче към бабето ако падне още малко....кой ги следеше

                  http://finviz.com/quote.ashx?t=BABA&ty=c&ta=1&p=d
                  Що не си купиш Сандичарници - мисля настоящата им цена си е направо промоционална.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Чудя се дали да не посегна внимателно с 1 пръстче към бабето ако падне още малко....кой ги следеше

                    http://finviz.com/quote.ashx?t=BABA&ty=c&ta=1&p=d

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Te на тия стойността им е напред къде внуците ми кога почнат да търгуват....
                      Не е съвсем така, но си е доста напред. И едно е да дисконтираш 10 милиарда след десет години с 5%, друго е с 2%.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Чакат вдигане на лихвите - и се удря всичките дето стойността им е все в бъдещето.
                        Te на тия стойността им е напред къде внуците ми кога почнат да търгуват....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Хм, фанговете на -6%, теслата с дръжката по главата макар и само 9%,линкедина направо парния чук.
                          Маркета си върви определено към повече нормалност...
                          Чакат вдигане на лихвите - и се удря всичките дето стойността им е все в бъдещето.

                          Коментар


                          • Хм, фанговете на -6%, теслата с дръжката по главата макар и само 9%,линкедина направо парния чук.
                            Маркета си върви определено към повече нормалност...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                              купи ли?
                              не съм само гледам сеир...е това е една от малкото причини поради които не харесвам технологичните хартии...е така като се спихне едно 40 % върви гони после доходност на портфейл
                              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                              Коментар


                              • Да го фана сега са ушите тоя, дето ме навиваше да си купувам Теслички....
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X