IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    Ти си знаеш най-добре. Само пиша това, което мисля.
    Търгувам навън от преди 2007, в европа хванах всичките европейски кризи предимно в банкови акции - мислиш ли че 5-10 или дори 20% спад изобщо би ме интересувал

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Лошото е, че дори да се достигне 2000 при СиП, то Императорът няма да скъсява, а ще купува....

      Но, като гледам Пазара, тези 2000 ще останат само в аналите на анализаторите.
      Има един малък шанс, ако ФЕД заговори, че са сгрешили с вдигането на лихвата, но това ще бъде моментен пик и след това ще е сгромолясване. Затова и не очаквам подобни действия от ФЕД.
      Вече се говори за броя вдигане на лихвите....от 4 на едно.... какво им пречи да не ги вдигнат......
      Тези турболенции е оказване на натиск ....върху некой хора....

      Коментар


      • А иначе това в европа специално ми прилича на капитулация. Нервите на народа просто не издържаха. В САЩ в общи линии нещата са си ок, с изключение на облигации, където много страхливи намират убежище

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Аз играя индекси само на късо. Имам отново къси, заложил съм и ако продължи да пада да се включат още къси. На акции съм дълъг. В общи лини колкото повече волатилност толкова по-добре за мен.
          Ти си знаеш най-добре. Само пиша това, което мисля.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
            Много рано, ние дори 2000 СП не тествахме, остави му още малко въздух на Имп
            Лошото е, че дори да се достигне 2000 при СиП, то Императорът няма да скъсява, а ще купува....

            Но, като гледам Пазара, тези 2000 ще останат само в аналите на анализаторите.
            Има един малък шанс, ако ФЕД заговори, че са сгрешили с вдигането на лихвата, но това ще бъде моментен пик и след това ще е сгромолясване. Затова и не очаквам подобни действия от ФЕД.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Приятелски съвет, а и да ти се извиня индиректно за от онзи ден относно "академичния търтей": Нещата са много сериозни по отношение на спада.
              Аз играя индекси само на късо. Имам отново къси, заложил съм и ако продължи да пада да се включат още къси. На акции съм дълъг. В общи лини колкото повече волатилност толкова по-добре за мен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Желателно е провалът да продължи докато имам къси позиции. (Извинявай, Императоре! )
                Много рано, ние дори 2000 СП не тествахме, остави му още малко въздух на Имп

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Монти, много слабо ми пука за подобна волатиност
                  Приятелски съвет, а и да ти се извиня индиректно за от онзи ден относно "академичния търтей": Нещата са много сериозни по отношение на спада.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Е, ти уби всичко детско в мен. БСП и авторитарна партия???!!! Кой точно е АВТОРИТЕТЪТ в БСП? Мишо ли?
                    Не като партия, а като политика, която привлича избиратели.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      на равновесие в момента сигурно му е закъсала някоя позиция и да не гледа погрома по нея си търси закачка с който стане.....
                      Ти сега не говори за позиции. Днес може да е той, утре аз, вдругиден може и да си ти.
                      Равновесие ще вземе мерки/хеджиране.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        на равновесие в момента сигурно му е закъсала някоя позиция и да не гледа погрома по нея си търси закачка с който стане.....
                        Монти, много слабо ми пука за подобна волатиност

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Е, ти уби всичко детско в мен. БСП и авторитарна партия???!!! Кой точно е АВТОРИТЕТЪТ в БСП? Мишо ли?
                          на равновесие в момента сигурно му е закъсала някоя позиция и да не гледа погрома по нея си търси закачка с който стане.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                            В общи линии провалът доказа, че дясното и демокрацията днес са несъвместими. Вече наближава времето, в което едно от двете ще отпадне и засега изгледите са, че това ще е дясното.
                            Желателно е провалът да продължи докато имам къси позиции. (Извинявай, Императоре! )

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Та реално избирателите на републиканците са като на нашата БСП, Атака и други подобни авторитарни партии.

                              Десните избиратели в България реално биха гласували за демократите в САЩ.
                              Е, ти уби всичко детско в мен. БСП и авторитарна партия???!!! Кой точно е АВТОРИТЕТЪТ в БСП? Мишо ли?

                              Коментар


                              • Та реално избирателите на републиканците са като на нашата БСП, Атака и други подобни авторитарни партии.

                                Десните избиратели в България реално биха гласували за демократите в САЩ.

                                Коментар

                                Working...
                                X