IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • JPMorgan вече говорят за "евентуално" слизане на SP500 до 1700, май натам отиват нещата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
      Интересно какво би станало ако банка като Deutsche Bank глътне вода и потъне
      Не вервам ....
      Защото ако стане да му мисли еврозоната....ще повлече поне още три банки....
      коба глътна вода и меркел още се чуди какво да прави .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
        Интересно какво би станало ако банка като Deutsche Bank глътне вода и потъне
        Ами дойче банк ще стане собственост на дойчланд Ще потънат само акционерите и.

        Коментар


        • У гъзъ ще влизам аз пак. Някой нещо?

          Коментар


          • Интересно какво би станало ако банка като Deutsche Bank глътне вода и потъне

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Какво 12 евро в посока? Това според теб е комисион ли, пази боже?
              Ако да - смени си посредникът.

              Не гледам да избивам. Когато пазарите възстановиха, бях на плюс от всичко. Сега съм на плюс от Coca cola. После пак ще съм на пляс от всичко, до някой месец ще плъпнат и сосни немски дивидентченца и т.н.

              Както казах, въобще не бръзам. Инвестицията ми във фондовете на Allianz пък е с 23-годишен хоризонт, да не говорим, че мога да маневрирам вътре в нея от агресия към консерви без да ми струва нищо или почти нищо, отделно мога да клатя г-н Горанов.
              Не знам
              За мен 0,1% с минимум 10 или 12 евро е прекалено много. Интерактив взимат 4 еврака минимум. Колко взема твоя посредник в посока?

              Иначе за г-н Горанов, все се надявам някой да успее да го изклати по-рано
              Лоша работа иначе, 23 години да го търпим, множко ми идва.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Ного облизвации. Има стабилни компании, дето ще ти носят по 3-5% дивидент.

                И 3 Б на месец си е баш живеене. И 1.2-1.5 Б ти стигат.
                Аз казах без стрес

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Долу горе си споделял обеми на търговия. При 12 евро в посока на сделка в Европа, не знам как избиваш
                  Какво 12 евро в посока? Това според теб е комисион ли, пази боже?
                  Ако да - смени си посредникът.

                  Не гледам да избивам. Когато пазарите възстановиха, бях на плюс от всичко. Сега съм на плюс от Coca cola. После пак ще съм на пляс от всичко, до някой месец ще плъпнат и сосни немски дивидентченца и т.н.

                  Както казах, въобще не бръзам. Инвестицията ми във фондовете на Allianz пък е с 23-годишен хоризонт, да не говорим, че мога да маневрирам вътре в нея от агресия към консерви без да ми струва нищо или почти нищо, отделно мога да клатя г-н Горанов.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Сам си си отговорил в поста. Защото очакванията бяха занижени неколкократно от "анализаторите", но тези занижени прогнози не излизат с големи шрифтове по сайтовете, а едва когато компанията ги надмине, тогава четеш С ОГРОМНИ БУКВИ, че компанията XYZ разбива всички прогнози.

                    И ето тук се включваш ти - излиза изключителният, по твоите думи, отчет, но акцията пада. Ти започваш да се почесваш по главата и започваш да обвиняваш всеки друг, но не и това, което е под почесващата ти се глава. Шеговито казано.
                    Ами когато компанията XYZ отчете най-най-най-голямата си печалба за 10 години назад, за мен това е изключителен отчет. Ти как му казваш?

                    И що за "анализатори" са тия, които "занижават неколкократно" очакванията? Ако аз съм "анализатор" и прогнозирам 1 МБ печалба на компанията XYZ, а тя отчете печалба 3.8 МБ, аз ще си посипя тимберицата с пепел, ще си направя харакили и ако оживея, ще стана един тибетски монах.

                    Да сбърка "анализаторът" с 5%, значи е професионалист. Да сбръка 20%, значи е оплескал нещата. Ама да сбръка "неколкократно" както ти се изрази (дано е хипербола), значи е или пълен идиот и невежа, или умишлен манипулатор и мошшшшшшеник !!!
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Нищо не си разбрал. Аз съм инвеститор. Не съм спекулант. Търся акции, дето като си ги купя, по възможност да не ги барам 20 години.
                      Долу горе си споделял обеми на търговия. При 12 евро в посока на сделка в Европа, не знам как избиваш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        80% във фондове за облигации на 2% годишна доходност средно по 3000 лева на месец прави 1 800 000 лв лева в такива фондове. Още 20% в акции и стават 2,25 милиона. И това е само за 3 бона на месец.
                        Ного облизвации. Има стабилни компании, дето ще ти носят по 3-5% дивидент.

                        И 3 Б на месец си е баш живеене. И 1.2-1.5 Б ти стигат.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Кажи ми, Анонов, ЗАЩО огромната тълпа анализатори предвиждаха изключително лоши отчети и как така се случи, че огромната част от отчетите са повече от добри? "Изненадващо добър отчет" е най-често срещаното заглавие или подзаглавие в Инвесторът за последните две седмици !!!

                          Същото стана около деветмесечните отчети.
                          Сам си си отговорил в поста. Защото очакванията бяха занижени неколкократно от "анализаторите", но тези занижени прогнози не излизат с големи шрифтове по сайтовете, а едва когато компанията ги надмине, тогава четеш С ОГРОМНИ БУКВИ, че компанията XYZ разбива всички прогнози.

                          И ето тук се включваш ти - излиза изключителният, по твоите думи, отчет, но акцията пада. Ти започваш да се почесваш по главата и започваш да обвиняваш всеки друг, но не и това, което е под почесващата ти се глава. Шеговито казано.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ного си алчен. 0.5 КБ стигат, ако диверсифицираш по света и у нас.
                            80% във фондове за облигации на 2% годишна доходност средно по 3000 лева на месец прави 1 800 000 лв лева в такива фондове. Още 20% в акции и стават 2,25 милиона. И това е само за 3 бона на месец.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Трябват ти над 2 милиона, че да живееш от финансови инвестиции с малко стрес.
                              Ного си алчен. 0.5 КБ стигат, ако диверсифицираш по света и у нас.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Сигурно е Америка за България или Сорос. За други ш*бани американци не се сещам. Чета те и все едно гледам сутрешен блок по някоя от телевизиите. Хубаво нещо е хобито, но защо така чаршафосваш темата? Постове по 20-30 реда?! Много хора те възприемат за профи! И току-виж са ти повярвали.

                                Императорът е профи, за това съм сигурен!!
                                Тука удари в десетката. Убеден съм, че подчовекът сорос е в основата на тая изкуствено насаждана паника. Тоя просто трябва да бъде убит.

                                Кажи ми, Анонов, ЗАЩО огромната тълпа анализатори предвиждаха изключително лоши отчети и как така се случи, че огромната част от отчетите са повече от добри? "Изненадващо добър отчет" е най-често срещаното заглавие или подзаглавие в Инвесторът за последните две седмици !!!

                                Същото стана около деветмесечните отчети.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X