IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Дават ли някакво смислено обяснение защо СП трябва да отиде на 1700 или просто така си го прогнозират? Щото тогава аз пък казвам, че утре ще е на 2348.
    Вместо да казваш, по-добре го купувай. Ама, яко го купувай. Така ще им докажеш колко грешат, като не се аргументират смислено. НЕКОЛКОКРАТНО го купувай!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
      JPMorgan вече говорят за "евентуално" слизане на SP500 до 1700, май натам отиват нещата.
      Дават ли някакво смислено обяснение защо СП трябва да отиде на 1700 или просто така си го прогнозират? Щото тогава аз пък казвам, че утре ще е на 2348.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Не съм те разбрал, не се пали толкова.
        Паля се, защото не си ми само ти на главата. Че и да уточнявам какво съм искал да кажа. Вече ми идва множко. А и пазари трябва да гледам, че и кокошка в гювеч да наглеждам, щото и жените станаха като пишман трейдърите - готвенето им стана хоби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Хайде да не спорим на тема български език. "Неколкократно", в контекста на моя пост, означава "няколко пъти" да си е променил прогнозата, а не с пъти да е сбъркал.
          За да ме разбереш, давам ти примерно изречение: Ти НЕКОЛКОКРАТНО пишеш постове, които нямат нищо общо с реалността на пазарите.

          Сега дано си ме разбрал.
          Не съм те разбрал, не се пали толкова.

          Относно реалността на пазарите - моите постове ли нямат нищо общо с - или прогнозите на "анализаторите", които се провалят на 90%?
          Моите прогнози бяха, че Шанхаецът ще се стабилизира около 3000, което и стана, че в огромната си част отчетите на най-могъщите компании ще са добри, което и става.

          Останалото е масово мишкунене и умишлени манипулации.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Не знам
            За мен 0,1% с минимум 10 или 12 евро е прекалено много. Интерактив взимат 4 еврака минимум. Колко взема твоя посредник в посока?

            Иначе за г-н Горанов, все се надявам някой да успее да го изклати по-рано
            Лоша работа иначе, 23 години да го търпим, множко ми идва.
            Моят посредник взема 0.35%, минимум 2 кинта.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
              Държа ги, по едно време даже удвоих, сега се чудя да взема ли още.
              Аз Комерса го дебна под 6 да стигне ....иначе имам 2/3 ДБ от 16,2 ...една трета продадох на 17,7 но се полакомих за повече....ще я възстановя но под 15 ако стигне....

              Коментар


              • Сичкото пазар у кървища, а алфабет-а кърти ли, кърти

                Коментар


                • Мдаааа..... Иран отваря икономически фронт на саудитите.

                  ROUHANI SAYS LOW OIL PRICE OFFERS AN ECONOMIC OPPORTUNITY TO IRAN -STATE TV

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Да сбърка "анализаторът" с 5%, значи е професионалист. Да сбръка 20%, значи е оплескал нещата. Ама да сбръка "неколкократно" както ти се изрази (дано е хипербола), значи е или пълен идиот и невежа, или умишлен манипулатор и мошшшшшшеник !!!
                    Хайде да не спорим на тема български език. "Неколкократно", в контекста на моя пост, означава "няколко пъти" да си е променил прогнозата, а не с пъти да е сбъркал.
                    За да ме разбереш, давам ти примерно изречение: Ти НЕКОЛКОКРАТНО пишеш постове, които нямат нищо общо с реалността на пазарите.

                    Сега дано си ме разбрал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      У гъзъ ще влизам аз пак. Някой нещо?
                      Има нещо, което безпокои.
                      Една след друга компаниите излизат с актуализирани бюджети за 2016.
                      Режат капиталови разходи с от 40 до 60%, това добре - обаче за тези, които ще са и догодина на пазара. За сметка на това веднага отчитат, че коста им пада и могат да продават и по-евтино в момента.
                      Освен това никой от тях не декларира, че ще произведе тази година по-малко от колкото през миналата, напротив, канят се за 5-15% повече.
                      А дали има нужда от повече - ще стане ясно чак другата зима, стига да не ги тресне рецесия преди това.
                      Общо взето имай в предвид разходите им за transport, gathering, processing and compression, защото обикновено са разходи към външни изпълнители и поне от тях не могат да избягат и отложат.
                      Средно минават между $1.1-$1.2.
                      И ако влизаш сега - хубаво е акаунта ти да издържа до тези числа.
                      Last edited by Tkilata; 03.02.2016, 00:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        И аз забелязах че пак се сурна под 2.
                        Ранко е още мисля, преди 1.8 не откривам позиция, напролет и 1.5 може видим кат едно нищо...
                        Абе, не знам. Не искам да се хваля щото по-скоро по случайност излязох в петък преди клоуз.
                        Ся на 15% отдолу влизам. Да не би да свърши зимата???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Още ли държиш ДБ...
                          За мен още сесия ,две и почва корекцията нагоре........в Европа е пълна паника и ще има вербална интеревенция........
                          Държа ги, по едно време даже удвоих, сега се чудя да взема ли още.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            JPMorgan вече говорят за "евентуално" слизане на SP500 до 1700, май натам отиват нещата.
                            Още ли държиш ДБ...
                            За мен още сесия ,две и почва корекцията нагоре........в Европа е пълна паника и ще има вербална интеревенция........

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              У гъзъ ще влизам аз пак. Някой нещо?
                              И аз забелязах че пак се сурна под 2.
                              Ранко е още мисля, преди 1.8 не откривам позиция, напролет и 1.5 може видим кат едно нищо...

                              Коментар


                              • JPMorgan вече говорят за "евентуално" слизане на SP500 до 1700, май натам отиват нещата.

                                Коментар

                                Working...
                                X