IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
    Кривата на доходоносността още не се е обърнала, но... US 10YR е вече на 1.55
    Някъде четох, че поради нулевата лихва, много трудно ще се разминат кривите. При настоящото положение можели само много да се доближат, но не и да се разминат.

    Коментар


    • Кривата на доходоносността още не се е обърнала, но... US 10YR е вече на 1.55

      Коментар


      • http://www.kitcometals.com/charts/zi...cal_large.html

        Невсуна почти с перфектен тайминг ще стартират скоро цинковото си производство.
        Неслучайно картона последните месеци не се поддава особено на гравитацията..

        Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ако искаш 5.5% от дивидент, купувай, ако си по-алчен - почакай още.

        Тия свине са способни и на сто кинта да го завлекат.
        Mи не, 100 височко, на 75 ще се чувства по уютно.
        Last edited by pipbel; 11.02.2016, 15:07.

        Коментар


        • Кайл Бас: предстоящото клане при китайските банки ще засенчи 2008-2009 в пъти. Той го е сметнал на 5х

          http://www.cnbc.com/2016/02/10/kyle-...it-crisis.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
            Ти не остана ли дълъг някъде, та е тази радост от пъшкащите бичета?
            Ми реално съм 2.8 /пъти по дълъг отколкото къс, ма си имам и 39% кеш.
            Плюс още 70% потенциален такъв от бфб ако вземе че пробие 170 и тръгне към 160..150 и т.н.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Oх котъооо, поредната вартоломеева нощ се заформя..
              Ма дали ще е последна, надали...
              Няма нищо по хубаво от лошото време, а по борсите от бичо клане и спихнати картони...колкото повече - толкова повече !
              Не знам, издължих се аз с малък обем.
              Седя си и си мисля. Китайчетата с къв ли гап ще отворят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                Импе да купуваме ли алианц или да чакаме още
                Ако искаш 5.5% от дивидент, купувай, ако си по-алчен - почакай още.

                Тия свине са способни и на сто кинта да го завлекат.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Oх котъооо, поредната вартоломеева нощ се заформя..
                  Ма дали ще е последна, надали...
                  Няма нищо по хубаво от лошото време, а по борсите от бичо клане и спихнати картони...колкото повече - толкова повече !
                  Ти не остана ли дълъг някъде, та е тази радост от пъшкащите бичета?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    1812 ще издържи ли или ще си е** мамата?
                    Oх котъооо, поредната вартоломеева нощ се заформя..
                    Ма дали ще е последна, надали...
                    Няма нищо по хубаво от лошото време, а по борсите от бичо клане и спихнати картони...колкото повече - толкова повече !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                      Не те знам кой си но прекаляваш. Мога да ти изкарам лични съобщения, в които с него точно обсъждахме, че е време за излизане от пазара миналия АПРИЛ Той тогава изкарваше значителната част на кеш. След което поизчезна от форума. Същото направих и аз, защото бях на кеш до началото на Януари.
                      И аз не те знам кой си, но те прочетох внимателно.
                      Аз не твърдя, че той не е казал това или онова. Само обърнах внимание на поведението му сега, а то е на човек, който е купил скъпо и сега търси виновни за загубата му.

                      Апропо, познавам много хора, които през цялата 2007-ма говореха, че пазарите са надути и ще паднат. Паднаха. Същите тези хора си напълниха портфейлите с акции през 2008-ма, защото коефициентите били станали прилични и цените смешно ниски. Останалато е история.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                        Ами по нищо не личи, че си очаквал спад. Още по-малко пък да си се възползвал от него. Орева форума с конспирации и тем подобни глупости. С други думи, звучиш като човек, който се е набил на върха в някой пазар и сега всички са крадци, които искат да му вземат парите.
                        Не те знам кой си но прекаляваш. Мога да ти изкарам лични съобщения, в които с него точно обсъждахме, че е време за излизане от пазара миналия АПРИЛ Той тогава изкарваше значителната част на кеш. След което поизчезна от форума. Същото направих и аз, защото бях на кеш до началото на Януари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                          Импе да купуваме ли алианц или да чакаме още
                          Дойчебанката там ли застраховат?

                          Коментар


                          • Импе да купуваме ли алианц или да чакаме още

                            Коментар


                            • 1812 ще издържи ли или ще си е** мамата?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Що говориш глупости и точно на мен. Цяла година 2015 повтарях че пазара ще падне пак поради същата причина
                                Ами по нищо не личи, че си очаквал спад. Още по-малко пък да си се възползвал от него. Орева форума с конспирации и тем подобни глупости. С други думи, звучиш като човек, който се е набил на върха в някой пазар и сега всички са крадци, които искат да му вземат парите.

                                Коментар

                                Working...
                                X