IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    Тая теория е пълна глупост..... Ако са искали да ги ликвидират са щяли да го направят, не да блъскат кораби и то ако случайно решат да не се спасяват с спасителните лодки. Или пък е имало агенти следящи ги ако се качат на някоя лодка да я продупчат и да се издавят
    Глупост е, и защото при сблъсъкът не е загинал никой... просто най-богатите и могъщи мъже на корабът предпочели да се удавят като мачоци, вместо да се спасяват заедно с жените и децата и така да се опозорят... напр. Гугенхайм и секретарят му обличат най-най-официалните си фракове, за да се удавят като истински джентълмени... били са други времена просто - когато хората от висшата класа са имали преди всичко чест.
    Апропо - четирите най-най-богати жени тоже са се удавили - три от тях отказали да изоставят съпрузите си, четвъртата - кучетата си... тогава и жените са имали чест.

    А откъде "заговорниците" (и аз четох това) са предвидили гореописаното?

    Или са го?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
      100% граничен контрол в ЕС. Това са решили вътрешните министри на страните от Съюза на последния си съвет. България ще осъществява този 100-процентов контрол по границите с Румъния и Турция. Шенген официално е мъртъв.
      Дукатов: това е спасяване на Европа - уви - вече паническо, дано не е късно. Виждаме как диваците вече нахлуват със сила през границите, а граничните полицаи ги гледат като овце, вместо да ги разстрелват.

      Иначе ние ставаме все по-добри - вече съсипваме разни организации и коалиции още преди да влезем в тях.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
        Ето това мислене прави света все по-скапан и води до извода че капитализмът се е изчерпал.
        Да не би да си мислите, че винаги ще бъдете отгоре. Какъв свят ще оставите на децата си? Какъв е дългосрочния ефект от такова поведение (на еволюционно ниво, видът ни не го чака нищо добро)
        Дано да се справяте добре в трейдинга, за да не решите да се преориентирате в политиката или друго място където се вземат важни решения, които касаят останалите.
        Всичко постигнато от цивилизацията се дължи на частния интерес на отделния индивид а не на тълпата,частния интерес е горивото в двигателя на човешката еволюция

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
          Не ме интересуват даже и дали света е справедлив или не...интересува ме главно моята полза и роля в този процес.
          Ето това мислене прави света все по-скапан и води до извода че капитализмът се е изчерпал.
          Да не би да си мислите, че винаги ще бъдете отгоре. Какъв свят ще оставите на децата си? Какъв е дългосрочния ефект от такова поведение (на еволюционно ниво, видът ни не го чака нищо добро)
          Дано да се справяте добре в трейдинга, за да не решите да се преориентирате в политиката или друго място където се вземат важни решения, които касаят останалите.

          Коментар


          • 100% граничен контрол в ЕС. Това са решили вътрешните министри на страните от Съюза на последния си съвет. България ще осъществява този 100-процентов контрол по границите с Румъния и Турция. Шенген официално е мъртъв.
            „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

            Коментар


            • Та това е било винаги...

              Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
              е наи после да сам сагласен с теб.
              Та това е било винаги...моята позиция.

              Коментар


              • След последните два

                Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение


                Верно е всичко това. Аз имам конфиденциална карта с подписа на Дж.П.Морган. Не ми е разрешено да я публикувам но има една голяма червена точка на мястото на айсберга и отдолу пише "plant the iceberg here".
                След последните два готини поста...реших да прочета мненията ти тук там...-

                Впечетлен съм наистина

                Коментар


                • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  short term bounce, сто да не
                  гледах RMBS (там по4наха да short-tat), пак и ретаил оства слаб, макар 4е ретаил акциите оутперфорват СП.

                  мисла 4е рано или касно energy defaults требват да минат кам ретаил.

                  при комодити има некав реверсал.

                  The steel rebar futures in Shanghai are very firm lately. It's important to keep in mind that steel production in China is not all for domestic uses. China's steel exports hit another record recently. That is the reason of the duty hikes yday in USA (X, AKS support), while in Europe we need more concrete measure to stop the cheap steell flowing (Klockner, Arcelor, Outukumpy etc).

                  One commodity that is still declining in price is wheat, as the global oversupply weighs

                  Deere, Catepila etc to watch

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                    Време за влизане в HY?
                    short term bounce, сто да не

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                      м как се раzмаzа тва 10 Y Treasury
                      Време за влизане в HY?

                      Коментар


                      • Тая теория е пълна глупост..... Ако са искали да ги ликвидират са щяли да го направят, не да блъскат кораби и то ако случайно решат да не се спасяват с спасителните лодки. Или пък е имало агенти следящи ги ако се качат на някоя лодка да я продупчат и да се издавят

                        Коментар


                        • м как се раzмаzа тва 10 Y Treasury

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение


                            Верно е всичко това. Аз имам конфиденциална карта с подписа на Дж.П.Морган. Не ми е разрешено да я публикувам но има една голяма червена точка на мястото на айсберга и отдолу пише "plant the iceberg here".
                            Тя съшита с бели конци тази история.
                            Човек още като му чуе името на тоя дето е блъснал Титаник - някой си Айсберг
                            И му става ясно за какво иде реч.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                              таи като нивото на форума се пока4ва, ето и моиа принос


                              Верно е всичко това. Аз имам конфиденциална карта с подписа на Дж.П.Морган. Не ми е разрешено да я публикувам но има една голяма червена точка на мястото на айсберга и отдолу пише "plant the iceberg here".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Единственното което има значение е да чуваме музиката и да танцуваме на нея.
                                Ако объркаме музиката или танца...няма да се случат приятни неща за нас.
                                Дано ме разбираш.

                                Теориите на коснпирациите не ме интересуват повече от колкото като забавно четиво.
                                Не ме интересуват даже и дали света е справедлив или не...интересува ме главно моята полза и роля в този процес.

                                Ако успееш да се позиционираш добре в средата в която живееш и се променяш спрямо нея - ще печелиш и ще се развиваш...ако си затвориш очите и смяташ че убежденията ти са достатъчни независимо какви са....ще се окажеш в канавката рано или късно.
                                Когато говоря за неща които изглеждат като теория на коснпирация говоря за тях не защото искам да ги променя..... а защото искам да се променя аз и това което правя в зависимост от нещата които смятам са актуални.

                                Така че дали ми харесва или не - ФЕД, Щатите, Тръмп, Клинтън, Русия, Европа, Ротшилд, ВЧТ ци... или който и да е ...дали долара има стойност или не.....както и каква е причината Титаник да потъне ...няма абсолютно никакво значение за мен...освен ако не виждам в някое от тези неща възможност за печалба или добро краткосрочно позициониране на моите пари.
                                е наи после да сам сагласен с теб.

                                Коментар

                                Working...
                                X