IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой заклет фундаметалист....

    Някой заклет фундаметалист....би ли могъл да ме светне леко....къде е фундамента за днешния удър върху технологиите?

    Коментар


    • Ако беше прочел и 10 % от това което пиша...

      Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      Аз не бих правил подобни смели изказвания ако говорим за 720 К независимо в каква валута ги смятаме
      Ако беше прочел и 10 % от това което пиша...нямаше даже и да ти мине подобна мисъл през главата.

      Коментар


      • Ахам....

        Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
        http://www.investing.com/news/commodities-news/crude-surges-5-amid-reports-that-opec-oil-could-hit-$50-a-barrel-388462
        ето заради какво се ЪП-ва петроляка напоследък
        Ахам....ясно ми е всичко вече....

        Коментар


        • http://www.investing.com/news/commodities-news/crude-surges-5-amid-reports-that-opec-oil-could-hit-$50-a-barrel-388462
          ето заради какво се ЪП-ва петроляка напоследък
          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

          Коментар


          • И задълбочаваш нещата.....

            Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            Аз не бих правил подобни смели изказвания ако говорим за 720 К независимо в каква валута ги смятаме
            И задълбочаваш нещата.....защото и сам започваш да си вярваш....клони към патологично състояние...
            Вкарваш някаква погрешна мисъл....и градиш всичко около нея...

            Коментар


            • Голям математик си....

              Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Т.е. "играеш" с 720 000 (лв, евро или долара).

              (Беше казал, че от началото на годината си нагоре с 180К.)
              Голям математик си....ако знаеш от борси толкова колкото от математика...спукана ти е работата.

              И не можеш и да и четеш ( освен медии ) ....а и за мисленето се притеснявам сериозно....Коя ти е силната черта? ))))

              Не се обиждай малко се шегувам...

              Бях казал че по ТЕКУЩИТЕ ми позиции...към онзи момент САМО ПО ТЕКУЩИТЕ когот СП беше около сто деветдесет и нещо...съм + 180 К без губеща позиция.

              Коментар


              • Iv_max = Дон Карлос. If the truckers had been traders.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  ..толкова колкото за 10 тина живота може би 99 да на кажа 100 % от тук присъстващите не могат да спечелят.
                  Аз не бих правил подобни смели изказвания ако говорим за 720 К независимо в каква валута ги смятаме
                  Last edited by Misho ILIEV; 07.03.2016, 21:47.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Напълно нормално.
                    Стоп ордерът е така.
                    Задейства се при посочената цена и става пазарна поръчка.
                    Ако искаш да се задейства и да се изпълни на същата или по добра цена трябва да използваш стоп лимит, ако го предлага брокера ти.


                    Което също си има рискове
                    Дълъг 100, стоп 90 когато стигне 90 се задейства маркет ордер и продаваш веднага, примерно на 89.95
                    Дълъг 100, стоп лимит 90 когато стигне 90 се задейства лимит ордер продай на 90 и продаваш на 90 или по-добра цена. Но пазарът през това време може и на 85 да отиде
                    oco mi e ljubim

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                      Стопове...на акции не се слагат според мен никога. Стопа трябва сте ВИЕ.

                      Стоповете са за форекс
                      Depends on the product. Shares not, leveraged instruments yes

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Изпълнен на по-лоша цена ....
                        Имате ли такива случай ?
                        Options with gaps, very often

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Изпълнен на по-лоша цена ....
                          Имате ли такива случай ?
                          Напълно нормално.
                          Стоп ордерът е така.
                          Задейства се при посочената цена и става пазарна поръчка.
                          Ако искаш да се задейства и да се изпълни на същата или по добра цена трябва да използваш стоп лимит, ако го предлага брокера ти.


                          Което също си има рискове
                          Дълъг 100, стоп 90 когато стигне 90 се задейства маркет ордер и продаваш веднага, примерно на 89.95
                          Дълъг 100, стоп лимит 90 когато стигне 90 се задейства лимит ордер продай на 90 и продаваш на 90 или по-добра цена. Но пазарът през това време може и на 85 да отиде

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            При текущо ниво на пазара...заедно с отворените ми все още позиции съм 24 и нещо процента +

                            При това не на 100 К средства...сиреч ..толкова колкото за 10 тина живота може би 99 да на кажа 100 % от тук присъстващите не могат да спечелят.
                            Т.е. "играеш" с 720 000 (лв, евро или долара).

                            (Беше казал, че от началото на годината си нагоре с 180К.)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Обаче...Тесла какво чудо е... не е истина....

                              С нетърпение очаквам момента в който ще я шортна пак.
                              Я - вярно: Тесличката - пьяу: нагоре - яко - да. За мен това е чисто съвсем спекулативна акция - значи не е за моята морда лъжица. Някакво брокерченце ме врънкаше по мобата да купувам теслички декември, ама не можа да ме зариби. Ти бе казал преди, че е ного вероятно големите в браншът да изчакат Тесличките да направят иновациите и после да им опапат бизнесът - и ето: четем как BMW се готвят да наврязат могъщо на едва стартиращият пазар на електромобили, хибриди и безпилотни коли:

                              http://www.investor.bg/novini/444/a/...omobil-212603/

                              Иначе високотехнологически компании ного не обичам - там някак по-мътно ми е да оценя фундаментът - виртуални работи... чичо Уорън е прав.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Стопове...

                                Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Изпълнен на по-лоша цена ....
                                Имате ли такива случай ?
                                Стопове...на акции не се слагат според мен никога. Стопа трябва сте ВИЕ.

                                Стоповете са за форекс

                                Коментар

                                Working...
                                X