IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • от кое?

    Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
    За мен пък печалбата му е около половин процент.
    от кое?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
      250-300% са по еврейската математика
      Според мен, коректния резултат идва така:
      Цена на продажба - цена на покупка = 0.07
      Ако търсим печалбата върху инвестирания капитал, като игнорираме комисионите, таксите и всички други неспоменати разходи, получаваме:

      0.04 * (Х /100) % =0.07 => X% = (0.07 / 0.04)*100 % = 175%

      Между другото, аз понеже съм много умен, губя пари от къс Катерпилар.
      Някакви мнения?
      За мен пък печалбата му е около половин процент.
      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • BUY 500 FB

        BUY 500 FB - мотиви:

        1. Ако пазара тръгне нагоре малко хедж на шорта
        2. На ърнинга смятам както и Гугъл ще скочи много
        3. Свалиха тея дни ФБ с много малко пари и подозирам че се готвят нагоре

        Ако падне позицията е малка и мога да я държа много.

        Коментар


        • Тази новина

          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          http://www.cnbc.com/2016/04/13/5-maj...an-passes.html

          Ха сега де, само ситито били добре....
          Тази новина не се гледа сега...днеска сме нагоре и такива новини нямат никакво значение...като кажат надолу сме...тогава --чакай ))))))

          На този пазар има правила...не е така айде новина...и готово. Не става така. Има си ред .)))

          Коментар


          • Така е))

            Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
            250-300% са по еврейската математика
            Според мен, коректния резултат идва така:
            Цена на продажба - цена на покупка = 0.07
            Ако търсим печалбата върху инвестирания капитал, като игнорираме комисионите, таксите и всички други неспоменати разходи, получаваме:

            0.04 * (Х /100) % =0.07 => X% = (0.07 / 0.04)*100 % = 175%

            Между другото, аз понеже съм много умен, губя пари от къс Катерпилар.
            Някакви мнения?
            Така е)) Аз гледам в кинти само )) Не мога да смятам проценти))

            1400 $ ми струват, продадох ги на 3850, а ей сега продадох последните 100 на 0.15 и приключих с упражнението ))) т.е още 1100 $ печалба

            Катарпилар ако пазара не го спаси не знам кой ще ги спаси...за мен при тая преърнинг прогноза която дадоха трябва да е 10 % надолу ама те са 10 % нагоре...чудна работа))

            На ърнинга ако не са приели че трябва да ходим на ню хай, катарпилар трябва да падне...обаче то и АА трябваше да падне ама))) виж го сега, все едно са спечелили от тотото )))

            Няма никаква икономика в този пазар шефе...залагай като на рулетка ))

            Икономически, абсолютно си прав да го шортиш...ама практически.....


            А аз ще загубя 120 $ от 10 смешни пут опции на АА )))))))))))))))))) ако това те успокоява )))))
            Last edited by Iv_max; 13.04.2016, 19:17.

            Коментар


            • ))

              Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
              63.04 щом държиш на точните числа. И понесем на добрите новини продължава да секатери до 70
              Сега с 7% по-малък ЕПС и 3% по-ниска акция, би изглеждал 4% надценен )Гуд лак с това.
              Кой бяха добрите новини да ме подсетиш?))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                Затворих си 14 CALL BAC 350 опции от 0.04 на 0.11 добре ли е ?)))

                280 % печалба...толков али е че не мога да смятам?))
                250-300% са по еврейската математика
                Според мен, коректния резултат идва така:
                Цена на продажба - цена на покупка = 0.07
                Ако търсим печалбата върху инвестирания капитал, като игнорираме комисионите, таксите и всички други неспоменати разходи, получаваме:

                0.04 * (Х /100) % =0.07 => X% = (0.07 / 0.04)*100 % = 175%

                Между другото, аз понеже съм много умен, губя пари от къс Катерпилар.
                Някакви мнения?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  JPM има преди една година 1.45 епс и 24.2 Б оборот. - цената му е 60 $ щ
                  63.04 щом държиш на точните числа. И понесем на добрите новини продължава да секатери до 70
                  Сега с 7% по-малък ЕПС и 3% по-ниска акция, би изглеждал 4% надценен )Гуд лак с това.

                  Коментар


                  • http://www.cnbc.com/2016/04/13/5-maj...an-passes.html

                    Ха сега де, само ситито били добре....

                    Коментар


                    • Затворих си 14 CALL BAC

                      Затворих си 14 CALL BAC 350 опции от 0.04 на 0.11 добре ли е ?)))

                      280 % печалба...толков али е че не мога да смятам?))

                      Коментар


                      • ...

                        Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
                        Чакай сега, ЕПС нали е паднал. Това прочетох. аз никога не съм притежавал банка, и Морган слабо ме вълнува. Личното ми впечатления е, че след 2009 бичът за тях, банките, бяха големите глоби за щяло и нещяло / те винаги бяха adjustвани де/. Сега, ако наистина рекетът се е свършил, това са милиарди долари. а това за лоши заеми, кредити към петролни компании и сие са просто част от бизнеса.
                        JPM има преди една година 1.45 епс и 24.2 Б оборот. - цената му е 60 $ щ

                        следващите тримесичия епс пада..оборота грубо пада печалбата пада но JPM става 70 $. Днес ЕПС е 1.35, оборота е 22.5 б и печалбата е с 7 % по малко от предното тримесичие и акцията е 4 % нагоре....само факти ))

                        Коментар


                        • Как се печелят 80 % за два дена

                          Как се печелят 80 % за два дена? ))

                          Фани мей и фреди мак преди има няма два месеца купих всяка по 15 К...веднъж да ослушам анализаторите от ЗАК, след като я купих загубих виртуално около 30-40 % ако не се лъжа. Днес съм на печалба 30-40 %. Бях ги отписъл ...преместих в един акаунт да не ги гледам..и викам ще си умра с тях...))))

                          А сега на далавера..голям късметлия съм - казвам ви.. ))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            Да...)) Паднали са с 20 % обаче от каква цена? ))

                            А тенденцията? )) А това че оборота е по нисък...а от къде идва по голям ЕПС на компания която има по малко печалба и по малко оборот...? Финансово инжинерство или аз не мога да смятам? Или ни правят на глупаци?

                            Само икономика искам...не ща политика или конспорации)) Няма конспирация това са "глупости" )))
                            Чакай сега, ЕПС нали е паднал. Това прочетох. аз никога не съм притежавал банка, и Морган слабо ме вълнува. Личното ми впечатления е, че след 2009 бичът за тях, банките, бяха големите глоби за щяло и нещяло / те винаги бяха adjustвани де/. Сега, ако наистина рекетът се е свършил, това са милиарди долари. а това за лоши заеми, кредити към петролни компании и сие са просто част от бизнеса.

                            Коментар


                            • В интерес на истината ей сега видях

                              Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
                              Може ако ЕПС ти е паднал с 7%, а акцията преди това с 20%. И като си обявил, че се вижда края на мултимилиардния рекет от страна на правителството, за което не съм убеден - банките ще си останат любимата касичка на политиците.
                              В интерес на истината ей сега видях, точно преди една година JPM има цена на акция колкото днес )))) Значи и тоя аргумент отпада..))))

                              Друг е въпроса)))) Че след следващите по ужасни ърнинги в които JPM продължава да му пада оборота печалбата и епс а...акцията се качва от 60 на 70 долара))

                              Това е тотален цирк казвам ви...))

                              Коментар


                              • Дарк пуловете

                                Дарк пуловете се скъсват да продават...къде ще излезе играта нямам представа.

                                Коментар

                                Working...
                                X