IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Верно го чака , обаче това беше възможно само след намесата евентуална на Дойтче банк...ама нали ги порязъха леко...така че вече няма шанс.

    Коментар


    • Верно го чака

      Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
      Ти верно ли колега чакаш златото на 600???????
      Верно го чака , обаче това беше възможно само след намесата евентуална на Дойтче банк...ама нали ги порязъха леко...така че вече няма шанс.

      Аз наистина с пълно съзнание смятам че от време на време Мишо и Рвания се шегуват с мен особенно. Не мога да повярвам че правят това което пишат наистина.
      Т.е идеите си да ги претворяват в действия.

      Не мога да повярвам че съществува човек който дори да е бичи, това го разбирам, да е бичи краткосрочно за да продаде...но да вярва че дългосрочно трябва да е бичи е просто безумно. Ама всеки си знае себе си.
      Last edited by Iv_max; 02.05.2016, 21:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
        Не, и по принцип не съм фен на златото. Може би бих купил малко ако падне на $600. Но това няма да стане в близките 1-2 години.
        Ти верно ли колега чакаш златото на 600???????

        Коментар


        • Типично

          Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
          Не, и по принцип не съм фен на златото. Може би бих купил малко ако падне на $600. Но това няма да стане в близките 1-2 години.
          Типично, за неподправен оптимист.

          Не знам дали да ти пожелая да разбереш за какво говоря някога. Не искам да ти го пожелавам лично но пък е в мои интерес защото съм от другата страна на играта.
          Така че съжелявам...ама дано разбереш за какво говоря на практика. ))


          Към 10 часа наше време пазара е 0.7 % нагоре абсолютно "фундаментално" със обем който е 2 пъти по нисък от среднодневния от последния месец който пък е два пъти по нисък от среднодневния през последните 6 месеца който пък е много по нисък от този 2015 година началото и т.н да не проверявам.

          Т.е абсолютно никой няма на пазара. Знаеш какво е това.....абсолютно никой на практика.

          Коментар


          • Ако ти игреаеш покер

            Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            На покера играя винаги фундаментално и 95% от случаите обирам "парите" на другите ("жетоните" искам да кажа). При това го правя с хора, които много добре знаят, че ако нямам силни карти не залагам.

            Как става това?
            Ако ти играеш покер ( съмнява ме щото нямаше да кажеш това ) и ако хората знаят че ти играеш само силни карти, то тогава ти си прозрачен за всеки който е поне малко по напред сиреч си изключително слаб играч. Не можеш да обереш със само силни карти никой който хваща нещо от тази игра. Напротив той ще те обере с 2 и 3 ка от различни бои само с една ръка.Щото си много сигурен. А когато те познават че играеш само силни карти всеки ще се откаже навреме и ще спечелиш минимума. Можеш да обереш само балък.

            как става това ? Играеш със слаби играчи ...ето така става. Ела да играеш с мен покер и ще ти сваля чорапите ))))

            Забавното в случая е, че по същия начин играеш явно на борсата. И резултата ще е подобен може би поради факта че тези срещу които играеш са доста добри.

            Коментар


            • Чуството което изпитвам към теб е подобно

              Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Това, че светът е подобен на Матрицата не е чак толкова невероятно.

              Това, че пазарът се манипулира от хедж фондове, така че акциите да се 2х по-скъпи от реалната им цена е невъзможно. Повечето хора, които не разбират как функционира пазара вярват точно в това, че всичко на пазара е аба-бала. Така че за мене ти не си изключение.
              Чуството което изпитвам към теб е подобно.
              Повечето хора не разбират как функционира пазара и ти не си изключение.
              А хората които вярват че пазара функционира правилно и е невъзможна манипулация вярват в това което вярваш ти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                Мишо имаш ли злато ...
                Не, и по принцип не съм фен на златото. Може би бих купил малко ако падне на $600. Но това няма да стане в близките 1-2 години.

                Коментар


                • Мишо имаш ли злато ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                    Това, че пазарът се манипулира от хедж фондове, така че акциите да се 2х по-скъпи от реалната им цена е невъзможно. Повечето хора, които не разбират как функционира пазара вярват точно в това, че всичко на пазара е аба-бала. Така че за мене ти не си изключение.
                    Затова, повечето хора от Стийт-а казват, че Федът манипулира. Защото това в известен смисъл е вярно и дори очевидно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                      И на покера можеш да спечелиш ако си добър, но ако мислиш фундаментално все едно играеш ротативка. Може да печелиш известно време но в крайна сметка ще загубиш ако на време не си вземеш парите.
                      На покера играя винаги фундаментално и 95% от случаите обирам "парите" на другите ("жетоните" искам да кажа). При това го правя с хора, които много добре знаят, че ако нямам силни карти не залагам.

                      Как става това?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                        Това е все едно да ти кажат сега че всъщност света в който живееш не е истински и да няма как пряко и лесно да ти докажат. Колко хора ще помислят че са глупости и колко хора ще повярват от раз?
                        Това, че светът е подобен на Матрицата не е чак толкова невероятно.

                        Това, че пазарът се манипулира от хедж фондове, така че акциите да се 2х по-скъпи от реалната им цена е невъзможно. Повечето хора, които не разбират как функционира пазара вярват точно в това, че всичко на пазара е аба-бала. Така че за мене ти не си изключение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Не знам дали си гледал изпълненията на ДАУ по 1500 - 2000 пункта през кризата от 2009 г/ през 10 минути три пъти/....ама толкова ясна фалшификация и шиши не прави....
                          Не съм ги гледал, бях прекалено зает да купувам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
                            От човек набутан при Шиши и Коба, къв акъл да взема?
                            Щял да сменя системата - с кое? С Магурата ли

                            Когато трейдър открива "колелото", че системата е манипулирана, трябва му се "взима книжката".
                            Аз съм спекулант ,обичам да купувам фабрики на 8 септември .....а ти какъв си....крепител на статуквото ... по зле и от мен.....защото аз знам какво купувам а ти не ....

                            Не знам дали си гледал изпълненията на ДАУ по 1500 - 2000 пункта през кризата от 2009 г/ през 10 минути три пъти/....ама толкова ясна фалшификация и шиши не прави....
                            Тези печатниците в момента изпиват и последните сокове на тази система.....
                            Въпроса е не дали а кога ще е краят ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Нещо нервите ти избиха в преклонение към големия бял жандарм....
                              Всички сме на мнение е време да се смени системата на финансите и икономиката и най големия губещ е Уолстрийт при тази смяна ...
                              Това става по два начин с проправителствен преврат или с революция....
                              за сега го готвят като цирк.... Предишния опит през 1929 г видя до къде доведе....
                              От човек набутан при Шиши и Коба, къв акъл да взема?
                              Щял да сменя системата - с кое? С Магурата ли

                              Когато трейдър открива "колелото", че системата е манипулирана, трябва му се "взима книжката".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
                                То това се предполагаше, но ...
                                Пълен шибаняк! Нашето момче! .
                                Защо считаш, че острата критика на системата влиза в непримиримо противоборство с използване на възможностите, които тя ти дава?

                                От друга страна удачно е, че най-накрая има някаква яснота. Лоша реклама няма. Около името на Иванджийски се "шуми" отдавна, но имам някакъв спомен, че го бяха набедили за македонец.

                                Коментар

                                Working...
                                X