IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение

    Твоя любимец встъпва в длъжност. Аз бях останал с впечатление, че датата е 18, ама все тая.
    А това с 20то К е ебати пародията. Да го барнат най-накрая, да се свършва с мъките.
    Аха, уволнението и прогонването на обонго. И какво толкова - нима не знаем това от ноемврий?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

      Наистина ли? - Аз не го видях на повече от 19 992... ама не го гледах съвсем постоянно де

      Лобосов - какво ще стане на 19-ий?
      Твоя любимец встъпва в длъжност. Аз бях останал с впечатление, че датата е 18, ама все тая.
      А това с 20то К е ебати пародията. Да го барнат най-накрая, да се свършва с мъките.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
        ееее 19999.63 стигна по едно време
        Наистина ли? - Аз не го видях на повече от 19 992... ама не го гледах съвсем постоянно де

        Лобосов - какво ще стане на 19-ий?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Ха-ха-ха - нЕма начин човекът да не се сети за "Опълченците на Шипка":

          - Йоще миг и ще падне заветният връх !!!"

          Бичите спекуланти драпат от цял месец до 20 000, Меците фърлят телата и: "Назад !!!" кряскат и трупчета мрътви хвръкват завчаска.

          Пак не падна 20 000.


          Истината е, че ако изключим резкият импулс след победата на изборите на великият старец, от Брекзит насам щатските пазари са в режим: "Кекаво пъплене".
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • душичко я кажи ти , аз като съм говорил безмислици , ти какво умно си казал през живота си

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

              не се търгува така . а тука всички милионери търгувате по този ууууууникален начин . КАЗВА СЕ ДЪНО И ВРЪХ ))))))))) иначе отиваш в графата еврейски трол

              така че дъно , кога , връх , кога , ние пичелим и така нататък . хяхяхяххяяяяяяяяяяяяяяя
              На 19 съм в кеш
              хайде че много се захрани

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Казах ти 19 януари гадай
                не се търгува така . а тука всички милионери търгувате по този ууууууникален начин . КАЗВА СЕ ДЪНО И ВРЪХ ))))))))) иначе отиваш в графата еврейски трол

                така че дъно , кога , връх , кога , ние пичелим и така нататък . хяхяхяххяяяяяяяяяяяяяяя

                Коментар


                • ееее 19999.63 стигна по едно време
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    кажи дъно и връх бе . ))))))))
                    Казах ти 19 януари гадай

                    Коментар


                    • кажи дъно и връх бе . ))))))))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        кажи дъно и връх като си голяма работа))))))))))) на бас че нищо няма да кажеш . хяхяхяхяххяхяхяхя
                        19 Януари е деня

                        Коментар


                        • кажи дъно и връх като си голяма работа))))))))))) на бас че нищо няма да кажеш . хяхяхяхяххяхяхяхя

                          Коментар


                          • Тръмп кога влиза в длъжност?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              къде се загубиха мухото мишето и стоунито да кажат ръст на американските индекси . и оня еврейски трол милионер ифчу по прякор ифата . хяхяхяхях . момчета . ах момчета винени мушици
                              Теб те виждам да пишеш доста често глупости и винаги сам се чудил на кво си

                              Коментар


                              • къде се загубиха мухото мишето и стоунито да кажат ръст на американските индекси . и оня еврейски трол милионер ифчу по прякор ифата . хяхяхяхях . момчета . ах момчета винени мушици

                                Коментар

                                Working...
                                X