IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
    DRYS 1.94
    BIOC 2.20
    Днес съм тук на тези нива влезнах
    Last edited by lobos; 13.01.2017, 17:47.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      NYSE -почива в понеделник нали?
      https://www.nyse.com/markets/hours-calendars

      Да.
      От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

      Коментар


      • NYSE -почива в понеделник нали?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

          Бих действал така - Сума Х на 1,75. Сума Х * 2 на 1,25. Сума Х * 3 на 0.75. Сума Х * 5 на 0.25.
          Мерси и аз за 1.75 мисля за вход за надолу не знам може би стот ще поставя

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

            Смятам, че финансовият сектор в САЩ има добри изгледи за бъдещето. През 2017 най-вероятно ще се развива по-добре от 2016. Но това не означава непременно, че акциите на банките ще скачат. Те вече много се вдигнаха и сега може и влязат в корекция, а може и да вървят настрани през цялата 2017.

            Основните фактори са лихвите и регулацията. Ако лихвите се вдигнат банките ще станат по-печеливши (и по-конкретно кривата на доходонсността трябва да е по-сръмна, т.е. разликата между краткосрочните и дългосрочните лихви да е по-голяма). Също така ако регулацията се поотхлаби малко, пак ще е добре за доходоностността на банките.

            Проблемът за 2017г. е, че може нито лихвите да се вдигнат много, нито да има сериозна де-регулация.

            За мене времевият хоризонт от една година е прекалено кратък за инвестиране. Аз лично банките ги чакам да тръгнат нагоре от края на 2013 - началото на 2014г. насам. Много силно съм overweight целия американски финансов сектор. Но аз ги държа дългосрочно.
            Ето примерно сега ВАС бият очакванията, и казват, че очакват "significant increase" in net interest income, но акциите не вървят нагоре, даже леко падат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              BIOC -как мислите да ли е добре за вход под 2$
              Бих действал така - Сума Х на 1,75. Сума Х * 2 на 1,25. Сума Х * 3 на 0.75. Сума Х * 5 на 0.25.
              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

              Коментар


              • BIOC -как мислите да ли е добре за вход под 2$

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                  Здравей Мишо,
                  мислиш ли че industrial sector и financial ще ре вазвиват добре в следващата година според теб.
                  Смятам, че финансовият сектор в САЩ има добри изгледи за бъдещето. През 2017 най-вероятно ще се развива по-добре от 2016. Но това не означава непременно, че акциите на банките ще скачат. Те вече много се вдигнаха и сега може и влязат в корекция, а може и да вървят настрани през цялата 2017.

                  Основните фактори са лихвите и регулацията. Ако лихвите се вдигнат банките ще станат по-печеливши (и по-конкретно кривата на доходонсността трябва да е по-сръмна, т.е. разликата между краткосрочните и дългосрочните лихви да е по-голяма). Също така ако регулацията се поотхлаби малко, пак ще е добре за доходоностността на банките.

                  Проблемът за 2017г. е, че може нито лихвите да се вдигнат много, нито да има сериозна де-регулация.

                  За мене времевият хоризонт от една година е прекалено кратък за инвестиране. Аз лично банките ги чакам да тръгнат нагоре от края на 2013 - началото на 2014г. насам. Много силно съм overweight целия американски финансов сектор. Но аз ги държа дългосрочно.

                  Коментар


                  • DCTH взех малко

                    Коментар


                    • Здравей Мишо,
                      мислиш ли че industrial sector и financial ще ре вазвиват добре в следващата година според теб.

                      Коментар


                      • Я: бай Мецан бие дядо Дау по тимберицата.

                        Аре - искам едно спадченце с 18%, та да си купя туй-онуй.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Ае милионери 2 точки останаха до 20000. Ще взема да ги прибера тия 2 доларя и да забърша д...........Яххяхяхяххяхя

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            А с кой брокер си може и на ЛС
                            Имаш ЛС.

                            В момента следя TWTR & RENN. Смятам, че до две години ще има сериозно раздвижване и при двете, ако не и по едно и също време...
                            От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

                              Нямам мнение по въпроса, приятелю, но знам едно - ще си сменям брокера скоро време, защото моя работи с други компании, което не ми харесва след кратки проучвания...
                              А с кой брокер си може и на ЛС

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                DFFN за тях какво мислиш
                                Нямам мнение по въпроса, приятелю, но знам едно - ще си сменям брокера скоро време, защото моя работи с други компании, което не ми харесва след кратки проучвания...
                                От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                                Коментар

                                Working...
                                X