IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Изглежда като че ли засега вървим по стъпките на есенно-зимната корекция 15/16г.
    Възможно е и ню лоу да видим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от geo0rgi Разгледай мнение
      Скоро очаквам балонът във всичките спекулативни компании да изгърми и много хора да паднат от високо.Не може втората компания по пазарна капитализация да не прави никаква печалба.Виждам компаниите като Амазон Нетфликс и Тесла да се спукат много сериозно и всичките им “инвестирори” без грам мозък в главите да се чудят защо стана така.Това за мен си е чиста спекулация,а балоните се надуват от спекулация.
      Особено факта,че пишман инвеститорите в Тесла щяли да плащат заплата на Мъск не на база печалби а на база пазарна капитализация за мен е чиста проба слабоумие.Това прилича повече на пирамида отколкото на компания и Амазон не е много по-различна както и Юбер.И трите разчитат на инвеститорите си да кихат пари,за да може лудите им собственици да създават продукт,от който реално нямат печалба само за да вдигат изкуствено маркет капа.От всяка продадена кола Тесла компанията печели -15% ,а Амазон е на загуба в много голяма част от продуктите,които продава само за да прави продажби.Това че тези продажби са на загуба явно няма значение за инвеститорите.
      Equities не са важни, това е само за масите. Всичко е в Credit trading

      Коментар


      • Първоначално изпратено от geo0rgi Разгледай мнение
        Скоро очаквам балонът във всичките спекулативни компании да изгърми и много хора да паднат от високо.Не може втората компания по пазарна капитализация да не прави никаква печалба.Виждам компаниите като Амазон Нетфликс и Тесла да се спукат много сериозно и всичките им “инвестирори” без грам мозък в главите да се чудят защо стана така.Това за мен си е чиста спекулация,а балоните се надуват от спекулация.
        Особено факта,че пишман инвеститорите в Тесла щяли да плащат заплата на Мъск не на база печалби а на база пазарна капитализация за мен е чиста проба слабоумие.Това прилича повече на пирамида отколкото на компания и Амазон не е много по-различна както и Юбер.И трите разчитат на инвеститорите си да кихат пари,за да може лудите им собственици да създават продукт,от който реално нямат печалба само за да вдигат изкуствено маркет капа.От всяка продадена кола Тесла компанията печели -15% ,а Амазон е на загуба в много голяма част от продуктите,които продава само за да прави продажби.Това че тези продажби са на загуба явно няма значение за инвеститорите.
        Да перфектна комбинация от 2000 и ала Лемън. Симфония на Моцарт.

        Коментар


        • Скоро очаквам балонът във всичките спекулативни компании да изгърми и много хора да паднат от високо.Не може втората компания по пазарна капитализация да не прави никаква печалба.Виждам компаниите като Амазон Нетфликс и Тесла да се спукат много сериозно и всичките им “инвестирори” без грам мозък в главите да се чудят защо стана така.Това за мен си е чиста спекулация,а балоните се надуват от спекулация.
          Особено факта,че пишман инвеститорите в Тесла щяли да плащат заплата на Мъск не на база печалби а на база пазарна капитализация за мен е чиста проба слабоумие.Това прилича повече на пирамида отколкото на компания и Амазон не е много по-различна както и Юбер.И трите разчитат на инвеститорите си да кихат пари,за да може лудите им собственици да създават продукт,от който реално нямат печалба само за да вдигат изкуствено маркет капа.От всяка продадена кола Тесла компанията печели -15% ,а Амазон е на загуба в много голяма част от продуктите,които продава само за да прави продажби.Това че тези продажби са на загуба явно няма значение за инвеститорите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Дедо Бъфю още ли го държи тоя кинжал ? нелошо рси, ма може и едноцифрено да стане...

            https://www.finviz.com/quote.ashx?t=KHC

            Вече е след Апъл и Кока кола. Оттегли се от борда под предлог че не може да пътува често. Храните са в мечи пазар от 2 години заради манията по веган и био (без Тайсън Фудс). Почти 4% дивидент, но засега ентри таргета е 40-те и то няма да е тази година

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Дедо Бъфю още ли го държи тоя кинжал ? нелошо рси, ма може и едноцифрено да стане...

              https://www.finviz.com/quote.ashx?t=KHC

              Аз се наиграх да го купя февруари и вече съм има няма 10% надолу. Вече знам, че е било грешка, не знам колко още ще ми понесе, въпреки че така или иначе исках да го държа години заради дивидента.

              Коментар


              • и аз го държа ама от 68 и чакам
                бавно и тихо нагоре

                Коментар


                • Дедо Бъфю още ли го държи тоя кинжал ? нелошо рси, ма може и едноцифрено да стане...

                  https://www.finviz.com/quote.ashx?t=KHC


                  Коментар


                  • Ястреб е:

                    https://twitter.com/hedgeye/status/9...467247104?s=21

                    Коментар


                    • За любителите на (преосмислянето) макроикономиката:

                      https://piie.com/events/rethinking-macroeconomic-policy

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                        Да 2 % плюс общо след разходи и данъци. Мерси за акцията. Влезнах на 14 долара
                        Welcome, have a fun ... и профит , разбира се
                        п.с. имам чувство, че ще отскочи с няколко процента, но за кратко.... и отново ще тества дъното от вчера
                        Затвърждавам мнението си като чета куп анализатори оценяващи спада като прекален …
                        Нищо лично
                        Last edited by Protokol; 20.03.2018, 15:48.
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Дъгги позиции. Дивергенцията между DJI и DAX е все още в сила,, което не се случвало отдавна. До сега DAX правеше нови дъна преди DJI. А сега е точно обратното.
                          Last edited by Todor Sabev; 19.03.2018, 22:34.

                          Коментар


                          • ANF is fucking me. worst short.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Умно ....дано си на +
                              Понежи си по резките движения какво ще кажеш за тия ...такъв спад рядко се вижда
                              https://finviz.com/quote.ashx?t=MFGP&ty=c&ta=0&p=m
                              Да 2 % плюс общо след разходи и данъци. Мерси за акцията. Влезнах на 14 долара

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                                Затварям цялата позиция на 39.45 и купувам Facebook на 172
                                Умно ....дано си на +
                                Понежи си по резките движения какво ще кажеш за тия ...такъв спад рядко се вижда
                                https://finviz.com/quote.ashx?t=MFGP&ty=c&ta=0&p=m
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X