IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Казах ви аз отдавна, че високотехнологическите са ебасибалонякът. Ето - пазарът доказва това - бият ги кат`тако`а. Слава богу нямам пукната високотехнологическа и не ща да имам.
    По-готини са от дивидентните. За две години две позиций ми дадоха над 500% възращаемост. Но доткома го пръснаха от Политбюро на Вашингтон. Жалко. Даже съм си набелязал една нова. Мисля, че ще оцелее и ще расте след панаира.

    Коментар


    • Ако имаш толкоз пари...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от d.j.T. Разгледай мнение

        Такива като теб ще си купят накрая
        Но-о-ого ниско трябва да слязат, за да си. Поради рисковостта на секторът, бих се навил при дивидентна доходност - след данъкът - поне 4.8%.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Казах ви аз отдавна, че високотехнологическите са ебасибалонякът. Ето - пазарът доказва това - бият ги кат`тако`а. Слава богу нямам пукната високотехнологическа и не ща да имам.
          Такива като теб ще си купят накрая

          Коментар


          • Казах ви аз отдавна, че високотехнологическите са ебасибалонякът. Ето - пазарът доказва това - бият ги кат`тако`а. Слава богу нямам пукната високотехнологическа и не ща да имам.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

              Акции на насдак раус от депото. Нека си прави нов връх, но насдака е прекалено надценен в момента и му трябва само малко камъче за да го преобърне.
              Мдаа. Спекулата си е спекула.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                Ко става бе плямпачи еврейски нали щяхме да дигаме за 100 хиляди.нали бяхте много отворени.сега за нови дъна говорите.абе може ли да се толкова пошли бе еврейски плямпачи. Ооо да ще има нови дъна и ще ви обера шибаните еврейски джендърски стопове
                Трябва ти един пакет Фейсбук много са оборотни напоследък. Мълвата гласи, че щели да стават по хилядарка парчето. Така че не се бави ами инвестирай овреме.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Е, може петролът да скочи на 200 долара, но не ми се вярва.
                  Не ме плагиятствай. В пост от 2016 година посочих ценови равнища около 200 долара. Има го документирано.

                  Коментар


                  • биосите в уса направиха 2017 и продължават реално да размазват. дали късмет или добра преценка, но след ваф в де, оправдаха х4 избора им.
                    късмет на всички, които търгуват биоси в уса

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Tова пък какво общо има с пазара...освен евентуално отношение към златото и то в бъдеще неопределено.
                      може да съм объркал темата без да искам, а може да има и голямо отношение към NYSE (и не само)

                      ще видим...

                      успех
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        Tова пък какво общо има с пазара...освен евентуално отношение към златото и то в бъдеще неопределено.

                        Към момента - 2 месеца от началото на корекцията/върха:

                        Ticker
                        Gain%
                        DIA -11.58%
                        SPY -9.96%
                        VGK -9.91%
                        IEMG -9.68%
                        QQQ -7.27%
                        IWM -5.98%
                        TLT -2.77%
                        EMLC -2.27%
                        TIP -0.70%
                        FXE -0.57%
                        IAU -0.31%

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Пип, не виждам какво се е променило последните три дена.
                          http://www.focus-news.net/news/0000/00/00/2503933/

                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                            )))
                            пич, какво стана с твоите къси които беше заел зад канала?

                            тогава дау 16К или 17К беше? ................ споменаваше, че шортиш с няколко милки, нали?

                            после изчезна от форума и затова сега те питам какво се случи? ................. просто ми е интересно - не се заяждам

                            успех ти желая
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Верно, "печелеха" по 0.25% без никакъв рисък вместо да си държат облигациите от които спечели... Феда. И всяка година Федът сдаваше десетки милиради доралара печалба на Трежъри департмент.

                              не бе шефе. Баките не им е никакъв приход това че взимат лихва от свободните средства дето имат. Така че за търговията няма значение колко е лихвата. При вдигане на лихвата те теоритично ще печелят повече само поради това че и те вдигат лихвата на кредитите които дават. Само че тогава и лошите кредити се вдигат.

                              На банките бизнеса им е да купуват от пазара и да продават на фед и да купуват от фед и да продават на пазара. Без никакъв риск. А фед губи....от някой бондове теоритично а практичесески печели лихвата на падежа. ФЕД изкупи и много лоши облигации .
                              В моемнта фед намалявайки си баланса не продава бондове ...а просто е спрял да купува и чака изтичането им. Щото 2014 година като обявиха края на QE това не означавае че ФЕД е спрял да купува. Просто купуваше това което изтичаше на падеж отново. И сега купува....обаче само за да покрие ако изтичат повече от целите им за тримесичието.

                              Нещо ти се губят основни неща ми се струва...
                              Last edited by Iv_max; 26.03.2018, 02:14.

                              Коментар


                              • Ко става бе плямпачи еврейски нали щяхме да дигаме за 100 хиляди.нали бяхте много отворени.сега за нови дъна говорите.абе може ли да се толкова пошли бе еврейски плямпачи. Ооо да ще има нови дъна и ще ви обера шибаните еврейски джендърски стопове

                                Коментар

                                Working...
                                X