IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

    Тарикат
    Хах, ще видим дали няма да падне още. Нищо се не знае, мътна и кървава е

    Но... в перспектива, следващите 5-6 години, мисля няма да съжалявам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

      Адидас днес си го взех обратно ама на €177. MSFT вчера взех на $152, Феда точно като обяви $1.5tn ликводност... После цената падна много. Но сега гледам яко е нагоре СиП-а

      Не знам това ли беше мечката. Бързо дошла, скоро си заминала? Но ако даде още надолу ще има още шанс за покупки
      Тарикат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Мисля, че ще има доста надолу още. Всъщност днес продадох малко от Адидас (18% от позицията) на 241 и целия SAP, който ми беше малка позицийка, на 107.1.

        Адидас мисля, че ще мога да си го взема пак на около 200, а и САП очаквам да падне на около 85, на колкото го бях взел и може би ще си го взема и него пак.

        От американските само се облизвам за MSFT, но мисля за под 155, даже за 145 си мисля.
        Адидас днес си го взех обратно ама на €177. MSFT вчера взех на $152, Феда точно като обяви $1.5tn ликводност... После цената падна много. Но сега гледам яко е нагоре СиП-а

        Не знам това ли беше мечката. Бързо дошла, скоро си заминала? Но ако даде още надолу ще има още шанс за покупки

        Примерно защо САП-а да не падне на €87, че да си го прибера и него?
        Last edited by Money; 13.03.2020, 23:06.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          Голям, голям спринт на финала + 1985 точки за Dow - Бачо Тръмп тури едно голямо рамо, подпря здраво
          Дали някой ще му вярва в понеделник...?!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

            Федералните не притиснаха аут. от играта Може да се включим на втория Апокалипсис Все пак профита е безбожен досега. Чакаме третото пришествие
            Да живее другарят Тръм е страдъла

            Коментар


            • Голям, голям спринт на финала + 1985 точки за Dow - Бачо Тръмп тури едно голямо рамо, подпря здраво

              Коментар


              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                9..%+ за деня, интересно.
                Федералните не притиснаха аут. от играта Може да се включим на втория Апокалипсис Все пак профита е безбожен досега. Чакаме третото пришествие

                Коментар


                • 9..%+ за деня, интересно.
                  Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                    Е изкара няколко дни на гребена на вълната, почувства се като герой, скоро всичко ще се успокои и ти ще излезеш от форума.
                    Общо взето доста празни приказки
                    С празни приказки е пълно във всеки един форум!
                    Ти някаква фиксация ли имаш спрямо мен?

                    Може да даваш, съдържание през собствените ти постове! Чиста работа! Мен ме скролираш! Аз скролирам много хора и нищо не чета от тях примерно!
                    Вярно, щеше да е по-добре ако нямаше празнословни досадници, но такъв е живота. Всеки търси поле за изява!

                    Ако ти даваш съдържание, през собствените ти писания, хората по естествен път, ще отсеят плявата!
                    Така, че гледай само напред и нагоре, с маргинали винаги ще е пълно!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                      По последна информация от тълкователите на борсовите движения, DOW скачал, защото инвеститорите били убедени, че вместо масово измиране и апокалипсис, щяло да иам само дълбока рецесия...
                      Е изкара няколко дни на гребена на вълната, почувства се като герой, скоро всичко ще се успокои и ти ще излезеш от форума.
                      Общо взето доста празни приказки

                      Коментар


                      • Лека полека, малко колебливо, но 1000 пункта си ги направи DJIA. Наздраве

                        Коментар


                        • По последна информация от тълкователите на борсовите движения, DOW скачал, защото инвеститорите били убедени, че вместо масово измиране и апокалипсис, щяло да иам само дълбока рецесия...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Мда, имаше един тарикат, който се прочу с фразата "За Бога братя , не купувайте "... Та и ти така ...
                            +

                            Бе гледам аз gdxj върви 10-11% на зеленко, а gdx 1-2% надолу такъв разнобой не бях забелязвал досега...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                              Нива могат да се коментират, след стабилизация и като се види дългосрочната картина.
                              Аз не съм техничар, графиките да са ми олтар и да ми "говорят". Нито пък обичам да говоря на изуст!
                              Няма да кажа, че нещо ще падне 8 или 80, просто защото едното ми се вижда малко, а другото много!

                              Навсякъде е пълно хора, които фиксират нива, а те се основават единствено на моментната им оценка, кое им се струва много и кое им се струва малко. Всичко това обаче е несериозно и вятър работа!
                              Мда, имаше един тарикат, който се прочу с фразата "За Бога братя , не купувайте "... Та и ти така ...
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Толкова думи и само общи приказки...
                                ​​​​​​ Говори ми в цифри за да те разбера...
                                Ето аз продадох Santander 2.52-2.59 щото виждам други възможности и ми тежаха много... Очаквам драмата с вируса да продължи още месец- два и ще дебна TUI ...И аз виждам нови дъна до лятото ...може би още 5-10% под вчерашните.,.
                                Нива могат да се коментират, след стабилизация и като се види дългосрочната картина.
                                Аз не съм техничар, графиките да са ми олтар и да ми "говорят". Нито пък обичам да говоря на изуст!
                                Няма да кажа, че нещо ще падне 8 или 80, просто защото едното ми се вижда малко, а другото много!

                                Навсякъде е пълно хора, които фиксират нива, а те се основават единствено на моментната им оценка, кое им се струва много и кое им се струва малко. Всичко това обаче е несериозно и вятър работа!

                                Коментар

                                Working...
                                X