IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо не директно BUD? Каква е файдата да се взимат разписки на ABEV?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

      Корона

      А STZ са и в бизнеса с тревата - много либерастко е за наш "консервативен" Пип
      Аха, до някоя друга година или месец, ще има и бира с тревица, лечебна, за компания от сектора, тук са най - големите пари.

      Бива ги, страшен маркетинг имат, изпъкват от стадото, продуктите им са по - различни и все още не са сглупили да ги пускат по лиценз, както другите произвежданите бири в България, които са с еднакъв вкус, не купувам. Малц, основата на бирата се прави на 2 места в България и големите производители купуват от тях, почти никаква вкусова разлика. Ще похваля "Ломско" и "Леденика", 2 компании, които все още разчитат на собствени технолози и си личи в продуктите им, големите си купуват суровината. "Пустиняк" Craft(Лом) е най - добрата бира, която се прави в момента в България, неуспоримо, за който опита.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Почва се, републиканците в сената обмислят в новия пакет стимули да се включва и обезщетение за разходите на тия компании, които изтеглят производствата си от Китай.
        Баба Европа (като по бавно загряваща) е добре да гледа внимателно и да се учи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

          Корона

          А STZ са и в бизнеса с тревата - много либерастко е за наш "консервативен" Пип
          Ooo, Мишо либералЕто, къде се изгуби бе френд, да не са те заболели краката по улиците да маршируваш с други болни от TDS та приседна да си починеш...

          Дай някоя добра идея за силно либерастка акция та да хеджираме, зер нали ще биете тръмпето наесен...

          Коментар


          • Скъпо как преценяваш? Акция за $5 e евтина, а за $500 скъпа, нали?

            Коментар


            • Бабката резко дръпна за момент и в резултат пак имам кеш.

              Всичко вече ми изглежда прескъпо и май ще изчакам петък, може някоя къса атака да се отвори възможност. Не мога да повярвам как изпуснах DFS на 31; за някакви центове се скръндзавих. Да беше вчера, щях да натоваря твоите корейци и още WELL. От моите само ТSE ми се струва донякъде подценено. И там има дълг, но... харесва ми дейността и дивидента. Ще си кажеш ли мнението?

              Мдам, TAP не струват, ама са още евтини. Струва ми се, че и таз година ще излязат на печалба. Ако пуснат пак дивидента, ще скочи бая.

              Коментар


              • Я малко оптимизъм. От Морган Станли...



                A V-shaped recovery is on track

                MIKE WILSON, MORGAN STANLEY’S CHIEF INVESTMENT OFFICER


                Historically, economies frequently experience a V-shaped recovery after a recession. The severity of this particular recession, combined with the unprecedented policy response, makes it unlikely we will see anything but a V-shaped recovery this time. Equity markets thus have recovered appropriately, with the S&P 500 up 35 per cent from its March lows. In fact, on many metrics we track, the market recovery looks almost identical to what happened after the collapse of Lehman Brothers. Just as in 2009, most investors naturally remain very sceptical.

                It appears that the US economy is reopening without significant increases in Covid-19 cases. This is encouraging and if cases do rise again in a second wave, the healthcare system should be better prepared to respond, making another lockdown less likely. Such an outcome should mean the unprecedented fiscal and monetary stimulus boosts the economy rather than just making up for lost ground. With this framework and the past as prologue, we expect the rally to continue and broaden out to the more cyclical parts of the equity market, where valuations remain inexpensive.
                Last edited by Money; 03.06.2020, 20:33.

                Коментар


                • Абе вие дневните спекуланти що не взехте Kontoor Brands (KTB)? Па и най-вероятно има още да скачат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                    От бирите само STZ признавам, тези хора гледат в бъдещето, но и те вече са скъпички.
                    Корона

                    А STZ са и в бизнеса с тревата - много либерастко е за наш "консервативен" Пип

                    Коментар


                    • От бирите само STZ признавам, тези хора гледат в бъдещето, но и те вече са скъпички.
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Наговорили сте се с жената. Ти лично би ли изтеглил пари от борсата точно в този момент? Ако бях ергенче, щях да се набутат и със заем.

                        Като изключим WELL, най-голям % ръст имам от твоите - CXW и ALK. Хехе, и от KB взех - 4 акции.
                        И жената ли ти опява...

                        Разгледах ти бираджиите, tap bud не бих си взел, до ушите в дълг, предпочитам компании с по добри баланси. Хайнекен са добри, ама и доста щедро оценени, реших да сложа на 2.4 на abev вчера - те пък литнаха днес...

                        Коментар


                        • Е, по-слабо расистка от много други държави, но пак доста...

                          Но те сега това не могат да го преживеят. По-добре да не го бяха издигали Обама, защото това събуди демони, които могат да доведат до тежки последици за щатите. А това пък не е много добре за нас като инвеститори.

                          Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                          Стига бе, Мишо, силно расистка държава с черен президент.. И какво значи дали българите са расисти, аз например също съм скептичен към колективния интелектуален потенциал на някои общности, но няма как да отричам, че има хиляди/че може и милони да са/ черни и цигани, които са по-стойностни хора от мен.

                          Коментар


                          • Наговорили сте се с жената. Ти лично би ли изтеглил пари от борсата точно в този момент? Ако бях ергенче, щях да се набутат и със заем.

                            Като изключим WELL, най-голям % ръст имам от твоите - CXW и ALK. Хехе, и от KB взех - 4 акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              Преди час ми излезе един доста голям непредвиден разход и глътна до стотинка кеша, който мислех да бутам утре на борсата. Ще гледам отстрани само. Ако се оправи времето, даже няма и да гледам.
                              100% в акции....?.
                              Доста рисково го даваш, аз никога не бих си го позволил.

                              Коментар


                              • Направих едно просто сравнение с yahoo. Това са основните американски индекси за последните две години. Единствено Ръсел е на минус -> там е потенциалът. Последният месец го доказва, там Ръсел е първенец.

                                Last edited by terziеv; 03.06.2020, 16:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X