IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Има 8 ч до края на акциите на ET с право на дивидент.Преди няколко дена бяха.6.6 $ а сега са вече 7.06 на премаркета.Може и да ги продам че прескочиха ръста на дивидента от 30,5 цента.Стабилно се държи акцията.
    Не продавай командитните д-ва, ако не си съвсем сигурен какво правиш. Това, което ЕT разпределя не е дивидент.Влизаш в много опасен данъчен режим. Писал съм го назад във форума и съм давал линкове.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Къде идва един келеш да се хвали какви акции е купил? Къде?

      Че и съвети за акции на други "малолетни"? Къде това?
      А, има си ги- познавам един подобен образ, който взе на 350, паникьоса се като върна до 200 и продаде веднага щом излезе на +

      Коментар


      • Има 8 ч до края на акциите на ET с право на дивидент.Преди няколко дена бяха.6.6 $ а сега са вече 7.06 на премаркета.Може и да ги продам че прескочиха ръста на дивидента от 30,5 цента.Стабилно се държи акцията.

        Коментар


        • Къде идва един келеш да се хвали какви акции е купил? Къде?

          Че и съвети за акции на други "малолетни"? Къде това?

          Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Миналото лято идва един 17 годишен келеш и ми се хвали, че си взел първата акция - AMD на 27. Обясняваше ми как имало смисъл, защото новият им процесор къртил. Другите съвети на малолетните бяха Tesla на 400. Вече слушам.

          Коментар


          • Миналото лято идва един 17 годишен келеш и ми се хвали, че си взел първата акция - AMD на 27. Обясняваше ми как имало смисъл, защото новият им процесор къртил. Другите съвети на малолетните бяха Tesla на 400. Вече слушам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              AMD за 2-3 седмици направи 50% ръст, страшна работа. Аз съм взел 2% от този ръст. Смешно нали. Показва липса на майсторство.
              Тези все ми се струват скъпи от 1 г. и все нови върхове. Не е смешно, случва се, а и нали си взел нещо, от тук 2, от там 2 и така нагоре портфейла.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • AMD за 2-3 седмици направи 50% ръст, страшна работа. Аз съм взел 2% от този ръст. Смешно нали. Показва липса на майсторство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  опищях форума при цена 4 и 30% доходност. Оттогава 2 пъти дивидент и 70% капиталова. точно си викам, 'спокойно, не се нерви, поне някой направи мазнинки' и то кво излиза...
                  Споко, все някой е направил мангизи от AM. То па се и не знае - не се отчайвай - може и да получим шанс за реабилитация.
                  Вчера ме беше яд че продадох Nikola-та баш в една дупка (прословутата ми каръщина), а можех спокойно 300 долара отгоре да им взема. Сега видях че паднали с 3 долара след отчета, та леееко ми поолекна, че не съм се минала още повече. Но аз продължавам да вярвам в Nikola и пак ще си купя от тях
                  Last edited by IvelinaJensen; 05.08.2020, 09:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                    АМ отдавна ги разкарах
                    опищях форума при цена 4 и 30% доходност. Оттогава 2 пъти дивидент и 70% капиталова. точно си викам, 'спокойно, не се нерви, поне някой направи мазнинки' и то кво излиза...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Изпусна влака за TALO, ако не взе досега. Или поне няма да си в първа класа. TALO Става да продадеш и на +7-8%, но компанията има и голям потенциал при не чак такъв риск. За нея трябва да се следят новините, че имат разправии с Мексико. Разрешат ли ги, може и 100% нагоре да направи.

                      Ако имах АМД, бих продавал. Не, че не може да скочи още, но просто не им вярвам на глупостите.

                      Ако имаш още от NIO и АМ - тези бих държал, като АМ сигурно ще падне малко тези дни. Ако си направила 50% печалба, можеш и да прибираш парите. Ще се повторя, но NIO горна граница няма.
                      АМ отдавна ги разкарах на нищожен плюс и малко ме е яд. NIO са ми много рискови, не ми носят късмет, държат ме в напрежение. AMD и аз не знам що ги взех - нещо ме ръчкаше - оня ще да е - иска да ме стърка.
                      TALO скочиха щото утре пускат отчет и трейдърите се надат на бърза печалба - тъй ми се струва

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                        Terziev, тия TALO за дей трейдинг ли ги препоръчваш?
                        Не издържах на психическото напрежение и разкарах Nikola преждевременно - реших да се застраховам, че ми писна да се овъртям. Днес излизат отчетите им и съм някак си скептична. Вие как смятате - ще скочат ли след тях или ще се сринат?
                        А ралито на AMD как ще коментирате? И там турнах малко колкото да съм в играта ама май сгафих.
                        SE добре ми тръгнаха, пу, пу
                        Изпусна влака за TALO, ако не взе досега. Или поне няма да си в първа класа. TALO Става да продадеш и на +7-8%, но компанията има и голям потенциал при не чак такъв риск. За нея трябва да се следят новините, че имат разправии с Мексико. Разрешат ли ги, може и 100% нагоре да направи.

                        Ако имах АМД, бих продавал. Не, че не може да скочи още, но просто не им вярвам на глупостите.

                        Ако имаш още от NIO и АМ - тези бих държал, като АМ сигурно ще падне малко тези дни. Ако си направила 50% печалба, можеш и да прибираш парите. Ще се повторя, но NIO горна граница няма.

                        Коментар


                        • Terziev, тия TALO за дей трейдинг ли ги препоръчваш?
                          Не издържах на психическото напрежение и разкарах Nikola преждевременно - реших да се застраховам, че ми писна да се овъртям. Днес излизат отчетите им и съм някак си скептична. Вие как смятате - ще скочат ли след тях или ще се сринат?
                          А ралито на AMD как ще коментирате? И там турнах малко колкото да съм в играта ама май сгафих.
                          SE добре ми тръгнаха, пу, пу
                          Last edited by IvelinaJensen; 04.08.2020, 22:34.

                          Коментар


                          • Готвите ли се за Апокалипсиса на хартиите. Вече втория конник се чува да препуска. И неговото име беше............ Хаххххххххххххххх

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                              BP скочи. Как ви се струва?
                              След разлива се доказа, че макар и накуцващо куче е безсмъртна. Дивидента също го потвърждава. Като Дънкан Маклаут е това чедо на Албиона. Не е лош избор, но не и първокласен кон бегач. Заслужава известна експозиция от капитал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                BP скочи. Как ви се струва?
                                Какво BP, гробница за пари някаква. Нали дахох вчера в коя петролна трябва да се влезе.

                                Коментар

                                Working...
                                X