IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
    terziev, кво ще купиш сега?
    Днес съм пас, радвам се на продажбите и на дивидентопада и чакам отчетa на WELL. Ако ти се играе хазарт, вземи тлъсто парче там. В абсолютно най-лошия случай ще падне до 48, докато при добър резултат ще лети поне два дни.

    Mалко ме е страх да ти кажа какво дебна... ама понеже индиректно ти ми даде идеята - REML. Само дето твоите датчани ми правят въртели, защото е по-специален продукт. За по-дълго държане FRT е слязъл на много добра цена, SPG също. Според мен хората ще се юрнат по моловете, когато могат.

    Според мен не бива да пипаш златото.

    ---

    Добавка: наблюдавам и abev, че се гърчи и се надявах pipbel да рече кога е арно за допълване.
    Last edited by terziеv; 05.08.2020, 21:01.

    Коментар


    • Ако се чудите що златото тръгна надолу - щото с небеизвестния си "късмет" го взех баш на върха. И взех МНОГО. И сега ме гони шизофрения - да се радвам ли, че долара расте или да ме е яд, че златото пада.
      Кефят ме Николчовците как бутат акцията нгоре насила
      terziev, кво ще купиш сега?

      Коментар


      • А с First Energy к'во става? Някой сети ли се да го шорти днес?

        Същото ще питам и за SONN, къси не го ли продадохте?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
          в момента на сплита на Епъл Дау ще падне ли с 300 пункта или не?
          Че какво променя сплита, че да пада Дау?

          Коментар


          • в момента на сплита на Епъл Дау ще падне ли с 300 пункта или не?
            Last edited by petyob; 05.08.2020, 19:23.

            Коментар


            • WRK продаден - 30,25. 13,08% за 5 дни. Компанията е арна, ама вече ми е трудно да следя толкова акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Не продавай командитните д-ва, ако не си съвсем сигурен какво правиш. Това, което ЕT разпределя не е дивидент.Влизаш в много опасен данъчен режим. Писал съм го назад във форума и съм давал линкове.
                Изчистих го вече с печалба над дивидента.Наредил съм се да купувам пак.Ако пуснат ок.

                Коментар


                • BP се утепае. 2 часа вчера се чудих на тях ли да заложа или на AMD и избрах грешното. SE и днеска са пушка. Дали не им е време за продан се чудя, па като паднат пак да си ги взема.....

                  Коментар


                  • Еми ако ги беше взел сега щеше да си с едни 10% нагоре с тях

                    Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                    Единствено Дисни ми хваща окото. Най силния тренд който усещам през последните години е стремежът към преживявания. А пандемията държи този стремеж в тенджера под налягане.

                    Току що забелязах, че невероятният ми ум е закупил днес Virgin Galactic. Нещо, което очевидно съм искал, но не съм знаел, че съществува

                    Коментар


                    • А, не казвам, че няма...

                      Но е интересно как тези малолетни идват при Терзо да му дават съвети...

                      Затова питам къде точно идват?




                      Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      А, има си ги- познавам един подобен образ, който взе на 350, паникьоса се като върна до 200 и продаде веднага щом излезе на +

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Има 8 ч до края на акциите на ET с право на дивидент.Преди няколко дена бяха.6.6 $ а сега са вече 7.06 на премаркета.Може и да ги продам че прескочиха ръста на дивидента от 30,5 цента.Стабилно се държи акцията.
                        Не продавай командитните д-ва, ако не си съвсем сигурен какво правиш. Това, което ЕT разпределя не е дивидент.Влизаш в много опасен данъчен режим. Писал съм го назад във форума и съм давал линкове.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Къде идва един келеш да се хвали какви акции е купил? Къде?

                          Че и съвети за акции на други "малолетни"? Къде това?
                          А, има си ги- познавам един подобен образ, който взе на 350, паникьоса се като върна до 200 и продаде веднага щом излезе на +

                          Коментар


                          • Има 8 ч до края на акциите на ET с право на дивидент.Преди няколко дена бяха.6.6 $ а сега са вече 7.06 на премаркета.Може и да ги продам че прескочиха ръста на дивидента от 30,5 цента.Стабилно се държи акцията.

                            Коментар


                            • Къде идва един келеш да се хвали какви акции е купил? Къде?

                              Че и съвети за акции на други "малолетни"? Къде това?

                              Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              Миналото лято идва един 17 годишен келеш и ми се хвали, че си взел първата акция - AMD на 27. Обясняваше ми как имало смисъл, защото новият им процесор къртил. Другите съвети на малолетните бяха Tesla на 400. Вече слушам.

                              Коментар


                              • Миналото лято идва един 17 годишен келеш и ми се хвали, че си взел първата акция - AMD на 27. Обясняваше ми как имало смисъл, защото новият им процесор къртил. Другите съвети на малолетните бяха Tesla на 400. Вече слушам.

                                Коментар

                                Working...
                                X