IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Ивелина, тактиката се прави по човека. Тя е индивидуална и е въз основа на целите и ресурса на човека. Под ресурс не разбирам само финансов такъв. Говоря и за психология и знания. Правилната тактика за мен вероятно би била грешна за теб. Важното е да не правиш глупости и да си загубиш парите преди да си научила как работят пазарите, що за човек си и какви са базовите принципи на финансите. Успех, но като те чета имаш още много път да извървиш докато стигнеш до нещо което е устойчиво.
    Мерси. Вече 5 месеца ще станат си изграждам тактика. И колкото повече чета, толкова повече ми падат печалбите. В началото беше най-добре като нищо не знаех и го карах на интуция. Накрая май ще се върна към първоначалната си стратегия, въпреки че след толкова четене ще ми е трудно - то само ме обърка. Лека полека започвам да схващам защо маймуните вземат по-правилни решения от специалистите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      Искам да съм дългосрочна, но същевременно виждам и осъзнавам, особено в настоящата ситуация колко лузърска тактика е. От вчера до сега съм на -4% профит за годината. Ако бях продала вчера както получавах напъни да направя, ама се сдържах, сега щях да съм си запазила профита. А не да тръгвам пак от нулата. Даже от минус, защото тоя месец профита ми вече на минус. Всичко това в рамките на по-малко от 12 часа. Прецени си сам коя тактика е печеливша
      Аз затова разправям, че трябва да пуснеш линк към резултатите си. Аз например следвам съветите на хора с демонстрирана печеливша тактика, а не на многознайковци, дето все изостават. Пак се присетих за комикса, дето обясняваше как WELL имал високо p/e.

      Коментар


      • Ивелина, тактиката се прави по човека. Тя е индивидуална и е въз основа на целите и ресурса на човека. Под ресурс не разбирам само финансов такъв. Говоря и за психология и знания. Правилната тактика за мен вероятно би била грешна за теб. Важното е да не правиш глупости и да си загубиш парите преди да си научила как работят пазарите, що за човек си и какви са базовите принципи на финансите. Успех, но като те чета имаш още много път да извървиш докато стигнеш до нещо което е устойчиво.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

          това противоречи на дето казваш. че се стремиш да си дългосрочна
          Искам да съм дългосрочна, но същевременно виждам и осъзнавам, особено в настоящата ситуация колко лузърска тактика е. От вчера до сега съм на -4% профит за годината. Ако бях продала вчера както получавах напъни да направя, ама се сдържах, сега щях да съм си запазила профита. А не да тръгвам пак от нулата. Даже от минус, защото тоя месец профита ми вече на минус. Всичко това в рамките на по-малко от 12 часа. Прецени си сам коя тактика е печеливша

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Invest Man Разгледай мнение

            Една пирамида винаги има нужда от все повече убитаци в долната и част, за да съществува . Какво по-добро решение от сплит, за да привлечеш такива?
            Не схванахте, че "Тесла" е Америка и не бива да и гледате финансовите показатели. Дял в компанията е все едно дял от САЩ. То и САЩ са уж пирамида, ама всички там си слагаме парите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
              Какво мислите за тази новина?

              Tesla обяви сплит на акциите
              Купувай оллл инннн. На лост 200 към 1 Всичко в Насдака- Хахххххххххххх

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                Какво мислите за тази новина?

                Tesla обяви сплит на акциите
                Една пирамида винаги има нужда от все повече убитаци в долната и част, за да съществува . Какво по-добро решение от сплит, за да привлечеш такива?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  Проблемът е, че съм принудена да ги чета и да се съобразявам с тях, защото те влияят на маркета. Може да са подвеждащи, ама народът като се юрне да им реагира и аз съм безсилна. Така че по-добре да съм ги чела и ако може да съм първата реагирала им
                  това противоречи на дето казваш. че се стремиш да си дългосрочна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    Първо трябва да разбереш, че тези новини и анализи дето се бълват не е с цел да те направят богата, а точно обратното - да ви вземат паричките. Така, че може да продължиш с новините, но трябва да четеш и между редовете, а пък анализите трябва сама да си ги правиш
                    Проблемът е, че съм принудена да ги чета и да се съобразявам с тях, защото те влияят на маркета. Може да са подвеждащи, ама народът като се юрне да им реагира и аз съм безсилна. Така че по-добре да съм ги чела и ако може да съм първата реагирала им

                    Коментар


                    • Какво мислите за тази новина?

                      Tesla обяви сплит на акциите

                      Коментар


                      • Айде кажете сега няма ли манипулация. Понеже дебна нафтата и видях снощи, че тръгна надолу. До към 20 часа, когато затварят борсата все падаше и си викам "Дай да купя, че утре сутрин може да се е качила и да не мога да взема евтино". Та купих минути преди да затвори пазара. Но тя продължи да си пада след това. Викам си "Карай, ако още е паднала утре сутрин ще допълня с по-евтино. Ако се е качила няма да мога да купя ама пак е ОК, щото вече съм купила малко".
                        Обаче познайте какво. Като отвориха пазара тази сутрин нафтата мистериозно беше достигнала точно същата цена, на която беше затворила предния ден. Един вид ни е да купиш, ни да продадеш. Цяла нощ е била на минус и в 8 сутринта достигна цената на затваряне - ама точно до цент.
                        Е това ако не е нагласено здраве му кажи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          Па като гледам май да. И още 2 шведски които купих същия ден. И трите покупки едва кретат като едната шведска ми е даже на +4,74% . Третото е шведски индекс на +17,34%. Качваха се, падаха и те ти резултата от 8 май до днес.
                          Яд ме е че не продавах днес. В рамките на 2 часа тази вечер профита ми от 60,62% спадна на 58,2%
                          абе за 2% няма да го тъниме толкова, ще продадеш утре и ще почерпиш .. само кажи къде да дойдем

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            . Какво купува народът с парите?
                            VHS касетки с Робинята Изаура

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Същи охлюф безобразен... няма и 5% на месец. Няма нужда даже да броим тоз мижав дивидент. Коя ти е най-дълго държаната акция? Тази ли?
                              Па като гледам май да. И още 2 шведски които купих същия ден. И трите покупки едва кретат като едната шведска ми е даже на +4,74% . Третото е шведски индекс на +17,34%. Качваха се, падаха и те ти резултата от 8 май до днес.
                              Яд ме е че не продавах днес. В рамките на 2 часа тази вечер профита ми от 60,62% спадна на 58,2%

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                ADM като ракета, която едвам крета. За 3 месеца ми е на +14,26%. Какво му стана на маркета пък сега - добре си вървеше до одеве
                                Същи охлюф безобразен... няма и 5% на месец. Няма нужда даже да броим тоз мижав дивидент. Коя ти е най-дълго държаната акция? Тази ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X