IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Пази ги, пази ги. Ако кажеш може да се уручасаш

    Някоя голяма акула като мене като разбере в какви шитове си се нахакал, ще ги шортне и ще потънеш

    Хахаха когато ти покажа ръста на портфейла си за 5 месеца целия ти напън да си най-еазбиращия във форума ще се срине.Ьа 5 несеца стм изкарал доходност по-голяма от колкото ти за 5 години.Никога в тоя форум няма да кажа нищо за акция която знам че ще расте.Казах ти че предусещам кога дадена акция ще расте.Предполагам е някаква дарба или шесто чуство.Не знам.Ти ги разбираш повече нещата.

    Коментар


    • И next announcement date 26 август 2021...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Много постно:

        “Kensington Capital Acquisition Corp. is a blank check company that focuses on effecting merger, capital stock exchange, asset acquisition, stock purchase, and reorganization. The company was founded in 2020 and is based in Westbury, New York.”

        Не ми се рови за компанията, но като гледам графиката ми се струва дънен риболов.
        Аз лично бих изчакал да формира консолидация. IPО-та винаги след първоначалния ентусиазъм падат и формират база. От там бих търсил подходящо ниво за влизане по пътя нагоре.
        Няма смисъл да се влиза, когато пада. Не знаеш къде ще е дъното и колко ще отнеме докато обърне (месеци, години). Трудно е да прецениш къде да е стопа!

        Коментар


        • Какво е това чудо, за него няма почти нищо в Блумбърг Терминал... много лош sell signal е това, бих казал

          470 млн. пазарна капитализация за нещо, за което само се знае, че има $1.7млн кеш и 100К длъг...

          А добре, и някакво shareholder equity от 230млн. има дет не е ясно какво е изобщо


          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

            Припомни за коя става въпрос
            https://www.finviz.com/quote.ashx?t=KCAC

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Ти кажи какво ще правим с тая падаща кама, нали си спец в областта.
              Бил Гейтс, тоя щробел мобел, бмв и др.... ама пада си като гюле. Откак ми е в уоч лист вече 1/4 се е свилo за месец.
              Ке има ли ляб да посегнем с малко като за начало или поредния провалил се стартъп е на хоризонта ?
              Припомни за коя става въпрос

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                Първата ми мисъл беше че е поредния фейк хванал влака на електрификацията, обаче заради J.B. Straubel си заслужава вниманието. Този беше главния инженер до преди 1-2 години в Тесла. Основа компания за преработка на батерии (redwood material ако не се лъжа) и като цяло е ценен.
                Ти кажи какво ще правим с тая падаща кама, нали си спец в областта.
                Бил Гейтс, тоя щробел мобел, бмв и др.... ама пада си като гюле. Откак ми е в уоч лист вече 1/4 се е свилo за месец.
                Ке има ли ляб да посегнем с малко като за начало или поредния провалил се стартъп е на хоризонта ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Което отново ме подсеща да прегледам старите постове на Едито и да купувам всичко, което той каже, че не става.
                  Понеже си чешем езиците. Викаш Интел за предпочитане пред АМД?

                  Click image for larger version

Name:	AMD_INTC.jpg
Views:	1
Size:	49.3 КБ
ID:	3661069

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Oхооо, днес май сте го заплюли да е тъкър дей...

                    Айде тогава и моите 10 цента/ моментум тикърчета на тезгяха.
                    От уоч листата повечето, само 4 имам от тях в момента.
                    Който си хареса нещо може се пробва, с тайминг или без, както си му е кеф

                    TDOC,SQ,ROKU,HUYA,TWOU,Z,SPOT,WORK,TMO, ZAL.DE
                    Ако са напазрувани на сносна цена бравос.

                    Коментар


                    • Oхооо, днес май сте го заплюли да е тъкър дей...

                      Айде тогава и моите 10 цента/ моментум тикърчета на тезгяха.
                      От уоч листата повечето, само 4 имам от тях в момента.
                      Който си хареса нещо може се пробва, с тайминг или без, както си му е кеф

                      TDOC,SQ,ROKU,HUYA,TWOU,Z,SPOT,WORK,TMO, ZAL.DE

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Недей се мори. Още повече ще ти се дразни. Никой не обича да му доказват какъв е глупак, еле пък такива с 20+ години опит. Преди години бях на един майсторски клас за готвачи, дето сега им викат шефове. Само аз без "дълги години опит по топ хотелите". Нямаш си идея какъв хейт брах, когато спечелих първата дегустация. Не можело така, оценяващите нищо не разбирали, затова в държавата сме били на тоз хал, измама имало... стандартното.

                        Извън форума само жената и двама други знаят, че търгувам. Не очаквах обаче в анонимен инвестиционен форум да ти се дразнят, че даваш печеливши идеи. Изгониха Ивелина, защото не могат да пинесат, че печели повече от тях, дето са умни и са чели, пък и рисували, много. Виж OLN само. Което отново ме подсеща да прегледам старите постове на Едито и да купувам всичко, което той каже, че не става.
                        Забавлявате ни с диалозите ви с вожда. А иначе се радвам, че черпиш вдъхновение
                        Ако търсиш още идеи пращам спекулативния ми портфейл от последните два-три месеца (може да намериш добри шорт идеи).
                        Click image for larger version

Name:	Stocks.jpg
Views:	1
Size:	74.2 КБ
ID:	3661025



                        А иначе хвърлих едно око как се представят споменаваните от теб компании от началото на годината. Явно си факир за да изкарваш нещо от такива шитове
                        Click image for larger version

Name:	Terz.jpg
Views:	1
Size:	79.4 КБ
ID:	3661031

                        Last edited by ED; 09.10.2020, 14:55.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Ще ти се покаже тотала предполагам скоро,но акциите няма да ги кажа,защото имат потенциал да дадат и 1000 % ръст и ги пазя зс себе си.Сори но всеки да си намира сам златната кокошка.Тук има достатъчно обеазовани финансово хора които могат да си откриват печелившите акции сами.Кой какъв риск поема е в главата на всеки различен.Важен е тотала а скоро ще удвоя.Ама трябва да спра да вкарвам всяка седмица пари че ще има да догонвам 100% постоянно иначе до сега да приемем че първите пари април-май които са вкарани са удвоени.
                          Логиката ти се губи нещо ... като си купил и чакаш да расте не би трябвало да я криеш златната кокошка ами кажи я! и ние да купим -ще порасте повече

                          Коментар


                          • Пази ги, пази ги. Ако кажеш може да се уручасаш

                            Някоя голяма акула като мене като разбере в какви шитове си се нахакал, ще ги шортне и ще потънеш

                            Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Ще ти се покаже тотала предполагам скоро,но акциите няма да ги кажа,защото имат потенциал да дадат и 1000 % ръст и ги пазя зс себе си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                              Ташунко и terziev

                              важен е тотала
                              и то при отчитане на поетия риск

                              тези ежедневни писания, без код вход и таргет нищо не казват

                              С уважение
                              Ще ти се покаже тотала предполагам скоро,но акциите няма да ги кажа,защото имат потенциал да дадат и 1000 % ръст и ги пазя зс себе си.Сори но всеки да си намира сам златната кокошка.Тук има достатъчно обеазовани финансово хора които могат да си откриват печелившите акции сами.Кой какъв риск поема е в главата на всеки различен.Важен е тотала а скоро ще удвоя.Ама трябва да спра да вкарвам всяка седмица пари че ще има да догонвам 100% постоянно иначе до сега да приемем че първите пари април-май които са вкарани са удвоени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Това, което е направил моят порфейл за последните 3-4 години вие ги виждате само през крив макарон, злобни, завистливи и комплексирани тролчета

                                Как изобщо ви търпят модераторите не ми е ясно
                                Че на теб някой обръща ли ти внимание? Прави колкото можеш.Давай по 200-300 % на ден.Кой ти пречи и кой ти завижда ?Нито някой те пита от кои акции печелиш.Твоя начин на игра си го пази за себе си.Аь лично нищо не искам да знам,защото не е моя начин.Аз знам,че мога и ще изкарам на американската борса страшно много пари и затова не се и интересувам от стратегията на никой.Знам коя акция ще тръгне и влизам там.Дарба просто.Нещо ми подсказва къде да купувам.Затова не ме интересува никой от кои артии печели.

                                Коментар

                                Working...
                                X