IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Добре че е Ивелинка тука да виждам какво пише Шунко

    Шункич, днес за сега UNP е на -0.34%. Не знам това какво успокоение ти дава, пич

    Но можеш да си повтаряш, той е на плюс и бие на седмична база, на месечна, от началото на годината, за последните 12 месеца, за последните 2 години, за последните 5 години, откакто е купил... Но! Но, но, но! Но на дневна база е на -0.34%

    Йей! Отрицателна доходност!
    Ооооооо Мишев жив ли си бе брат.Как си? Не се отчайвай всичко ще се оправи като иде пазара още по-надолу.Това време идва да знаеш!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
      Уцели ти с кокошчицата. Жива врачка си си, как ги надушваш само. Евала
      Виждам още една която скоро ще даде 40-50 % ръст.Ще ти я напиша на лични.Вфигне ли цена я чистиш веднага и се нареждаш долу в ниското.

      Коментар


      • Добре че е Ивелинка тука да виждам какво пише Шунко

        Шункич, днес за сега UNP е на -0.34%. Не знам това какво успокоение ти дава, пич

        Но можеш да си повтаряш, той е на плюс и бие на седмична база, на месечна, от началото на годината, за последните 12 месеца, за последните 2 години, за последните 5 години, откакто е купил... Но! Но, но, но! Но на дневна база е на -0.34%

        Йей! Отрицателна доходност!

        Коментар


        • От шубе го пропуснах. Но Ташункича е железен, нямам идея как ги нацелва едно 7/10 поне. Трябва да водиш семинари, майна.

          Аз се направих на майстор с едни синтетични колове и нещо ми влезнаха не както трябва и движат само настрани. Пък и ликвидността нещо куца и не мога да се отърва. От друга страна мойто пиле досега е 5% нагоре. Не поставяме рекорди, но не е и да се срамуваме.

          ....

          Другото... свалих още малко средната цена на MO с една дъщерна поръчка - да продаде при спад под 39,70 и после trailing buy на 39,41. Ирландска гайда отвсякъде.

          добавка - нямам идея как е станало (нямам тех?), но при дневни спадове на s&p до 1,5% портмонето ми винаги е на +. После при рязък скок пък винаги изоставам малко.
          Last edited by terziеv; 19.10.2020, 19:01.

          Коментар


          • Уцели ти с кокошчицата. Жива врачка си си, как ги надушваш само. Евала

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              Мерси за пожеланието ама баш днеска съм неуспешна. За спекула да не говорим - пълен пас съм защото ми се провалиха плановете. Имам 4 на хубав плюс ама са малки позиции и не могат да компенсират големия дип от корекцията NIO дето ми е 27% от портфолиото
              Я виж мойта кокошчица какво златно яйце снася Отиде на 70 % ръст от покупката ми хихихихи ! А оня пуяк нега разтяга локуми и си стиска артиите с отрицателна доходност.Ама да знаеш той много ги разбира нещата.Да не ти се налага да го послушаш че ще ти побелее косата .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Днес върви спекулата затова пожелавам на всички успешни като Ивелина да са още по-успешни и на всички неуспешни като Пуяка да са още по-неуспешни .
                Мерси за пожеланието ама баш днеска съм неуспешна. За спекула да не говорим - пълен пас съм защото ми се провалиха плановете. Имам 4 на хубав плюс ама са малки позиции и не могат да компенсират големия дип от корекцията NIO дето ми е 27% от портфолиото

                Коментар


                • Професор Пени дайте един месинджер да ви пусна сделки от днес как в момента се прави спекула че там сте много слаб.Да ви науча на нещо та да може още повече да вирите гребена

                  Коментар


                  • Днес върви спекулата затова пожелавам на всички успешни като Ивелина да са още по-успешни и на всички неуспешни като Пуяка да са още по-неуспешни .

                    Коментар


                    • Пуяк това с влаковете върви до основните терминали.От там поемат трокинг компаниите.Искаш ли да ти направя едно извлечение на мой шофьор със собствен камион и ремарке за месеца и особено за тази седмица в събота когато му влезе чека в акаунта.Ти още 10 г да стоиш и на борсата и да пишеш глупости във форума няма да изкараш месечния му чек бе момче хахахахахаха .

                      Коментар


                      • Почти всичко пускам и почти всичко е било пазара с много от момента на покупката

                        Както и почти нищо от тези неща не са падали под цената, на която са купени дори и март месец тази година. С може би с две изключения на малки позиции

                        Тука пуснах и няколко идеи за дей трейдинг и pantaleev използва една от тях да направи 4% за няма и два дена

                        Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        Е пусни де. Аз квото мога пускам. С успешни сделки не мога да се похваля напоследък освен че по случайност продадох Модерна що годе на високото преди да се срине. Мислех пак да я купя после паднала ама купих NIO с капитала.
                        Имам чувствео че днес по некое време пазарите ще тръгнат надолу.
                        Най-много ме кефи Union Pacific (UNP), които съм взел на $75 (днес са на $209). Това нещо всеки ден мачка автомобилния транспорт в щатите, разбирай бой по мордата на хората в този бранш

                        Ти познаваш ли хора в този бранш в Америка? Прати му поздравчета от мене на юнака, че аз съм го блокирал
                        Last edited by Money; 19.10.2020, 16:54.

                        Коментар


                        • Малко от важните новини за днес:

                          "Stimulus optimism sees stocks begin week on right foot..... U.S. stock index futures start the week with an advance of 1%.

                          President Trump said on Sunday he wanted a "bigger" stimulus package than even House Speaker Nancy Pelosi (who gave a Tuesday deadline for talks), and suggested he "could quickly convince" Republicans to get on board...

                          Pfizer said earlier it could be ready to apply for emergency-use authorization of its COVID-19 vaccine by late November."

                          Аз мисля че ще останем на положителна територия днес. Също и че ще има подскок ако одобрят тези стимули тези дни.

                          Коментар


                          • https://www.finviz.com/quote.ashx?t=RIG

                            Eто още една добра ( за мене) идея за късо.
                            До нулата още доста има за прибиране.
                            Банкрута е сигурен, освен някакво чудо ако не стане.

                            Коментар


                            • Ето една сдела преди минути

                              Коментар


                              • Доларът се срива - затова са нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X