IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Стопове стопове стопове
    стига с тия стопове щото един стоп току що мноо мощно ме прецака и загубих тлъста сума.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Какво точно имаш впредвид?
      Писал съм ти вчера на лични.

      A днес Washington Trust Bancorp EPS beats, beats on revenue

      Тези са най-стабилната банка в цялото САЩ.

      Няма сравнение с на Пипбел корейците обаче - те са ми 27% капиталова. За съжаление не изкарвам истински пари от тях, че тогава бях свършил парите и влязох със стотинки някакви. Дал съм им следваща продажба на разстояние 7%.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        На Ивелина и писах една стратегия за кината. Не знам дали се е качила, но днес са нагоре с 19%. Кофтито е, че не слязоха до моята цена и пропуснах парата.
        Какво точно имаш впредвид?

        Коментар


        • И ква стана тя? Пуяка Пени рева за скрийншотове в реално време а цял ден го чакам да даде месенджър да му ги изпратя,че от айфона не искат да се качат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
            LUMN дават 10% дивидент. Не знам да ме е яд ли, че съм на червено или да се радвам, че познах, че днес ще се сринат пазарите - както винаги кел файда - никога не успявам да се възползвам от знанията си. Съдба
            Стопове стопове стопове

            Благодаря за LUMN. Не става баш за целите на пасивния портофейл, че много бие на IT, но иначе мирише много добре.

            ... баси това вярно изглежда много добро.

            добавка - не е чак толкова. шмекеруват с нематериалните активи.
            Last edited by terziеv; 19.10.2020, 22:54.

            Коментар


            • LUMN дават 10% дивидент. Не знам да ме е яд ли, че съм на червено или да се радвам, че познах, че днес ще се сринат пазарите - както винаги кел файда - никога не успявам да се възползвам от знанията си. Съдба

              Коментар


              • Ясно беше, че ADM и Bunge ще летят (конечно рисувача не беше съгласен), ама чак 43% за три месеца не съм и сънувал. Само мога да се хапя, че реших да "ребалансирам" и резнах BG-то като по-малко надеждна.

                ---

                Което води до следният проблем: трябва ми индустриална за пасивната част от портмонето. Имам зърнари (ADM), тоци (SO), къщурки (O), цигарки (МО). Пу пу, да не им е уроки, че са направо печатници за парички.

                Tа се натрупа дивидент и търся да добавя реална икономика. Най-добре промишленост... май. С дивидент >3,5%. GD е на добра цена, ама дивидентът хич го няма там.
                Last edited by terziеv; 19.10.2020, 21:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Terziev оная златна кокошчица от която беше направил 100 % да знаеш че от тая цена много скоро ще иде едни бързи 30% нагоре.Търпение само му е майката.
                  На Ивелина и писах една стратегия за кината. Не знам дали се е качила, но днес са нагоре с 19%. Кофтито е, че не слязоха до моята цена и пропуснах парата.

                  Коментар


                  • Terziev оная златна кокошчица от която беше направил 100 % да знаеш че от тая цена много скоро ще иде едни бързи 30% нагоре.Търпение само му е майката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Ташунко със сапа , какво ще ги правиш парите щом смяташ, че със сигурност идва борсов армагедон? Сериозен въпрос.
                      Ще изляза на кеш и ще чакам да се срутят цените и тогава ще вляза.После след около 5-7 г ще имам няколко милиона в сметката.Това ми е плана от много години.Затова и влязох април на американската борса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        ОК, чакам с нетърпение. Ама само как познах че моите артии днеска ще паднат. Бяха нагоре премаркета и мислех да джитна NIO на оупъна ама ме прецака мноо долно баш то. Тия китайци от години ми кинат нервичките - не са ми на кадем
                        Ский ся... Много NIO имаш. Ако удари 30, продай поне половината. Не изхвърляй обаче всичко. Сигурно за 20-ти път ще напиша - NIO НЯМА горна граница. Toва не значи, че някой кур няма да го свали до 18.

                        ---

                        абсолютно всички са измамници. отчетите са ментета, одитирани от ментета.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          ОК, чакам с нетърпение. Ама само как познах че моите артии днеска ще паднат. Бяха нагоре премаркета и мислех да джитна NIO на оупъна ама ме прецака мноо долно баш то. Тия китайци от години ми кинат нервичките - не са ми на кадем
                          Изпратил съм ти лично.Аз китайците ги избягвам.Не търгувам с техни компании.Големи са измамници.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Виждам още една която скоро ще даде 40-50 % ръст.Ще ти я напиша на лични.Вфигне ли цена я чистиш веднага и се нареждаш долу в ниското.
                            ОК, чакам с нетърпение. Ама само как познах че моите артии днеска ще паднат. Бяха нагоре премаркета и мислех да джитна NIO на оупъна ама ме прецака мноо долно баш то. Тия китайци от години ми кинат нервичките - не са ми на кадем

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Ооооооо Мишев жив ли си бе брат.Как си? Не се отчайвай всичко ще се оправи като иде пазара още по-надолу.Това време идва да знаеш!
                              Ташунко със сапа , какво ще ги правиш парите щом смяташ, че със сигурност идва борсов армагедон? Сериозен въпрос.

                              Коментар


                              • Ивелинке мойто портфейлче днес скочи с 5300 $ до момента и като гледам още ще иде нагоре.Ама как я обичам тая игра .А ябълката днес я шортнах няколко пъти и изкарах до момента една бг пенсия кажи речи .

                                Коментар

                                Working...
                                X