IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Не, обаче взех от сланината, шарлана и маята, че беше по 15 стинки.
    Шарлана. на кви пари е .
    Правим с него домашна баница и тутманик Омирисва целата къща.
    С маята кво месиш.
    Last edited by Todor Sabev; 27.01.2021, 20:04.

    Коментар


    • NYSEAMERICAN: APT
      15.42 USD +1.73 (12.64%)

      Е това не го очаквах днес. Аз още до 14.60$ я разпродадох

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Купи ли леща у Лидл е на промоция.
        Не, обаче взех от сланината, шарлана и маята, че беше по 15 стинки.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Последно се заяждам, обещавам. Обаче е влудяващ този съвет. Няма са продадеш на 350, ама на 250 си ОК? 10 акции са 1000 загуба, а сметни го за 100?

          ... Иначе аз смятам, че има още МНОГО за изтискване и че рискът е изключително нисък.
          Купи ли леща у Лидл е на промоция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            Мисля че сега при Gme е подходящо за разтоварване на ръчно или със стоп на 250. примерно на полвината на позицията за тези които държът все още.
            Последно се заяждам, обещавам. Обаче е влудяващ този съвет. Няма са продадеш на 350, ама на 250 си ОК? 10 акции са 1000 загуба, а сметни го за 100?

            ... Иначе аз смятам, че има още МНОГО за изтискване и че рискът е изключително нисък.

            Коментар


            • Мисля че сега при Gme е подходящо за разтоварване на ръчно или със стоп на 250. примерно на полвината на позицията за тези които държът все още.

              VIX също почва да подава главица.
              Last edited by Todor Sabev; 27.01.2021, 19:53.

              Коментар


              • Ивелинче, aydinlik gorene, aydinlik kore ne. Питай някой съсед, ще ти обясни какво означава.


                Еее, насрахте се с тая gme фигня. Забравихте, че инвестирането е грамофон. А Имаше въпроси за маските:

                https://www.cnbc.com/video/2021/01/2...-a-single.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Тодоре, абсолютно нищо не си разбрал от цялата игра. Твойта рисунка барем веднъж да беше излязла права, та да я пробутваш.
                  ми обясни му и на него и на останалите каква е цялата игра, вместо да се правиш на гениален оракул пазейки си тайните за себе си и повтаряйки как всичко било нарувано ама не казваш точно на коя рисунка е нарисувано. Ние не сме прости - ще разберем ако ни обясниш. Ама не искаш щото не ти е целта реално да помогнеш, а да се изтъкнеш. Ако случайно някой е изкарал пари от идеите ти, които даже не е сигурно колко са твои, е страничен ефект. Само дето в тоя маркет няма нищо гениално щом разните му там ламерчета успяха да го сринат. Просто защото са много и ги е яд на шортерите. Не че мен не ме е яд. Па то човек спокойно може да си чете в reddit и пак да печели пари. При това никой няма да го обижда и унижава и да изисква благодарности и хвалебствия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                    кое не разбираш. Не можеш ли да си представиш, че има хора ня тоа свет, които искат да вземат информирани решения със собствените си глави, а не просто да слушат тоя и оня. Ако те слушам значи да си поверя парите на теб. Самият факт, че ти сам не смееш да трейдваш с реален акаунт показва, че сам нямаш вяра на себе си. Е как тогава аз ще ти имам?
                    Твое право си е. Но ми стана интересно за чисто твое си "информирано решение". Не се заяжда (много), но все пак бая акции завъртяхме и да знам разликата.

                    Аз за отделни акции почти нямам 'мое". Иначе за секторите сам си решавам абсолютно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                      Мирише та смърди!
                      Аз мисля, че само заради това още не са н÷ ударили балтията. Все още се надяват да овладеят ситуацията и като мине време да продължат да скубят хората. Т.е. Все още искат да поддържат илюзията, че има пазар с що годе еднакви правила. Ако ударят gme вече и Мунчовците ще разберат, че всичко е измама и ще почнат да се оглеждат за алтернативи... Но това ще е до време. Толкова са тъпи "умните" пари, че все още си мислят, че ще отшумят нещата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        изобщо не разбирам как може при положение, че няма нещо да съм ти казал и да не си изкарала пари.
                        кое не разбираш. Не можеш ли да си представиш, че има хора ня тоа свет, които искат да вземат информирани решения със собствените си глави, а не просто да слушат тоя и оня. Ако те слушам значи да си поверя парите на теб. Самият факт, че ти сам не смееш да трейдваш с реален акаунт показва, че сам нямаш вяра на себе си. Е как тогава аз ще ти имам?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение



                          Я кажи честно, ти наистина ли на демо с GME. Трудно ми е да повярвам, че толкова се вживяваш ако си на демо. Пък и лъвове на демо къде се е чуло и видяло
                          Хаха, казвам ти аз човека има всяческа нужда да се чувства значим, поне виртуално
                          От време на време му се възхищавай на сделките да има някаква радост че някой му вярва че прави успешни сделки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Слагаш стопа на колкото си купила и гледаш саира. Технически следиш графиката и местиш стопа . Продаваш на порци по тренда на горе. Също следиш сентимена. Като стане екстреме местиш стопа на горе или пак продаваш по малко.
                            Тодоре, абсолютно нищо не си разбрал от цялата игра. Твойта рисунка барем веднъж да беше излязла права, та да я пробутваш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              Архивите говорят:

                              17.01.2021, 12:43



                              цена 17.01 - 30
                              цена 27.01 - 58

                              Това при риск по-нисък от доста ДЦК

                              Батка то 17 неделя бре, да не си искал да кажеш понеделника 18

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                                GME съм го отписала. Просто толкова ме е яд че слязох от него, че вече не искам да го виждам. Сърдита съм му
                                Слагаш стопа на колкото си купила и гледаш саира. Технически следиш графиката и местиш стопа по посока на тренда.. Продаваш на порци по тренда на горе. Също следиш сентимена. Като стане екстреме местиш стопа на горе или пак продаваш по малко.
                                Last edited by Todor Sabev; 27.01.2021, 18:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X