IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Знам... пътя от 50 до 300 е като от 300 до 50. На над $250 няколко пъти споменах, че това нещо плаче за къса продажба... точно при най-голямата еуфрия

    Силно ще се учудя, ако се намерят дори само 5-6 ритейлъра, които са се пенсионирали от GME

    Нека силното учудване започне сега
    Само аз познавам над 15 човека с повече от $1млн реализиран профит от GME. Няколко от тях са с реализирани над $10млн.

    Коментар


    • като гледам графиката на FUTU ми се струва, че китайските wallstreetbets са си поиграли с нея

      Коментар


      • dddd, разгледай тази статия. Ще ти хареса

        https://www.johnkay.com/2016/08/29/t...ing-fetishism/

        Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Интелектуалният труд не е работа. Някакви се лигавят и се опитват да избягат от мината и фабриката където истинските мъже въртят каменарския чук. IT лигльовци.


        Смяташ ли, че terziev търгува? Терзае се тук като трол, защото това му е "работата". Както и на bvg и други подобни. Те са истинските кибици и са озолобени, защото трябва да киснат по форуми, където пишат хора с пари и правещи още повече пари, а те дращят булшит. Това сероизно ги мисля

        Нещата, които пускат са от разни дема в "работата" им, които ползват за зарибяване на балъци

        Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Мога ли да се опитам да преведа текста ти на разбираем езика за Мариан и Мишо?
        Надявам се, че съм бил полезен на Money и Мариян в разбирането на текста и това ще облекчи комуникацията им с Терзиев. Надявам се и Терзиев да е доволен, че ще го разберат по-добре и споровете поради загуба в превода ще намалеят.

        Коментар


        • абакалъм терзиев
          Не е препоръка

          Коментар


          • Terziev Така е, цената изостава и трябва време да навакса. Това си е една много дългосрочна опция. Ако да кажем цената на акциите през следващите седмици не мърда и си стои на $2.00, цената на варънта ще продължава да расте (полека) и да догонва цената на акциите. Поне така би трябвало, освен ако има аномалии по незнайни причини. Стискай ги възможно по-дълго, аз още не съм продал, но най-късно в края на месеца ще ги разкарам.
            Изобщо не съм им чел проспекта, но често се слагат условия за да стане конвертируем варънта в акция, като типичното е: В 30 дневен прозорец, 20 дена цената на акциите да е била над страйка.
            Но няма как цената на варънтите да не се вдигне, появява се яка арбитражна възможност както казваш, когато се упражнят. Така или иначе, досега би трябвало поне да си удвоил вкараното.
            Last edited by Д.Петков; 12.02.2021, 23:53.

            Коментар


            • Петков, пак нещо не съм доразбрал явно. В момента имаме itm варънт, който обаче продължава да се търгува все едно не е itm. Разликата е наистина няколко цента, но все пак. За мен не е далавера да купувам варънти, да ги упражнявам и после да ги продавам с няколко цента +, защото комисионните ще ми изядат печалбаъа. За някой по-голям играч с автоматизация обаче си е златна мина... или не

              SHIPW (@2) - 0,19
              SHIP - 2,07

              Какво пропускам?

              Коментар


              • Знам... пътя от 50 до 300 е като от 300 до 50. На над $250 няколко пъти споменах, че това нещо плаче за къса продажба... точно при най-голямата еуфрия

                Силно ще се учудя, ако се намерят дори само 5-6 ритейлъра, които са се пенсионирали от GME

                Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                По важното е кога ще видим и споменатите други нива за покупка $150- $200-$250.Между другото защо новините сега не пищят акцията на GME спадна от 450 на 50 долара.Защо е това гробно мълчание

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Бях споменал ILMN през октомври на около $265, сега е 2х нагоре

                  Яко нали? Инвестиране стил "аз споменах у форумо и вижте сега къде е"

                  Като стана дума за това GME е цели 3% нагоре днес. Някой споменал го на $50 е на споменателен плюс все още

                  По важното е кога ще видим и споменатите други нива за покупка $150- $200-$250.Между другото защо новините сега не пищят акцията на GME спадна от 450 на 50 долара.Защо е това гробно мълчание
                  "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                    Аз не видях да са излезли данните за печалбите, а трябваше вчера да ги обявят, затова не бързам да затварям. И да коригира, пак ще съм взел доволно. Но играта (почти) свърши. На облажилите - честито!
                    Oоооooo, само да мине 2 за малко по-дълго. Ама и да не мине, вече съм

                    ...

                    почернял съм. някой да не си помисли нещо друго.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Още малко и сме ITM!

                      Машала, Петков!
                      Аз не видях да са излезли данните за печалбите на SHIP, а трябваше вчера да ги обявят, затова не бързам да затварям. И да коригира, пак ще съм взел доволно. Но играта (почти) свърши. На облажилите - честито!
                      Last edited by Д.Петков; 12.02.2021, 19:55.

                      Коментар


                      • NASDAQ: SHIP
                        2.04 USD +0.62 (+43.67%) 12:14рм

                        Браво ! И честито на печелившите .

                        Коментар


                        • Бях споменал ILMN през октомври на около $265, сега е 2х нагоре

                          Яко нали? Инвестиране стил "аз споменах у форумо и вижте сега къде е"

                          Като стана дума за това GME е цели 3% нагоре днес. Някой споменал го на $50 е на споменателен плюс все още

                          Коментар


                          • Seanergy Maritime Holdings Corp. Regains Compliance with Nasdaq Minimum Bid Price Requirement
                            Още малко и сме ITM!

                            Машала, Петков!

                            Коментар


                            • Айде, речено-сторено. Палантир пак е на борда @32.66.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Аве, то и аз уж се уча, ама пак се хванах на тъпата въдица със стоповете и ми изтръскаха част от позицията в APT на 18,2... Хем знам, че всеки път гледат да праснат в началото надолу, за да приберат акциите на заешките сърца
                                а мен искаш да ме набуташ със стопове

                                Коментар

                                Working...
                                X