IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз съм заплатаджия, но като споделих, че отделни мои позиции са петцифрени числа, а портфейлът ми също като твоя е шестцифрен и тука форумните "професионалисти" казаха, "ах, не може да бъде, лъжеш!"

    Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
    Бе уж с истински пари си играят. Все пак не са обикновени заплатаджии като мен. Нищо, че от това заплатаджийство портфейлът ми към 16:54 е 583814.22 лв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Ако ще се жени за нея, определено и това е важно... но пък те са на демо и двамата така че...


      Бе уж с истински пари си играят. Все пак не са обикновени заплатаджии като мен. Нищо, че от това заплатаджийство портфейлът ми към 16:54 е 583814.22 лв.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Ако Иветка е като Ивелина, по-добре не. Ако ще е за сваляне, аз бих търсил поне 15г. по-млада жена от тях...

        Бизнесът тук май е съвсем различен, да се пусне лавина от булшит в темата, като лайтмотивът е колко лесно се правят пари на финансовите пазари
        Айде да спреш , а? Аз отдавна не съм на пазара. А и да бях никой от тук не ми е тип
        Last edited by RUBLA; 03.03.2021, 17:10. Причина: Спазвайте добрия тон!

        Коментар


        • Ако ще се жени за нея, определено и това е важно... но пък те са на демо и двамата така че...

          Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
          И ако може да не прахосва пари с дей трейдинг...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Ако Иветка е като Ивелина, по-добре не. Ако ще е за сваляне, аз бих търсил поне 15г. по-млада жена от тях...

            И ако може да не прахосва пари с дей трейдинг...

            Коментар


            • Ако Иветка е като Ивелина, по-добре не. Ако ще е за сваляне, аз бих търсил поне 15г. по-млада жена от тях...

              Бизнесът тук май е съвсем различен, да се пусне лавина от булшит в темата, като лайтмотивът е колко лесно се правят пари на финансовите пазари

              Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
              Той да не сваля "Иветка"? Едва ли би искал да се излага пред нея....
              Last edited by Money; 03.03.2021, 16:44.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Да, да, разбира се, че ще ги стиймва. Той няма топки да пусне в NYSE buy @ и sell @, ама ще ги стриймва

                Защо мислиш, че от самото начало кара на пед@лски номера? Еми щото е трейдвал, загубил и знае колко може
                Той да не сваля "Иветка"? Едва ли би искал да се излага пред нея....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

                  Бъзикате се вие ама Дейв Портной пуска ETF BUZZ https://www.marketwatch.com/story/th...more_headlines
                  Играта загрубява, мисля че ще се наложи terziev да отговори със свой етф или поне да почне да стриймва сделките си.
                  По скоро VanEck се опитва да пусне подобен ЕТФ, само се чудя американското КФН дали ще им позволи. Ако наистина пуснат подобна щуротия бих набил 1% от портфейла в нея само за да гледам сеира. Шоу да става.

                  Коментар


                  • Да, да, разбира се, че ще ги стиймва. Той няма топки да пусне в NYSE buy @ и sell @, ама ще ги стриймва

                    Защо мислиш, че от самото начало кара на пед@лски номера? Еми щото е трейдвал, загубил и знае колко може

                    Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
                    Бъзикате се вие ама Дейв Портной пуска ETF BUZZ https://www.marketwatch.com/story/th...more_headlines
                    Играта загрубява, мисля че ще се наложи terziev да отговори със свой етф или поне да почне да стриймва сделките си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                      Слушам, сър! Няма да се повтори. Отивам в бгмама да чета. Сам казахте, че там нивото е по-високо. Тук явно не е място за обикновени заплатаджии, плюейки семки по терена и злобеейки че създават изакана стойност, за разлика от полу-божествените играчи, дето изкарават истински пари като на майтап.

                      Съжалявам, че изказах мнение във форума ви, моля да ме извините. А сега трябва да се връщам на смяна, нищо че е почивен ден. Не е лек животът на заплатаджията...
                      Бъзикате се вие ама Дейв Портной пуска ETF BUZZ https://www.marketwatch.com/story/th...more_headlines
                      Играта загрубява, мисля че ще се наложи terziev да отговори със свой етф или поне да почне да стриймва сделките си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение


                        Иветка е права, че в Бгмама нивото на инвестиционна култура често е по-високо. Само заплатаджия може да подхожда така хазартно с парите си.

                        сега, ако обичаш, седни на задния ред и гледай културно играта. Не плюй шлюпки от семки по терена. И не злобей, че ти толкова много си учил, работиш усилено и създаваш изакана стойност, пък играчите правят истински пари като на майтап.
                        Слушам, сър! Няма да се повтори. Отивам в бгмама да чета. Сам казахте, че там нивото е по-високо. Тук явно не е място за обикновени заплатаджии, плюейки семки по терена и злобеейки че създават изакана стойност, за разлика от полу-божествените играчи, дето изкарават истински пари като на майтап.

                        Съжалявам, че изказах мнение във форума ви, моля да ме извините. А сега трябва да се връщам на смяна, нищо че е почивен ден. Не е лек животът на заплатаджията...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          Terziev, ще расте ли нафтата? Сметни го с математиката от 4 клас и ми кАи, че аз имам 4 висши математики изкарани, ама 4 клас явно съм го проспала
                          Добре де, на шведски ли съм го написал, че не се разбира? Дали съм прав и дали си съгласна с мнението ми е друга бира.

                          Повтарям най-простичко: нафта (особено газ) са нагоре в абсолютни стойности. От суровините само това остава тънко. За останалите се сърди на себе си. Като не послуша да вземеш Веданта овреме... добре, че не направи Едиотизъм да продадеш adm

                          Коментар


                          • Terziev, ще расте ли нафтата? Сметни го с математиката от 4 клас и ми кАи, че аз имам 4 висши математики изкарани, ама 4 клас явно съм го проспала

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yolo

                              От РАБОТА идват приходите, не от висене пред терминала/форума. Ти фул-тайм ли губиш пари по борсите всеки ден? Зарежи я тая игра, започни да бачкаш, т.е. да създаваш добавена стойност и половината си заплата/печалба/възнаграждение инвестирай за старините си. Мега просто е наистина.

                              Иветка е права, че в Бгмама нивото на инвестиционна култура често е по-високо. Само заплатаджия може да подхожда така хазартно с парите си.

                              сега, ако обичаш, седни на задния ред и гледай културно играта. Не плюй шлюпки от семки по терена. И не злобей, че ти толкова много си учил, работиш усилено и създаваш изакана стойност, пък играчите правят истински пари като на майтап.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                                Невярно - ти можеш

                                Обясни ми защо расте нафтата
                                Уфффффффффффф

                                Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                ...инфлацията вече ни е затиснала: FAO Food Price Index up 4.3 percent to reach highest level since July 2014, while worldwide cereal stocks are set to drop sharply ... за цените на имотите мисля няма нужда да пиша.

                                T.e. ние вече сме до брадичката, а един добър скок в цената на нафтата просто ще отвори грамаден допълнителен шлюз. Много по-вероятно отколкото е евентуална договорка с Иран. Не е нужно икономиката да се отпуши напълно, нито да достигне до предишните нива. Толкова добивни мощности и нови проекти бяха спрени, че спад на цената под 40 за мен е невъзможен сценарий, дори и при нови най-най-зверски ковид ограничения....
                                ======

                                Първоначално изпратено от Yolo

                                VWCE всеки месец за по 2000 евро и ти остава и свободно време.
                                За разходите и свободното време ясно. Не казваш обаче откъде да идват приходите. При все това си мисля, че има и по-забавни начини да профукаш към четири бона на месец.
                                Last edited by terziеv; 02.03.2021, 23:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X