IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Terziev, Ето тук погледни Oil Inventories. Защо нафтата расте при по-лош Actual от Forecast нафтата тръгва нагоре? Тоя път уж тръгна надолу веднага след резултата ама сега май смени посоката. Съвсем се обърках.



    Forex Factory is where professional traders connect to the forex markets, and to each other.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

      Бъзикате се вие ама Дейв Портной пуска ETF BUZZ https://www.marketwatch.com/story/th...more_headlines
      Играта загрубява, мисля че ще се наложи terziev да отговори със свой етф или поне да почне да стриймва сделките си.
      Жорка, насила хубост не става.

      30.01.2021

      Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Другото, което ще направи добри пари, включително ако сагата с GME продължи е MIK - верига кинкалерии тип ... забравих му името на нашето. На една пряка на "Шишман" - продават боички, малки украси и прочие. На БЕЗУМНИ цени, обаче върви пущината му. Тенденцията в САЩ определено е същата. Не само без никакво основание я скъсяват, но и по принцип си става за дългосрочно държане. Много добре печели. Но, както написах по-долу, при тези лихви могат да държат цената на дъното с години.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        бедността не е порок, но пък за хвалба съвсем не е.
        Ти започна с нелепия супер скромен коментар да си седна на задния ред и да гледам как играчи като теб изкарват пари като на майтап, докато ние заплатаджиите плюем семки. Колко пари управляваш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          И аз съм заплатаджия, но като споделих, че отделни мои позиции са петцифрени числа, а портфейлът ми също като твоя е шестцифрен и тука форумните "професионалисти" казаха, "ах, не може да бъде, лъжеш!"
          Еми то всичко зависи от размера на заплатата, ама това малко народ може да го схване. Най-ценният ми asset е професията ми и това между ушите. Утре от нула да тръгна - пак ще се оправя. Само да съм здрав.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

            Бе уж с истински пари си играят. Все пак не са обикновени заплатаджии като мен. Нищо, че от това заплатаджийство портфейлът ми към 16:54 е 583814.22 лв.
            бедността не е порок, но пък за хвалба съвсем не е.

            Коментар


            • И аз съм заплатаджия, но като споделих, че отделни мои позиции са петцифрени числа, а портфейлът ми също като твоя е шестцифрен и тука форумните "професионалисти" казаха, "ах, не може да бъде, лъжеш!"

              Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
              Бе уж с истински пари си играят. Все пак не са обикновени заплатаджии като мен. Нищо, че от това заплатаджийство портфейлът ми към 16:54 е 583814.22 лв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Ако ще се жени за нея, определено и това е важно... но пък те са на демо и двамата така че...


                Бе уж с истински пари си играят. Все пак не са обикновени заплатаджии като мен. Нищо, че от това заплатаджийство портфейлът ми към 16:54 е 583814.22 лв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Ако Иветка е като Ивелина, по-добре не. Ако ще е за сваляне, аз бих търсил поне 15г. по-млада жена от тях...

                  Бизнесът тук май е съвсем различен, да се пусне лавина от булшит в темата, като лайтмотивът е колко лесно се правят пари на финансовите пазари
                  Айде да спреш , а? Аз отдавна не съм на пазара. А и да бях никой от тук не ми е тип
                  Last edited by RUBLA; 03.03.2021, 17:10. Причина: Спазвайте добрия тон!

                  Коментар


                  • Ако ще се жени за нея, определено и това е важно... но пък те са на демо и двамата така че...

                    Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                    И ако може да не прахосва пари с дей трейдинг...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Ако Иветка е като Ивелина, по-добре не. Ако ще е за сваляне, аз бих търсил поне 15г. по-млада жена от тях...

                      И ако може да не прахосва пари с дей трейдинг...

                      Коментар


                      • Ако Иветка е като Ивелина, по-добре не. Ако ще е за сваляне, аз бих търсил поне 15г. по-млада жена от тях...

                        Бизнесът тук май е съвсем различен, да се пусне лавина от булшит в темата, като лайтмотивът е колко лесно се правят пари на финансовите пазари

                        Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                        Той да не сваля "Иветка"? Едва ли би искал да се излага пред нея....
                        Last edited by Money; 03.03.2021, 16:44.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Да, да, разбира се, че ще ги стиймва. Той няма топки да пусне в NYSE buy @ и sell @, ама ще ги стриймва

                          Защо мислиш, че от самото начало кара на пед@лски номера? Еми щото е трейдвал, загубил и знае колко може
                          Той да не сваля "Иветка"? Едва ли би искал да се излага пред нея....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

                            Бъзикате се вие ама Дейв Портной пуска ETF BUZZ https://www.marketwatch.com/story/th...more_headlines
                            Играта загрубява, мисля че ще се наложи terziev да отговори със свой етф или поне да почне да стриймва сделките си.
                            По скоро VanEck се опитва да пусне подобен ЕТФ, само се чудя американското КФН дали ще им позволи. Ако наистина пуснат подобна щуротия бих набил 1% от портфейла в нея само за да гледам сеира. Шоу да става.

                            Коментар


                            • Да, да, разбира се, че ще ги стиймва. Той няма топки да пусне в NYSE buy @ и sell @, ама ще ги стриймва

                              Защо мислиш, че от самото начало кара на пед@лски номера? Еми щото е трейдвал, загубил и знае колко може

                              Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
                              Бъзикате се вие ама Дейв Портной пуска ETF BUZZ https://www.marketwatch.com/story/th...more_headlines
                              Играта загрубява, мисля че ще се наложи terziev да отговори със свой етф или поне да почне да стриймва сделките си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                                Слушам, сър! Няма да се повтори. Отивам в бгмама да чета. Сам казахте, че там нивото е по-високо. Тук явно не е място за обикновени заплатаджии, плюейки семки по терена и злобеейки че създават изакана стойност, за разлика от полу-божествените играчи, дето изкарават истински пари като на майтап.

                                Съжалявам, че изказах мнение във форума ви, моля да ме извините. А сега трябва да се връщам на смяна, нищо че е почивен ден. Не е лек животът на заплатаджията...
                                Бъзикате се вие ама Дейв Портной пуска ETF BUZZ https://www.marketwatch.com/story/th...more_headlines
                                Играта загрубява, мисля че ще се наложи terziev да отговори със свой етф или поне да почне да стриймва сделките си.

                                Коментар

                                Working...
                                X