IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

    Това е защото купих АМД и продадох Интел. Ако бях направила обратното Интел щеше да е долу а АМД горе. Кога ще чатнеш, заболяха ме пръстите да пиша едно и също и ти да си повтаряш като строшен грамофон. А нямаш нито един довод, че Интел са по- от АМД.

    И друго попитах. Защо хубава акция като FUTU с перфектен растеж изведнъж се срина? Очевидно не знаеш. Поне си признай, а не сменяй темата - не си интересен на никой вече - все едно и също си въртиш.



    Чисто технически,при АМД тренда на седмична графика е ъп.Докато при Интел акцията е в рейндж с бързи спадове и бързи покачвания.Просто отвори графиките на двете акции и се опитай да поразмишляваш върху тях
    "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
      Има ли късметлии да държат Lucking Coffee ?
      Абе освен каката, имаше тука и един калъф дето каза, че Лъкин са добри за купуване, май Петков се казваше. Пък и за SOLY каза, че ще влиза хем дългосрочно, хем и чести клъцки на марджин. Колко ли е облажил днеска тоя цървул....?

      https://drive.google.com/file/d/1TyB...ew?usp=sharing
      В евро.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Oт декември досега Intel е 34%
        S&P 9%
        ....AMD -12%

        Във форума някой май писа да се държи Интел и да се продава AMD, ама не мога да си спомня кой точно.
        А от юни до декември 2020г. АМД +75%,Интел за същият период –24%. Още повече в момента Интел е на цени от м.юни2020 или от когато започва този спад от 24% и свършва декември месец същата година.В момента АМД прави корекцията точно на това ъп движение от юни до декември 2020г.Така че най вероятно и двете акции ще направят тестове на върховете,Интел на 70 долара за акция,АМД на 100 долара.
        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Признай, че си комедиен бот, не ни мъчи повече.

          ===

          Честито на каката. Пак утепа рибата.
          Благодаря, но още е много рано за честитене при Luckin. Ако нещата се развият както трябва, би трябвало да видим 10x дори на сегашните цени, така че това днешното изобщо не го отразявам

          Междувременно взех още 1млн phil и дори обмислям да вдигна позицията до 3-5млн акции. Рискът е огромен, но си мисля че има потенциала за 100x.

          всичко това са дребни забавления докато чакаме да видим какво ще стане със Свети Пършинг. Набелязах доста други неща и ми се иска да консумирам скока и да намествам парата в новите позиции. Само да не са наконсумирам накрая и да се прееба като полякиня на румънска граница
          Last edited by Ivetka; 16.03.2021, 21:15.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            Това е защото купих АМД и продадох Интел. Ако бях направила обратното Интел щеше да е долу а АМД горе. Кога ще чатнеш, заболяха ме пръстите да пиша едно и също и ти да си повтаряш като строшен грамофон. А нямаш нито един довод, че Интел са по- от АМД.

            И друго попитах. Защо хубава акция като FUTU с перфектен растеж изведнъж се срина? Очевидно не знаеш. Поне си признай, а не сменяй темата - не си интересен на никой вече - все едно и също си въртиш.



            Отчета вече е бил отразен в цената преди излизането с покачване защото акционерите очакват добър отчет.

            ОТ друга страна акцията по принц е в негативен тренд от няколко месеца.

            И независимо от добрия отчет , просто акцията прави спайк около новините за отчета и след това продължава негативният си тренд като пада или рейнжи.

            Коментар


            • Добре де, не виждаш ли, че всичко пада?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Oт декември досега Intel е 34%
                S&P 9%
                ....AMD -12%

                Във форума някой май писа да се държи Интел и да се продава AMD, ама не мога да си спомня кой точно.
                Това е защото купих АМД и продадох Интел. Ако бях направила обратното Интел щеше да е долу а АМД горе. Кога ще чатнеш, заболяха ме пръстите да пиша едно и също и ти да си повтаряш като строшен грамофон. А нямаш нито един довод, че Интел са по- от АМД.

                И друго попитах. Защо хубава акция като FUTU с перфектен растеж изведнъж се срина? Очевидно не знаеш. Поне си признай, а не сменяй темата - не си интересен на никой вече - все едно и също си въртиш.




                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  Егати тази кака голема късметлийка. Аз половин година чаках Интела и той все надолу. Каката само за месец се уреди. Абе това е късметът....
                  Oт декември досега Intel е 34%
                  S&P 9%
                  ....AMD -12%

                  Във форума някой май писа да се държи Интел и да се продава AMD, ама не мога да си спомня кой точно.

                  Коментар


                  • Още Иветка като писа четох за тях. Ама Degiro нямат и пенита.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение


                      Честито на каката. Пак утепа рибата.
                      Егати тази кака голема късметлийка. Аз половин година чаках Интела и той все надолу. Каката само за месец се уреди. Абе това е късметът....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                        защо да са късметлии? паднало от 40 долара,сега 8 долара
                        подскока на умрялата котка от 1 долар дотук

                        и да е хванал някой, гледа се тотала! не единични позиции с дял 0,00001% от акаунта
                        Признай, че си комедиен бот, не ни мъчи повече.

                        ===

                        Честито на каката. Пак утепа рибата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          Има ли късметлии да държат Lucking Coffee ?
                          защо да са късметлии? паднало от 40 долара,сега 8 долара
                          подскока на умрялата котка от 1 долар дотук

                          и да е хванал някой, гледа се тотала! не единични позиции с дял 0,00001% от акаунта
                          Last edited by mpy_yordanov; 16.03.2021, 19:38.

                          Коментар


                          • Има ли късметлии да държат Lucking Coffee ?

                            Коментар


                            • Обяснете ми по дяволите защо FUTU изкара супер отчет, след който скочи с 10%, и в един момент обърна надолу и мина чак на минус. Ако има логика ми я обяснете. Ако няма - защо продължавате да филосоствтвате и да разсъждаваще върху алогичен маркет.

                              Коментар


                              • Ми да де. Колко пъти го писах вече - реални активи. Акциите са ми посредник към такива. Губи се енергия по трасето, но нямам избор. Ограничен съм откъм възможности, умения и даже мързел. Пък и темата е за акции. Иначе гледам, че хората взимат ипотечни заеми на кило. И правилно правят. По време на галопираща инфлация заемите са супер хедж. Най-добре човек да си направи списък на нещата, които планира да купи следващите няколко години и да действа СЕГА.

                                Аз теслаци и други шитни нямам да ги мисля. Ако и да знам, че от тях също се изкарват супер пари. Връзката с лихвените нива не е толкова пряка, колкото изглежда и фиксацията е неуместна. Да не говорим, че няма вариант за значимо вдигане на лихвите. Хиперинфлацията е единственото мирно решение. другото няма смисъл да го мислим изобщо. Не можем да го "отиграем"

                                В резюме - държането на кеш е изключително високорисково.

                                Коментар

                                Working...
                                X