IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Не естествено. Реших, че да залагам на храна по време на триперинфлация е тъпо. Продадох ги и взех AMD на 85, защото... нямам идея защо, ама е на голяма далавера. Сега продавам Антеро и скачам в Тесла.

    ===

    Иначе пасивното дивидентно е:

    ADM
    Газпром
    O
    SO
    IRM
    AM
    MO

    Там само пълня. Обаче в момента само в Газпрома бих добавял от изброените.

    ... трябваше и STAG да е там, ама пусто броене на стотинките.
    Ти нали беше негативно настроен за AMD,сега пък си взел,а с Интел-а какво става,нали там ще наливаше яко
    "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

    Коментар


    • 33900 е образувало дъно (червената линия ) няколко пъти е подкрепяло цената преди да бъде пробито и след като е пробото става една съпротива
      Click image for larger version

Name:	dyno 30 min.png
Views:	1
Size:	35.9 КБ
ID:	3753110
      Pip master

      Коментар


      • след пробива на мечи флаг в 16.30 US30 коригира ...но донякъде ..имайки предвид че на 30 мин графика и 1 час сме в мечи trendhttps://ibb.co/0Zz7VsM
        https://ibb.co/0Zz7VsM
        Click image for larger version

Name:	US30M1trend.png
Views:	1
Size:	25.6 КБ
ID:	3753102

        Pip master

        Коментар


        • Ivetka не се е появявала от доста време. Интересно ми е как ѝ се развиват нещата с PHIL, където е крупен акционер.

          Коментар


          • Аууу Новавакса се закрепи и изби рибата. Класиката на помпа с ниска капитализация.

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	wimpel.png
Views:	1
Size:	4.3 КБ
ID:	3752741
              https://ibb.co/y6hpPQq
              https://ibb.co/y6hpPQq
              Pip master

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                Терзо, скии ADM. Имаш ли ги? Аз още си държа малкото дето взех навремето
                Не естествено. Реших, че да залагам на храна по време на триперинфлация е тъпо. Продадох ги и взех AMD на 85, защото... нямам идея защо, ама е на голяма далавера. Сега продавам Антеро и скачам в Тесла.

                ===

                Иначе пасивното дивидентно е:

                ADM
                Газпром
                O
                SO
                IRM
                AM
                MO

                Там само пълня. Обаче в момента само в Газпрома бих добавял от изброените.

                ... трябваше и STAG да е там, ама пусто броене на стотинките.
                Last edited by terziеv; 27.04.2021, 17:33.

                Коментар


                • Терзо, скии ADM. Имаш ли ги? Аз още си държа малкото дето взех навремето

                  Коментар


                  • Ми взимай cog. Антеро са магьосници, но вече не са безрисковата инвестиция от преди нова година, но пак мисля че ще отидат до 25. Изобщо сега и нафтовите са на доста добри цени. Нереално добри спрямо цената на самата нафта. С тръбите обаче внимавай, защото не са вече толкова евтини. И се оглеждаш за всеки спад при суровините, за да налазиш. Там ще е луда работа, ама годишните върхове ми гъбаркат психиката. Свикнал съм да търся евтиното. Другата игра са танкерите, но там е само краткосрочно да държиш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      Бааа, надявах се на поне някакво малко връщане при суровините. Викам си - поне индийците (vedl) ще върнат, че няма кой да копа вече там. Явно ще гоня последния влак (vale)... само като помисля колко пъти им слагах поръчки на цени под 10.

                      Аз ги купих на $10 и малко и ги продадох на близо $12.. да ме пита някой защо.

                      А тези твоите AR само ме е яд като ги гледам. Ако ги бях играл по-сериозно щяха толкова добри пари да се изкарат, а аз все ги чакам да паднат и ги гледам паднат малко 2-3 дена и после за няколко часа върнат целия спад.
                      Last edited by pantaleev; 27.04.2021, 02:55.

                      Коментар


                      • Бааа, надявах се на поне някакво малко връщане при суровините. Викам си - поне индийците (vedl) ще върнат, че няма кой да копа вече там. Явно ще гоня последния влак (vale)... само като помисля колко пъти им слагах поръчки на цени под 10.

                        Коментар


                        • Ух на батко въглищата!

                          ---

                          SPTN слиза добре... още малко и може да се лази.

                          Коментар


                          • Баси изгодната грешка де съм направил, таквози не бе ми се случвало досега.
                            Петък късно вечер вместо crsp съм взел някаква компания за спинкане cspr.
                            Днес ги видях и се зачудих, аха да поправя грешката, а пък те заспалите взели се събудили с някакъв ъпгрейд и вече над 25% гонят
                            Засега ще си потрайкам, може пък сочна спекулка да излезе.. добрия сън - важно нещо
                            Last edited by pipbel; 26.04.2021, 17:12.

                            Коментар


                            • Бил Гейтс очаква "връщане към нормалното" догодина

                              Още от сега трябва да започне подготовката за следващата пандемия

                              Добрият стар Бил ни казва да изчакаме Новавакс да се срине на по 5 долара , и след десетина години да направим дебеле пачка гущери с нея. Ехх Бил колко си предсказуем. Не се наяде.
                              Все пак се надявам Илън Мъск да листне Спейса публично, и лично като акционер ще му подаря на този спасител еднопосочен билет за Марс без право за връщане.
                              Като благодарност може да ми остави дяловете си в Кюревака. Curevac DAS IMPFSTOFF. Като DAS AUTO.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение

                                Единствената задача тази семица е да гледам Иновио днес и утре, ако мога да се отърва от него. Звездите ми проговориха преди две седмици и съм му сложил продава гуд-тил-кенсъл @14,77.

                                При мен от Алтерикс никакво излизане преди 130.
                                Би трябвало да почакаш да върне виж графиката на Ocugen , колко много време му отне да направят нова спекулация с него.
                                Янките щели да предадат патентите за РНК то, верно този свят не отива на добре.
                                Някой налива яко долари, чрез рлатени драскачи, за да свали цените на Бионтеха и Модерната та да си покрие огромните къси позиции, които са космическа величина. Абе играта загрубява.

                                Коментар

                                Working...
                                X