IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • късоооооооооо на еврейската теслааааааааааа. хяхяхяхххяяхх


    Бик обяснява как акциите на Tesla могат да достигнат 1100 долара

    10 Август 2021 17:15

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
      Кво стана, защо насдак тръгна отвесно надолу както и S&P?
      Аре ся отвесно, язе пък си мислим че се вири яко на горе.

      Или просто си свикнала се да стърчи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Не е като да няма, защото Тръмп приказва, приказва за инфраструктурни харчове, но си остана само с приказките





        Това не го разбрах съвсем. Пък и ти като кейнсианец би трябвало да си за държавни харчове в този момент



        Идеята ми е, че всички харчат. При Тръмп пък, който ужким не харчеше (но искаше лихвите да са 0% и се вайкаше като малко дете), борсата пак летеше нагоре. Той направи tax cut, който подхрани здраво нещата. Т.е. който и да е президент - борсата трябва да е нагоре! За това са алчни !
        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
        не е препоръка

        Коментар


        • Не е като да няма, защото Тръмп приказва, приказва за инфраструктурни харчове, но си остана само с приказките

          Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
          Няма значение кой е Президент.


          Това не го разбрах съвсем. Пък и ти като кейнсианец би трябвало да си за държавни харчове в този момент

          Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
          Тия там са толкова корумпирани, че може свят да ти се завие Или правилната дума би трябвало да е алчни Но евала им правя така трябва. Имат си нов геостратегически опонент и ще направят всичко да са най-отгоре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение

            Приеха в Сената инфраструктурния план = повече инфлация = насдак надолу, дау нагоре. Не дългосрочно разбира се - щото дългосрочно всичко е нагоре. Просто за днеска.
            Шът, бе! Чакаме японския сценарий и това е. А и всички знаем, че пазарът аха аха и ще се срине. Още малко и ще тръгнеш да обясняваш кой е най-добрият хедж срещу инфлацията... A, забравих, че инфлация няма.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Това ще мине нацяло, има подкрепа и сред умерените републиканци

              После идва и $3.5 трилионният план. Ако и това мине, евала на Байдъна. Но там ще е по-сложно прокарването


              Няма значение кой е Президент. Тия там са толкова корумпирани, че може свят да ти се завие Или правилната дума би трябвало да е алчни Но евала им правя така трябва. Имат си нов геостратегически опонент и ще направят всичко да са най-отгоре
              Last edited by LuckyYou; 10.08.2021, 19:59.
              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
              не е препоръка

              Коментар


              • Това ще мине нацяло, има подкрепа и сред умерените републиканци

                После идва и $3.5 трилионният план. Ако и това мине, евала на Байдъна. Но там ще е по-сложно прокарването

                Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                Приеха инфраструктурния план = повече инфлация = насдак надолу, дау нагоре. Не дългосрочно разбира се - щото дългосрочно всичко е нагоре. Просто за днеска.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                  Кво стана, защо насдак тръгна отвесно надолу както и S&P?
                  Приеха в Сената инфраструктурния план = повече инфлация = насдак надолу, дау нагоре. Не дългосрочно разбира се - щото дългосрочно всичко е нагоре. Просто за днеска.
                  Last edited by LuckyYou; 10.08.2021, 19:38.
                  The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                  не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Аве, а днес защо няма рекорд? Почвам да се притеснявам за пазара.
                    Ух, олекна ми. Ако и днес нямахме рекорд, щях сериозно да се притесня от японския сценарий.

                    Коментар


                    • Така де, но този ник го надуших какво е още на втората седмица. Още преди да имам конкретните доказателства

                      А и никът разрба, че е надушен и... стана забавно

                      Трябва и малко психология при прецнката с какво си имаш работа. Този случай е уникум. Учудва ме колко време трябваше да мине, за го разберат почти всички

                      Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                      всеки се влияе от нещо, включително и ти. А дали са глупотевини се разбира в последствие - никой не е врачка и няма как да знае. Проблемът е че някои се правят на разбирачи и подвеждат наивниците като мен. Аз никога не бих казала, че нещо че скача или ще пада щото няма как да съм убедена в хазартна игра. Но някои явно го могат, а когато човек сам изглежда убеден в нещо лесно може да подведе неубедените

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Te това отвесно ли е, какви отвеси сме виждАли...

                        Гушнах няколко стотачки от kweb пут преди малко. Малко трудно да ми го асайнат на 48, ма все пак и това да стане- не бих плакал много ако се наложи да ги придобия на 44$ средна.
                        Путовете са си хубава касичка за периодично селване, ама по принцип е добре да се ползват само ако си готов да станеш горд акционер на подлежащото.
                        без значение как го наричаш и колко ти е отвесно - въпросът беше защо се случи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          Кво стана, защо насдак тръгна отвесно надолу както и S&P?
                          Te това отвесно ли е, какви отвеси сме виждАли...

                          Гушнах няколко стотачки от kweb пут преди малко. Малко трудно да ми го асайнат на 48, ма все пак и това да стане- не бих плакал много ако се наложи да ги придобия на 44$ средна.
                          Путовете са си хубава касичка за периодично селване, ама по принцип е добре да се ползват само ако си готов да станеш горд акционер на подлежащото.

                          Коментар


                          • Кво стана, защо насдак тръгна отвесно надолу както и S&P?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Да де, ама кой е виновен... аз защо не се влияя от глупотевини?
                              всеки се влияе от нещо, включително и ти. А дали са глупотевини се разбира в последствие - никой не е врачка и няма как да знае. Проблемът е че някои се правят на разбирачи и подвеждат наивниците като мен. Аз никога не бих казала, че нещо че скача или ще пада щото няма как да съм убедена в хазартна игра. Но някои явно го могат, а когато човек сам изглежда убеден в нещо лесно може да подведе неубедените

                              Коментар


                              • Да де, ама кой е виновен... аз защо не се влияя от глупотевини?

                                Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                А как па ме е яд че разкарах ALB и взех умиращото SBSW повлияна от спеца Терзо...

                                Коментар

                                Working...
                                X