IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

    не е трудно да се забележи, че пазара е на пинг-понг тая седмица,
    гледам, успокоен днес пазара ще затвори леко на зелено,
    ама утре на премаркета трейдърите ще накупят здраво, и после на масата ще разтоварят, че уикенд идва.

    *** продай къщата на село, колкото вземеш-толкова, и директно тука кинтите, че влаковете тръгват, нали така ;;
    hazard , не те разбирам защо толкова се дърпаш и не искаш да си от правилната страна на търговията. За какво да продавам каквото и да е, като си заемът ми е с 1% лихва и мога да съм 150% в акции. 1% е под инфлацията !
    Last edited by X_Y; 07.10.2021, 08:44.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      добавка: умирам от яд. познах движението днес, а грам не успях да се възползвам.
      не е трудно да се забележи, че пазара е на пинг-понг тая седмица,
      гледам, успокоен днес пазара ще затвори леко на зелено,
      ама утре на премаркета трейдърите ще накупят здраво, и после на масата ще разтоварят, че уикенд идва.

      *** продай къщата на село, колкото вземеш-толкова, и директно тука кинтите, че влаковете тръгват, нали така ;;

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


        Неслучайно и тенекето общо взето си кротува...че иначе щеше да избуши тавана.
        Зарежи ги тези глупости. Още малко ще почнеш да обясняваш как идва тъпиринг и вдигане на лихвите.

        добавка: умирам от яд. познах движението днес, а грам не успях да се възползвам.
        Last edited by terziеv; 06.10.2021, 21:28.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]n3812604[/ATTACH] забележет какво се случва господа ... на дневна графика Дов заформя двойно дъно ...същото двойно дъно се заформя и на 15 мин графика и след кратък рейндj цената се изстрелва нагоре подкрепата 0т 09.21. н се е задействала
          https://ibb.co/0cffx3m
          по-скоро, пазара пак пое нагоре, поради крачката назад на МакКонъл, а и това се е знаело преди сесията от вътрешни хора, а не е заради ... двойното дъно

          NEWS: MCCONNELL floated a short-term debt limit increase through NOVEMBER — aka lifting the limit until December. This happened in a closed Senate Republican Conference steering meeting.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение


            Аха, не става дума за хипери, а заводите затварят, защото не могат да си платят тока. Не мога да си представя ти какво си представяш под хипер. Надявам се, че не си от школата на дългоноско с дефиниция 50% / мес.
            Хипер си бе при Виденов, на наша почва...да освежим паметта.
            Сега не се забелязва нещо такова по света.

            Има и друго опредление за хиперИ - натрупаната за 3г. ако превиши 100%. Дори ми се струва по резонно от тия 50% месечно, ама надали и нещо такова ще се получи.
            Неслучайно и тенекето общо взето си кротува...че иначе щеше да избуши тавана.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

              Само да вметна вчера като е било на мода е 1.36 днес е още по на мода на 1.3

              Хом беше на мода на 61

              Терзич батка, затвори очи и посочи една компания на монитора, и ще направиш по добър избор
              УЖАСТ! Хвана ме - от 1,36 на 1,3 и от 61 на 60,48. Занулих, това е.

              Сега сериозно - вземи купи нещо, барем изкараш някой лев за истинска жени. "Дружбата" със Мунчо не си е работа.

              ===

              Баси, прав си. Благодаря! Затворих очи и посочих една компания на монитора. Оказа се Антеро и се оказва, че съм опеторил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                SHIP отново е на мода. Tърся 50% нагоре до месец.
                Само да вметна вчера като е било на мода е 1.36 днес е още по на мода на 1.3

                Хом беше на мода на 61

                Терзич батка, затвори очи и посочи една компания на монитора, и ще направиш по добър избор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                  Tи това 137 хонгконг ли го видиш...
                  Има още 9 деня. Ще се защитавам/ролвам га дойде на 135. Гледам е на 143.6 ...има още 6% вътък.
                  Верно че засега това ми е най рисковата позиция, всички други са далеко от пазара. Само kweb е подобна, на 8.2% от страйка ми.
                  объркала съм се. 138,5.

                  Коментар


                  • trade , кои индикатори са ти най-важни? Или си изцяло по картинка?

                    ===

                    Иначе днес безобразно предвидим пазар. Над 20 поръчки сложих и нищо. Очевидно не само за мен е бил предвидим, защото маркетмейкърите не ми пресрещнаха никой от залозите.

                    Коментар


                    • ето позицията по 1 мin графика за по ясно виждане.... току що затворена
                      Click image for larger version

Name:	dwoino dyno 1 min.png
Views:	1
Size:	26.1 КБ
ID:	3812609
                      Pip master

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Tи това 137 хонгконг ли го видиш...
                        Има още 9 деня. Ще се защитавам/ролвам га дойде на 135. Гледам е на 143.6 ...има още 6% вътък.
                        Верно че засега това ми е най рисковата позиция, всички други са далеко от пазара. Само kweb е подобна, на 8.2% от страйка ми.
                        PCH - февруарски на 45.

                        Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Не може става дума разбира се за хиперИ, ама на фона на мизерната последното десетилетие 4-5% си се усещат баш като хипер...

                        А пък за джобовете определено ще е повече от 5
                        Аха, не става дума за хипери, а заводите затварят, защото не могат да си платят тока. Не мога да си представя ти какво си представяш под хипер. Надявам се, че не си от школата на дългоноско с дефиниция 50% / мес.
                        Last edited by terziеv; 06.10.2021, 20:56.

                        Коментар


                        • Click image for larger version

Name:	image_17865.jpg
Views:	1
Size:	26.1 КБ
ID:	3812604
                          забележет какво се случва господа ... на дневна графика Дов заформя двойно дъно ...същото двойно дъно се заформя и на 15 мин графика и след кратък рейндj цената се изстрелва нагоре подкрепата 0т 09.21. н се е задействала
                          https://ibb.co/0cffx3m
                          Pip master

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Терзаяк, PCE на годишна база в края на август е 3.6%. Чекай още един два месеца, може и да се дигне на 4%.

                            Но пак твоята "хиперинфлация" ще си остане безкрайно далече от истината,
                            Не може става дума разбира се за хиперИ, ама на фона на мизерната последното десетилетие 4-5% си се усещат баш като хипер...

                            А пък за джобовете определено ще е повече от 5

                            Коментар


                            • късата позиция от скука на НГас 5.7314 от преди два дена е на печалба 5.6704 и тъй като очаквах спад снощи добавих към нея и 4 часовата съпротива сработи... прилагам 15 мин графика + една дълга от вчера мисля .че беше флаг бичи и позицията излезе на тотална печалба ...трябва да сметна колко е донесла цялата тази заигравка от дълги и къси позиции
                              Click image for larger version

Name:	wryh.png
Views:	1
Size:	33.7 КБ
ID:	3812600
                              Pip master

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                S&P направи тройно дъно. Да видим дали е истинското дъно или пак ще ни направят на луди калинки.

                                Гледам BABA е ударила 137. ПИП ще извади голям късмет ако не лизне 135.
                                Tи това 137 хонгконг ли го видиш...
                                Има още 9 деня. Ще се защитавам/ролвам га дойде на 135. Гледам е на 143.6 ...има още 6% вътък.
                                Верно че засега това ми е най рисковата позиция, всички други са далеко от пазара. Само kweb е подобна, на 8.2% от страйка ми.

                                Коментар

                                Working...
                                X