IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Щото ако се разрази тоя нов щам (и е лош) вариантите за вдигане на лихвите от фед отиват в киреча.
    И дцк-та го потвърждават.

    БК също пада здраво, тия де се кокошинят че уж било някакъв вид хедж - ще имат да вземат, рисков асет си е отвсякъде, и то бая.
    Пич, на тези нива няма хедж. Никакъв. Абсолютно. Просто има малко по-нискорискови залози.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

      Моето предположение е че купуват евтини активи в Emerging markets и затова трябват други кинти, такива дни с такива движения са пивотни за посоката. Не е препоръка за нищо, а моя теория.
      Аз оставам бичи за долара, мисля, че големият проблем е в Еврозоната и ниво 1.05 ще бъде тествано тази година.
      Волатилна се очертава следващата седмица.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        Щото ако се разрази тоя нов щам (и е лош) вариантите за вдигане на лихвите от фед отиват в киреча.
        И дцк-та го потвърждават.

        БК също пада здраво, тия де се кокошинят че уж било някакъв вид хедж - ще имат да вземат, рисков асет си е отвсякъде, и то бая.
        Има логика в това. Вместо да вдигнат лихвите ще трябва да наливат ликвидност за да подкрепят пазара- Значи златото ще коригира още някоя стотарка, след което ще поеме рязко нагоре- При реализиране на този сценарий.
        Какво стана с кредит суис закрпиха ли я?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

          Не е само това с лихвите. Има други катализатори.
          Ще видим идната седмица накъде ще отиде, но до към 12500-13000 пункта на Дакс ще държа късата опция. Само днес ми е 30 процента нагоре.

          Само гущера защо падна днес не ми е ясно?
          Някаква идея?

          Моето предположение е че купуват евтини активи в Emerging markets и затова трябват други кинти, такива дни с такива движения са пивотни за посоката. Не е препоръка за нищо, а моя теория.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение


            Само гущера защо падна днес не ми е ясно?
            Някаква идея?

            Щото ако се разрази тоя нов щам (и е лош) вариантите за вдигане на лихвите от фед отиват в киреча.
            И дцк-та го потвърждават.

            БК също пада здраво, тия де се кокошинят че уж било някакъв вид хедж - ще имат да вземат, рисков асет си е отвсякъде, и то бая.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

              Като оставим настрана измисления нов Ковид варинт, който обаче се съобщава в този специфичен момент, немалко притеснение за пазарите буди и изявлението на Андрю Бейли (АЦБ), че много скоро ще дигне лихвите.
              Предполагам и неговото изявление е във тон със СЗО..
              Просто сега са решили да има пускане на кръвчица, малко-много, ще видим.
              Не е само това с лихвите. Има други катализатори.
              Ще видим идната седмица накъде ще отиде, но до към 12500-13000 пункта на Дакс ще държа късата опция. Само днес ми е 30 процента нагоре.

              Само гущера защо падна днес не ми е ясно?
              Някаква идея?


              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                Като оставим настрана измисления нов Ковид варинт, който обаче се съобщава в този специфичен момент, немалко притеснение за пазарите буди и изявлението на Андрю Бейли (АЦБ), че много скоро ще дигне лихвите.
                Предполагам и неговото изявление е във тон със СЗО..
                Просто сега са решили да има пускане на кръвчица, малко-много, ще видим.
                Англичаните и австралийците са опитните зайчета на империята. Който вдига лихви, после... нали. Ей питай комшията.
                Last edited by dollarman; 26.11.2021, 18:48.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                  Затегнете здраво коланите. Ахтунг ахтунг-
                  Ще си откупя туризма и по евтино отколкото съм го купувал миналия път ми се вижда-
                  Като оставим настрана измисления нов Ковид варинт, който обаче се съобщава в този специфичен момент, немалко притеснение за пазарите буди и изявлението на Андрю Бейли (АЦБ), че много скоро ще дигне лихвите.
                  Предполагам и неговото изявление е във тон със СЗО..
                  Просто сега са решили да има пускане на кръвчица, малко-много, ще видим.

                  Коментар


                  • brmk, cresy, epd + една кола путове

                    ---
                    просто си търсят причина за нова порция "помощи".
                    Last edited by terziеv; 26.11.2021, 18:21.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      BTFD! Опразних и двете карти. Сега ще има да треперя.
                      това BTFD само ти си го разбираш. Кво напазарува?
                      Аз се възпозлвах максимално от безплатния чернопетъчен трейдинг и реализирах зверски загуби за около 26 000 кинта след което се набухах с Модерна. Предния път я продадох на 400 та сега дори скочила ми се видя евтина. 16 сделки, които ако не бяха безплатни щяха да ми струват 171 долара

                      Коментар


                      • Затегнете здраво коланите. Ахтунг ахтунг-
                        Ще си откупя туризма и по евтино отколкото съм го купувал миналия път ми се вижда-

                        Коментар


                        • BTFD! Опразних и двете карти. Сега ще има да треперя.

                          Коментар


                          • terzo, твоето SBSW ми е...a майката

                            Коментар


                            • stay calm .buy

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                Само Pfizer ми е нагоре (да не са измислили хапчето на дълголетието), всичко друго е в червено
                                Pfizer нищо не е.
                                Модерна и Бионтех хвърчат с по 20%

                                Коментар

                                Working...
                                X