IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тъкмо и аз щях да питам как отигравате ситуацията. Аз се ядосвам, че все една и съща грешка правя, а ако направя обратното случайно пак се оказва, че съм направила грешка

    Коментар


    • Коментари за спада? Натискат всичко което е в даунтренд, особено суровинните компании до последно!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        а това ми е растежа за тази година. Синьото съм аз, а жълото е S&P
        Така като ги сравнявам, портфолиото ти няма да се задържи дълго над пазара и по-добре да държиш SP евентуално с някакъв леверидж ако ти е много скучно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
          това което правиш не е дeй трeiдинг ..да купиш нещо и да го продадеш утре e просто налучкване ..дeй трeiдера търси формации и причини които да наклонят везните в негова полза...тоест да има предимство което да го убеди че като купи днес утре наистина ще бъде на печалба за да бъде печелившо упражнението
          то всеки купува/продава с идеята, че нещо ще падне или ще се качи. Ама не винаги се уцелва. Ти да не би винаги да си на плюс?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            купувам днес продавам утре. Понякога може и същия ден, понякога може и след няколко дни. Но ще трябва да го направя същия ден щото с тоя голям гиъринг много се набутвам напоследък. Ама явно трудно се уча
            това което правиш не е дeй трeiдинг ..да купиш нещо и да го продадеш утре e просто налучкване ..дeй трeiдера търси формации и причини които да наклонят везните в негова полза...тоест да има предимство което да го убеди че като купи днес утре наистина ще бъде на печалба за да бъде печелившо упражнението
            Pip master

            Коментар


            • а това ми е растежа за тази година. Синьото съм аз, а жълото е S&P

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Ако обичаш да ти се набутва, значи си на правилното място. Не ти ли стига от криптото, че и тука?
                У лево
                От крипто съм на х9

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  купувам днес продавам утре. Понякога може и същия ден, понякога може и след няколко дни. Но ще трябва да го направя същия ден щото с тоя голям гиъринг много се набутвам напоследък. Ама явно трудно се уча
                  Ако обичаш да ти се набутва, значи си на правилното място. Не ти ли стига от криптото, че и тука?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                    какво имаш предвид под дeй трейдинг..?
                    купувам днес продавам утре. Понякога може и същия ден, понякога може и след няколко дни. Но ще трябва да го направя същия ден щото с тоя голям гиъринг много се набутвам напоследък. Ама явно трудно се уча

                    Коментар


                    • какво имаш предвид под дeй трейдинг..?
                      Pip master

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                        ако питаш за брента той е в низходящ trend от 85.50 там е седмичната съпротива която го бута надолу ..в повечето случаи седмичните локални върхове и дъна оказват влияние на цената (писах за това точно кога бе на върха )..а по 4 часова графика цената е под 50 пeреодната ЕМА и около нея образува двойни върхове и пропада и прави нови дъна ,,низходящите трендове тва правят.... правят нови по дълбоки дъна ..сега се отблъсква от дневна trend линия и затва покачва нагоре и започва да образува фигура ...ако търгуваш новина за новина и чужди очаквания ще сгрешиш
                        Питах друго - къде излизат новините от OPEC. Защото в случая новина срина брента. Той ми е на дейтрейдинг и генералните трендове не са ми особено важни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          къде мога да прочета какво са говорили на OPEC срещата преди час, че не разбирам що пада нафтата, а уж очакваха да расте след срещата
                          ако питаш за брента той е в низходящ trend от 85.50 там е седмичната съпротива която го бута надолу ..в повечето случаи седмичните локални върхове и дъна оказват влияние на цената (писах за това точно кога бе на върха )..а по 4 часова графика цената е под 50 пeреодната ЕМА и около нея образува двойни върхове и пропада и прави нови дъна ,,низходящите трендове тва правят.... правят нови по дълбоки дъна ..сега се отблъсква от дневна trend линия и затва покачва нагоре и започва да образува фигура ...ако търгуваш новина за новина и чужди очаквания ще сгрешиш
                          Pip master

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	ETHUSDM15 DIVERGENCIA.png
Views:	1
Size:	8.5 КБ
ID:	3838284


                            ETH 15




                            Click image for larger version

Name:	US30M15 DIVERGENCIA.png
Views:	1
Size:	12.4 КБ
ID:	3838285

                            DJIA 15






                            Дивергенция между и Етериум и Дау, силен сигнал за дълги.

                            Също така Етериум пред пробив на историческият връх.
                            Last edited by Майстора233; 01.12.2021, 16:53.

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	US30M15 KLIN.png
Views:	1
Size:	8.4 КБ
ID:	3838261



                              DJIA M15


                              Пробие ли горната тренд линия на клина, би следвало възходящо движение.
                              Last edited by Майстора233; 01.12.2021, 16:52.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                                Няма лесни пари, лесно е само на приказки. Ако бише маркета на годишен базис заслужаваш респект.

                                Не знам за мечките - мина им времето, ако трябваше да падаме щеше да е миналата година.
                                Абсолютно няма лесно. Те сега например беше изключително трудно, ама невероятно, да купи човек насред разпродажба. И понеже е много трудно хората все повече се отказват да играят на борсата. Не останаха направо. Броят се на пръсти. Очаквано. Всеки бяга от трудното.

                                Седя си аз на тъмно и се чудя дали насред вилнееща инфлация да напазарувам за моменг поевтинели суровини. Ми наистина не е лесно, не мога да реша. Ти какво ще ме посъветваш.

                                В интерес на истината така и не успях да разбера хората в този форум, които не виждаха инфлационното цунами. Какво им пречеше.

                                Коментар

                                Working...
                                X