IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Просто кажете къде отидаха трилионите от акции последните 2 месеца - голд ц, трежърис ц, крипто ц, имоти ц. И това на фона как Фед още помпят и нито продават нито качват лихвата...ъх

    уф сори, сега видя че долара е тръгнал на крусейд

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bebson Разгледай мнение
      Тесла я размазват здраво, вчера ФЕД им спря дневното рали преди обявяването на резултатите, днес няма спирачки
      Опитах се да предупредя преди дни с една група хора- от правата вяра (не знам дали разбираш какво имам предвид) че е твърде опасно да не останат с 20% от парите си... оплюха ме и аз им казах добре, правете каквото знаете. Очаквам да им стана крайно неприятен отсега

      Коментар


      • Тесла я размазват здраво, вчера ФЕД им спря дневното рали преди обявяването на резултатите, днес няма спирачки

        Коментар


        • Днес интересно обръщане на имането основно от Газпром, Разумно ми се стори да проибера бързи 9% след като влязох на абсолютния минимум, че си бях обещал дисциплина да държа 25% кеш за екстремни случаи. В падащ пазар очаквам Gazprom да има 2 покачвания до прикючването на корекцията на пазара, след което ще е по-кротко, а това е сравнението със Индекса (синьо) как драмарично се промени само за ден
          Click image for larger version

Name:	perfrormance.jpg
Views:	1
Size:	34.5 КБ
ID:	3863625

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

            лоша геология, която няма как да поправиш с добро управление;
            твърде близко е до Пермиан - докато петрола е скъп, това е недостатък
            От 5,5 съм вътре. Надявах се на x3 и не продадох кога мина 10. Сега се хапя отзад. Поне някоя стотинка от колците изкарах.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Какво, мамка му, се случва с Комсток??? Газът у небесата, това още малко и ще слезе под земята.
              лоша геология, която няма как да поправиш с добро управление;
              твърде близко е до Пермиан - докато петрола е скъп, това е недостатък

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Подкрепата държи момци,даже и след ФЕД
                Мчи къде видя днеска да е имало тест на подкрепата? Днеска няма да има време да я тества, пазара ще затвори, значи плонжа ще е другата седмица.

                Коментар


                • Какво, мамка му, се случва с Комсток??? Газът у небесата, това още малко и ще слезе под земята.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Бразилците ми нямат спирка. Направо ме е яд, че не влязох с повече при такава нарисувана игра.



                    Я раздуj малко, че търсачката откри само бегло споменаване на Wise.
                    Помагат добива в открито море, там са основен играч. Дават платформи на лизинг. В момента ескалират забраните за инланд дупчене и водата остава стабилна алтернатива.

                    https://www.cnbc.com/2022/01/26/los-...-old-ones.html
                    Last edited by dollarman; 27.01.2022, 17:19.

                    Коментар


                    • Бразилците ми нямат спирка. Направо ме е яд, че не влязох с повече при такава нарисувана игра.

                      Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                      Да бе, нали писах. Добри са.
                      Я раздуj малко, че търсачката откри само бегло споменаване на Wise.
                      Last edited by terziеv; 27.01.2022, 16:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        A ,то взе че обърна точно там ,на 33700. Пак без да искам и с голям късмет съм познал
                        Все пак трябва да се изчака и ФЕД ,но място за паника няма ,поне все още


                        https://i.imgur.com/rhgFOLD.png


                        Подкрепата държи момци,даже и след ФЕД

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                          Тези дни започнах да загрявам, че в търговските вериги все по-често се появяват по стелажите техни, на веригите марки. Не че сега го забелязвам, но явно е трябвало да мине някакъв количествен праг за да ми убоде очите.
                          Инвестиционната теза мисля е ясна: Монетизиране на лоялния човешки поток.

                          Пиша ти днес, защото днес разбрах, че оная пребита европейска фирма Ontex се отказва да продава свои брандове и започва да произвежда за брандове на търговските вериги.
                          Униливер, Кимбърли Кларк, Проктър и другия са много по-висока топка, разбира се. Ама проблемът и за тях ще е същия. И играта ти вероятно ще се проточи с години.
                          Съгласен съм. Те вече конкурират даже левчетата. Стори ми се обаче, че Унилевацити са на добра цена. Там няма игра. Просто дърпам малко пари от въглищари и нафтаджии и ги паркирам докато намеря нова нарисувана игра.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение

                            Добър ден!
                            Шегувам се, понеже мисля, че имаш добро чувство за хумор. Тази тенденция е от поне 8-9 години.

                            Била - Клевър; Кауфланд - 'бали мааму - много рядко ходя; Метро - Аро; ДМ - почти 50% от козметика и консуматив + животинските храни; Лидл - почти всичко.

                            Въобще не се шегувам. Може да са опитвали 8-9 години, обаче не съм бил купил, тоест не съм бил валидизирал процеса.


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                              Тези дни започнах да загрявам, че в търговските вериги все по-често се появяват по стелажите техни, на веригите марки.
                              Добър ден!
                              Шегувам се, понеже мисля, че имаш добро чувство за хумор. Тази тенденция е от поне 8-9 години.

                              Била - Клевър; Кауфланд - 'бали мааму - много рядко ходя; Метро - Аро; ДМ - почти 50% от козметика и консуматив + животинските храни; Лидл - почти всичко.

                              Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                              Униливер, Кимбърли Кларк, Проктър и другия са много по-висока топка, разбира се. Ама проблемът и за тях ще е същия. И играта ти вероятно ще се проточи с години.
                              Тези не ги мисли, смотани са. Лореал е марката и няма да ги бият. Всеки месец на реклама по 8 продукта и няма плащане за баркодове. Ако ги искаш - плащаш. На тях, за стоката. Те - за рекламата по ТВ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Изкъртих пазара и оня ден викам да сложа част от печалбите въглища на сигурно в Унилеваците. -10% Офте мофте
                                Тези дни започнах да загрявам, че в търговските вериги все по-често се появяват по стелажите техни, на веригите марки. Не че сега го забелязвам, но явно е трябвало да мине някакъв количествен праг за да ми убоде очите.
                                Инвестиционната теза мисля е ясна: Монетизиране на лоялния човешки поток.

                                Пиша ти днес, защото днес разбрах, че оная пребита европейска фирма Ontex се отказва да продава свои брандове и започва да произвежда за брандове на търговските вериги.
                                Униливер, Кимбърли Кларк, Проктър и другия са много по-висока топка, разбира се. Ама проблемът и за тях ще е същия. И играта ти вероятно ще се проточи с години.

                                Коментар

                                Working...
                                X