IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Петък:
    Суров претрол-$ 97 за барел
    Природен газ- 92 евро за МВт.ч.
    Понеделник:
    Суров петрол- $103 за барел.
    Природен газ- 127 евро за МВт.ч.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Централната банка на Русия повиши основната лихва на 20%.
      Мисля, че е грешка. Тука причините не са фискални или монетарни и да ги бориш с такива методи е глупаво.

      Коментар


      • Централната банка на Русия повиши основната лихва на 20%.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          ГМЕ или не, ми кой те зореше да купуваш руско, евтиното по принцип става по евтино, па отделно в тоя случай става дума за пъти.
          Вчера реално Путин обяви капитулация, как иначе се нарича желанието му за преговори без условия.
          Тепърва драмата ще се пренесе в РФ.
          Продавай още днес на каквито нива можеш че и по зле ще има.
          Бая избързах, признавам. Но ти грешиш. Сега точно е времето за купуване, но нямаме достъп. Странно е, да не кажа шокиращо, че не го виждаш. Няма нужда да е огромна позиция, но да пропуснеш подобна възможност е глупаво. По-долу обясних подробно как съм "хеджирал", приемам критики и препоръки.

          Ака толкова не искаш руски, вземи железарите на долармена.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Голямо откритие. Отиграват второ GME - покупките на руски активи днес са ЗАБРАНЕНИ за индивидуалните участници. Поне от няколко брокера, вкл. IBKR. Така и баба знае да прави price discovery.

            Пак повтарям - забрана за покупки, но не и за продажби. Независимо дали кеш или марджин.
            ГМЕ или не, ми кой те зореше да купуваш руско, евтиното по принцип става по евтино, па отделно в тоя случай става дума за пъти.
            Вчера реално Путин обяви капитулация, как иначе се нарича желанието му за преговори без условия.
            Тепърва драмата ще се пренесе в РФ.
            Продавай още днес на каквито нива можеш че и по зле ще има.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s

              Покажи каквото съм сбъркал. За трети път те призовавам да покажеш.
              Last edited by X_Y; 28.02.2022, 09:29.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s

                ..
                И защо тогава е толкова трудно да ме цитираш какво и кога съм написал? Ма много странна "памет" имате някои хора.
                Last edited by X_Y; 28.02.2022, 09:29.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Днес всичко руско като отворят борсите ще бъде просто размазано
                  Голямо откритие. Отиграват второ GME - покупките на руски активи днес са ЗАБРАНЕНИ за индивидуалните участници. Поне от няколко брокера, вкл. IBKR. Така и баба знае да прави price discovery.

                  Пак повтарям - забрана за покупки, но не и за продажби. Независимо дали кеш или марджин.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    какво стана с твърденията ти само преди 2 дена за силно поскъпваща рубла ?
                    Добре че си на демо,иначе .....


                    https://www.investor.bg/novini/130/a...o-dyno-346881/
                    Къде са твърденията ми за силно поскъпваща рубла? Хайде, намери ЕДНО подобно твърдение.
                    Last edited by X_Y; 28.02.2022, 09:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      Де да бех трейдърче, щях да съм спокоен. Дългосрочните позиции са проблемът, Архи. Ще видим хеджовете дали ще издържат. Трябва ми високи нафта, газ, злато и метали... че иначе верно куче Лайка.
                      какво стана с твърденията ти само преди 2 дена за силно поскъпваща рубла ?
                      Добре че си на демо,иначе .....


                      https://www.investor.bg/novini/130/a...o-dyno-346881/
                      Last edited by X_Y; 28.02.2022, 09:28.

                      Коментар


                      • Днес всичко руско като отворят борсите ще бъде просто размазано

                        Коментар


                        • Де да бех трейдърче, щях да съм спокоен. Дългосрочните позиции са проблемът, Архи. Ще видим хеджовете дали ще издържат. Трябва ми високи нафта, газ, злато и метали... че иначе верно куче Лайка.

                          Коментар


                          • на тия двете мишленца пича и терзиев дето се правят на трейдърчета и си мислят че ще си играят на борсички С АРХИТЕКТА , днес им прибрах паричките на СИПАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА от бомбите

                            а те нека си играят на борсички . скоро няма да си играят . хяхяхяхяхяхяхяхяхях

                            Last edited by the architect; 28.02.2022, 01:11.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              Архитекте - пак си мъдър както винаги .....
                              нее, тоз път е надминал себе се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                Архитекте - пак си мъдър както винаги .....
                                Много е добър. Направо се радвам, че форумът се бъгна и ми изтри игнор списъка. Явно едно време съм бил прекалено зелен и не съм оценил БРУТАЛНАТАААААААА светлина, която струи от словата му.

                                Коментар

                                Working...
                                X