IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение


    Към момента е на долната граница 33300 ако нея я пробие какво става?

    Оня ден точно това имах в предвид започне ли да се наблюдава повишено публикуване на негативни статии значи са наумили нещо
    днес май на 32700отиваме

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Помня, че я беше отписал, та чак шипове ти се привиждаха

      Първото ниво наистина е 7860, но ако мислиш да дейтрейдваш около него, има голяма вероятност да те затвори, само че този път с някоя дълга. Лично аз бих задържал късите, дори и да ми се наложи да затворя малко над него. Просто да видиш как ще тръгне.

      Вероятността март месец да е червен е доста голяма, което би ти възвърнало голяма част от загубите. Отделно имайки предвид, че за момента не смяташ да допълваш акаунта, с дей трейдинг ще е доста по-трудно и рисково да направиш профита, който би се равнявал на възвърнатите загуби при низходящ тренд.

      Напиши си на едно листче нужния профит във фигури(от дейтрединг) и ги сметни, като използваш отправна точка за март месец - ниво 7750(ако задържиш).
      Да видиме какво ще стане тия дни и ще го решавам в движение

      Преди няколко дни смятах че в повечето случай ако до 10 работни дни след връх не направи нов връх то в рамките на още 10 до 20 дни удря дъно

      Към момента имаме 4 дни от последният връх и мога да изчакам до около 1-ви Март ако до тогава не направи нов връх то в следващите 10-20 дни ще направи дъно което тамън пасва с времето на следващият митинг на ФЕД и БОЕ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Одеве се замислих че по принцип съм от тия дето се отказват последни и често малко след като съм хвърлил картоните обръща посоката

        Та щом аз я бях отписал тая позиция явно и последните са се отказали и вече може да поеме на долу

        Сега въпроса е до кога да я държа щото не ми се вярва на права линия да слезе до 7300 и има ли смисъл след толкова мъки баш накрая да не издържиш

        Първото ниво до което мисля че ще слезе и ще отскочи според мен ще е около 7860 и това вероятно ще се случи още утре и много ме сърби от там да го подкарам на дневна
        Помня, че я беше отписал, та чак шипове ти се привиждаха

        Първото ниво наистина е 7860, но ако мислиш да дейтрейдваш около него, има голяма вероятност да те затвори, само че този път с някоя дълга. Лично аз бих задържал късите, дори и да ми се наложи да затворя малко над него. Просто да видиш как ще тръгне.

        Вероятността март месец да е червен е доста голяма, което би ти възвърнало голяма част от загубите. Отделно имайки предвид, че за момента не смяташ да допълваш акаунта, с дей трейдинг ще е доста по-трудно и рисково да направиш профита, който би се равнявал на възвърнатите загуби при низходящ тренд.

        Напиши си на едно листче нужния профит във фигури(от дейтрединг) и ги сметни, като използваш отправна точка за март месец - ниво 7750(ако задържиш).
        Last edited by Bad_Bear; 22.02.2023, 00:15.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Става пързалка, до следващата подкрепа, която е доста по-надолу. Сега правя анализ и дребни калкулации, да видя идните дни какви нива ще са изгодни с що-годе приемлив риск. Хубавото е, че като си направят шиповете, оставят възможност за дейтрейдинг.
          Одеве се замислих че по принцип съм от тия дето се отказват последни и често малко след като съм хвърлил картоните обръща посоката

          Та щом аз я бях отписал тая позиция явно и последните са се отказали и вече може да поеме на долу

          Сега въпроса е до кога да я държа щото не ми се вярва на права линия да слезе до 7300 и има ли смисъл след толкова мъки баш накрая да не издържиш

          Първото ниво до което мисля че ще слезе и ще отскочи според мен ще е около 7860 и това вероятно ще се случи още утре и много ме сърби от там да го подкарам на дневна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение


            Към момента е на долната граница 33300 ако нея я пробие какво става?

            Оня ден точно това имах в предвид започне ли да се наблюдава повишено публикуване на негативни статии значи са наумили нещо
            Става пързалка, до следващата подкрепа, която е доста по-надолу. Сега правя анализ и дребни калкулации, да видя идните дни какви нива ще са изгодни с що-годе приемлив риск. Хубавото е, че като си направят шиповете, оставят възможност за дейтрейдинг.

            Коментар


            • Мисля днес е чудесен ден за дълги колци. Аз ще опитам да хеджирам с късо на шитнята UBER, която продължава да е безобразно надценена. Лошото е, че бая народ се е сетил за същото и путовете са скъпички.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                При обраната ликвидност в близките седмици в интервала 33300-34300, силно препоръчвам да не си играете с огъня. В такива ситуации често пазарите излизат от рейнджа със силен шип, който ако си задържи тренда ще отиде на 35000. Но в никакъв случай не бих пускал дълги от текущите нива, заради риска от разпродажби. За колегите които са успели да издебнат нива около 33500 си струва донякъде да рискуват печалбата.

                А къси от средата на рейндж с бичи сентимент(както се явява текущия момент), дори мечок като мен няма топки да пусне.

                Към момента е на долната граница 33300 ако нея я пробие какво става?

                Оня ден точно това имах в предвид започне ли да се наблюдава повишено публикуване на негативни статии значи са наумили нещо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                  Изключително важни нива за Дау - скоро ще се разбере кой ще лее пот в идните няколко седмици - мечките или биковете.
                  Смо дакса държи,за сега,другото е в киреча

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                    Изключително важни нива за Дау - скоро ще се разбере кой ще лее пот в идните няколко седмици - мечките или биковете.
                    Краткосрочно - бичетата;

                    Дългосрочно - мечетата!

                    Коментар


                    • Изключително важни нива за Дау - скоро ще се разбере кой ще лее пот в идните няколко седмици - мечките или биковете.

                      Коментар



                      • Лари Съмърс каза, че усилията на Федералния резерв да охлади инфлацията чрез повишаване на лихвените проценти не вършат работа. „Фед се опитва да натисне спирачките и не изглежда, че спирачките получават много сцепление“, каза той. Това може да изправи икономиката на САЩ пред „сблъсък или крах“, каза бившият министър на финансите. с днешна дата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                          е, че това е чак края на март, догава доста вода (и кръв) ще изтече,
                          Изненадващото посещение на Джо Байдън във Украйна и по-специално във Полша, нищо добро не вещае.
                          Явно Украйна е във предела си вече.
                          Отделно, във сряда почва извънредна сесия на ООН, Запада ще гледат да изфабрикуват някакви глупости по тоя повод, - радиактивно замърсяване или друго нещо, касаещо широка обществена подкрепа.

                          Може би е символизъм, че няма да се откажат да пращат оръжие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                            е, че това е чак края на март, догава доста вода (и кръв) ще изтече,
                            Изненадващото посещение на Джо Байдън във Украйна и по-специално във Полша, нищо добро не вещае.
                            Явно Украйна е във предела си вече.
                            Отделно, във сряда почва извънредна сесия на ООН, Запада ще гледат да изфабрикуват някакви глупости по тоя повод, - радиактивно замърсяване или друго нещо, касаещо широка обществена подкрепа.

                            Е ако направят намеса щатите, май всичко ще ходи на пързалката

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                              Набива ми се на очи от новините нагнетяване не обстановката със страх от следващо покачване с 0.5% което ме навежда на мисълта че искат да водят стадата на юг
                              е, че това е чак края на март, догава доста вода (и кръв) ще изтече,
                              Изненадващото посещение на Джо Байдън във Украйна и по-специално във Полша, нищо добро не вещае.
                              Явно Украйна е във предела си вече.
                              Отделно, във сряда почва извънредна сесия на ООН, Запада ще гледат да изфабрикуват някакви глупости по тоя повод, - радиактивно замърсяване или друго нещо, касаещо широка обществена подкрепа.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                В момента има троен връх на часова и предстои тест на подкрепа днеска/утре. Ако трябва да съм искрен, може да се окаже уникален късмет - всичко да мине на косъм. Повлече ли го, следващата спирка е на 7700. А по-следващата на 7300 - напълно достатъчно да излезеш не само сух, но и с печалба, предвид мъките.
                                Почти съм сигурен че преди да отиде на долу ще има шип на горе който да затвори позицията

                                Дори и да излезна сух от водата този път това го отчитам като груба грешка че не си играх дей трейдинга

                                Коментар

                                Working...
                                X