IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    Я кажете при сплит на акциите какво се случва ,предстои сплит.До 2 години.Ако имаш примерно 10 акции преди сплита ,какво става след сплита ,акциите ти реално бибтрябвало да се увеличат като бройка ,нали така ?
    Някой преживявал ли е сплит?
    Увеличават се. Сплитове да искаш.

    Коментар


    • Останаха малко пари мисля да ги набутам във Verizon

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

        Ей Каврък жиф да не бях
        Не издържах ,това е ха ха

        Коментар


        • Я кажете при сплит на акциите какво се случва ,предстои сплит.До 2 години.Ако имаш примерно 10 акции преди сплита ,какво става след сплита ,акциите ти реално бибтрябвало да се увеличат като бройка ,нали така ?
          Някой преживявал ли е сплит?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Айде наших 6 акции на Епъла ,те пък паднаха след като купих ама нали е дългосрочно ,каквото дойде
            Ей Каврък жиф да не бях

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Тъкмо щях да те питам дали си овършал презокеанския плод-зеленчук и дали апълките там се харчат по-скъпо от женцкия пазар тъдява! Моето виждане е, че до есента може и да ги видим на 150$, ама то ще се чуе... честито все пак.

              Джонсън - ок, ама да купуваш банкови акции при условие че се чакат още повишения на лихвите - не ми се струва разумно, много им знаеш балансите какво включват??
              Прогнозата е за 220 до края на годината.
              Наесен пускат новия Ай фон.
              150 е дъно това знам,но след това слвдва нов връх купил съм ги с поне 5 годишен хоризонт.
              180 долара потенциални загуби но след това ...знаеш

              Коментар


              • Страшни идеи тука. Аз си направих едно забавно акаунтче със стотачка...дългосрочно.

                За сега:

                SELL AAPL 189.80 SL 197 TP 139

                Айде да е хаирлия.
                Last edited by Pazz; 29.06.2023, 18:48.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Айде наших 6 акции на Епъла ,те пък паднаха след като купих ама нали е дългосрочно ,каквото дойде
                  Тъкмо щях да те питам дали си овършал презокеанския плод-зеленчук и дали апълките там се харчат по-скъпо от женцкия пазар тъдява! Моето виждане е, че до есента може и да ги видим на 150$, ама то ще се чуе... честито все пак.

                  Джонсън - ок, ама да купуваш банкови акции при условие че се чакат още повишения на лихвите - не ми се струва разумно, много им знаеш балансите какво включват??

                  Коментар


                  • Айде наших 6 акции на Епъла ,те пък паднаха след като купих ама нали е дългосрочно ,каквото дойде

                    Коментар


                    • Една красива компания: https://www.unipol.it/en/our-identity/digital-event-hub

                      Коментар



                      • 1.Johnson & Johnson
                        NYSE: JNJ
                        2.Bank of America

                        3.Paramount Global

                        Тези трите изглеждат подценени

                        + епъл тя си остава

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                          Ами виж сега, първо няма да е лошо да разучиш видовете поръчки. Да разбереш например каква е разликата между стоп-лимит и чистата стоп-поръчка. Т.е малко технически да навлезеш, за да може като дойде момента да не си губиш времето или да не объркаш сделката..друго - хубаво е да си избистриш стратегията и после по-важно е да я следваш! Решил ли си вече м/у акции на компании и етф/ фондове, защото ако ще влизаш директно в компании, знай че всяка покупка/продажба е данъчно събитие и после трябва да го отразиш в год.деклар. Хубаво е да не се привързваш към нито една акция/компания и да си готов да се освободиш всеки един момент от нея, независимо дори да ти е донесла голяма печалба, защото после именно тя може и да те завлече! Ти като гледам вече си влюбен в ябълката, а има къде по-интересни компании. Епъл не са върха на сладоледа...
                          Сега това чета ,сложил съм брата като човек който да има контакт ако нещо стане с мен ,там в платфромата .
                          Чета на Димитър Ангелов блогчето ,варненец ,може и той да пише тука ,има полезни неща ,мисля комбинация etf и епълА,къде има сайтче или място където най-добре се представят компаниите като възможности,акциите им ,потенциали , ала бала подобни неща ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Да не се откажеш накрая?
                            КешЪТ пристигна !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              А,дано те докато пристигнат акциите ще паднат ,пък може и да е за добро
                              Да не се откажеш накрая?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Да позачакам малко
                                Ами виж сега, първо няма да е лошо да разучиш видовете поръчки. Да разбереш например каква е разликата между стоп-лимит и чистата стоп-поръчка. Т.е малко технически да навлезеш, за да може като дойде момента да не си губиш времето или да не объркаш сделката..друго - хубаво е да си избистриш стратегията и после по-важно е да я следваш! Решил ли си вече м/у акции на компании и етф/ фондове, защото ако ще влизаш директно в компании, знай че всяка покупка/продажба е данъчно събитие и после трябва да го отразиш в год.деклар. Хубаво е да не се привързваш към нито една акция/компания и да си готов да се освободиш всеки един момент от нея, независимо дори да ти е донесла голяма печалба, защото после именно тя може и да те завлече! Ти като гледам вече си влюбен в ябълката, а има къде по-интересни компании. Епъл не са върха на сладоледа...
                                Last edited by Julius_BG; 29.06.2023, 12:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X