IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Расте вероятността от внезапен краш. Имах малка експозиция, но сега минавам 100% кеш.

    Коментар


    • Защо не мога да пиша в темите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Diskesuper Разгледай мнение
        Някой има ли представа какво ще бъдещето на Tellurian не мога да си представя че през 2023-та година проект за втечняване на газ ще се провали провали.
        най-много да фалират, докато газа беше скъп печалбите бяха добри, ама сега няма пари.
        Last edited by tetris12; 20.10.2023, 02:08.

        Коментар


        • Някой има ли представа какво ще бъдещето на Tellurian не мога да си представя че през 2023-та година проект за втечняване на газ ще се провали провали.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Вече няколко пъти те хващаме,че не откриваш позиции,а само казваш "Еди какво си е много добре"
            Ако то се качи след време,се показва и уж имаме и позиция ,а другите 20 позиции който си обявил и паднали и то с ДВУЦИФРЕН % дневен спад,нищо не казваш

            Дай справка от акaунта,ако искаш да доказваш нещо,кво се плюнчиш с някви смешки

            Колкото до познаваемоста ,справка по -долу.И няма как да си печеливш,щом от 2г изобщо нямаш познато движениe на индекси.А ти щом тях не познаваш,къде си тръгнал бинго да играеш



            https://i.imgur.com/6KzcwR7.png


            Според мен хедж фондовете ,Блек Рок,Уорън Бъфет енд Къмпани ,спешно трябва да поискат акъл от Терзийката


            ,....Особено за петрола

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              [ATTACH=CONFIG]n4121331[/ATTACH]
              Кавръков, безплатноти се хвърлят бисери. Твоя работа дали ще ги ловиш. Да злобееш като петниста хиена, че си ги изпуснал обаче е жалкарско.
              Иначе си признавам, че за момче с работническо-селски произход като мен десетина дни в петзвезден хотел в Банско е супер лукс. Чак ми беше неудобно.
              Вече няколко пъти те хващаме,че не откриваш позиции,а само казваш "Еди какво си е много добре"
              Ако то се качи след време,се показва и уж имаме и позиция ,а другите 20 позиции който си обявил и паднали и то с ДВУЦИФРЕН % дневен спад,нищо не казваш

              Дай справка от акaунта,ако искаш да доказваш нещо,кво се плюнчиш с някви смешки

              Колкото до познаваемоста ,справка по -долу.И няма как да си печеливш,щом от 2г изобщо нямаш познато движениe на индекси.А ти щом тях не познаваш,къде си тръгнал бинго да играеш



              https://tvc-invdn-com.investing.com/data/tvc_2dca1e9fbe8aa80bc5ac1eed820ba356.png


              Last edited by petrg5s; 18.10.2023, 18:20.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                [ATTACH=CONFIG]n4121331[/ATTACH]
                Кавръков, безплатноти се хвърлят бисери. Твоя работа дали ще ги ловиш. Да злобееш като петниста хиена, че си ги изпуснал обаче е жалкарско.

                Иначе си признавам, че за момче с работническо-селски произход като мен десетина дни в петзвезден хотел в Банско е супер лукс. Чак ми беше неудобно.
                Терзиев дай справка за 12,24,36 месеца какво ми даваш картинки за 5,6 месеца .Това не ме интересува.Ако си направил 25% всички последователни 3,4,5,6,7 и повече години ок цар си ама такъв не се е родил още.Инвеститори дето се радват на торта в Банско ....как да ти кажа не че нищо човешко не ми е чуждо ...но ...ниско....много ниско...Това е храна все пак ...ако и на храната се радваш като невиждал си не знам на какъв синдижир си бил държан...

                Коментар


                • Що така бе Терзо нали го защитаваше онеправдания???

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-10-17 212843.jpg
Views:	1
Size:	24.7 КБ
ID:	4121331

                    Кавръков, безплатноти се хвърлят бисери. Твоя работа дали ще ги ловиш. Да злобееш като петниста хиена, че си ги изпуснал обаче е жалкарско.

                    Иначе си признавам, че за момче с работническо-селски произход като мен десетина дни в петзвезден хотел в Банско е супер лукс. Чак ми беше неудобно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      В темата за имотите топ инвеститорите се хвалят с газови уредби ,тука че са хапнали на аванта тортичка в Кемпински ,изводите оставям на публиката


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Наа, ударих кьоравото и още празнувам на гусин Кемпински годишнината. Егати якити тортичка черпиха. Още малко така и се премествам в темата за имотиту.
                        В темата за имотите топ инвеститорите се хвалят с газови уредби ,тука че са хапнали на аванта тортичка в Кемпински ,изводите оставям на публиката

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Петрола може и да отлепи към 110 ,но да се надяваме да не става,щото ще е зануляване за всички
                          А иначе ватника от началото на миналата година на 110 квичи ,че щял да качва,а той слезе до 64
                          Сега руската му душица сигурно се възбужда,че е познал нещо.
                          Проблема му е ,само един -много си е повярвал

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982
                            Не така с лошо към Краля на петрола.
                            Петрола може и да отлепи към 110 ,но да се надяваме да не става,щото ще е зануляване за всички
                            А иначе ватника от началото на миналата година на 110 квичи ,че щял да качва,а той слезе до 64
                            Сега руската му душица сигурно се възбужда,че е познал нещо.
                            Last edited by petrg5s; 17.10.2023, 09:39.

                            Коментар


                            • Наа, ударих кьоравото и още празнувам на гусин Кемпински годишнината. Егати якити тортичка черпиха. Още малко така и се премествам в темата за имотиту.

                              Коментар


                              • Терзо ако в петък не си си докупил Паткинсън и утре няма да е чак толкова късно

                                Коментар

                                Working...
                                X