IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Движението нагоре е просто трагично....обема е почти наполовина от предишните дни.Ще ми се още тук да отворя къса,ама стоп-а трябва да ми е 15-20 хендъла нагоре,което не ми харесва.
    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

    Коментар


    • е нали следващите 10 години щяхме да растем
      наблюдавай злото , следващите са сините жетончета

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
        Къде ще се спрем е трудно да се каже.Ти гледай да не те хване второто движение надолу, че тогава става лошо...
        Ми ако падне пак ще купувам през 1%.
        Ако се вдигне до 1,612 ще ликвидирам следващата дълга позиция, щото някак си не ми се вярвя да вдигнем до 1,615.

        Коментар


        • Къде ще се спрем е трудно да се каже.Ти гледай да не те хване второто движение надолу, че тогава става лошо...
          The stock market is never wrong. Traders are wrong.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
            Днес сигурно ще тестваме 1600.Не бих се надявал да пробием.Ако все пак успеем следващият таргет е 50 day moving average-a.Мисля че движението надолу още не е свършило,в скоро време мисля че ще видим 1530.
            Тая седмица доволно 3 дълги позиции ликвидирах.
            Имам още 3 да видим къде ще се спре 1,615 може би до края на седмицата?

            Коментар


            • Днес сигурно ще тестваме 1600.Не бих се надявал да пробием.Ако все пак успеем следващият таргет е 50 day moving average-a.Мисля че движението надолу още не е свършило,в скоро време мисля че ще видим 1530.
              The stock market is never wrong. Traders are wrong.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
                Bull Trap
                Не съм убеден. Според мен скоростното развиване на позициите в облигации вече приключи. дългосрочните лихви вече дори изпреварват икономиката. новините за американската икономика са добри, така че лично според мен спада е към края си. като е възможно и дъното вече да е минато. Силно движение нагоре ще може да се получи чак след като почнат да излизат отчети за полугодието следващите два месеца. но това не пречи пазара малко по-малко да се възстановява от разпродажбите.

                Коментар


                • Bull Trap
                  "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                  Коментар


                  • RandomTrader к'во стана дай ъпдейт ще излитаме ли?
                    Къде са точките на съпорта?

                    Коментар


                    • Счупихме даунтренд-а.Днес ще гледам да отворя дълга.Време е да изкараме малко къси от пазара.
                      The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                      Коментар


                      • Тая работа с бондовете стана много дебела, Европа пак е пред дългова криза.
                        Да видим днес на къде ще е пазара и колко преди Бернанке пак да поднови QE.

                        Коментар


                        • Класическа обръщална свещ на трежъритата ако затвори на тези нива (и още малко)...няма прошка
                          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                          Коментар


                          • Затварих току що 5-те дълги на 1585 $, които отворих следобед на 1570 $.


                            5 * (1585 $ -1570 $) = 75 $ чиста печалба. В рамките на деня е доста добре!

                            п.с.ще се озъртам за дълги по S&P 500 .

                            Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение

                            24.06.2013 16:38

                            Пускам 5 дълги индекса S&P 500 на 1570 $ . Супер! Успех!

                            п.с. с възможност да почна да изграждам дълга позиция .
                            Мнението ми не е препоръка!!!

                            Коментар


                            • Ако някой има къси тука да внимава много, защото нещата няма да бъдат оставени така. Ака волатилността не намалее, най-късно до 2-3 дни ще изкочи я Брадатия, я Драги да свири край на междучасието. Нищо, че първия каза миналата седмица в прав текст, че му е през оная работа накъде щял да тръгне пазара. Блъфира. 10 годишните американски облигации се качиха със 100 базисни пункта за няколко седмици. Това си е направо клане.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                                Бондовете цепят.. Скоро ще видим тежката артилерия - казвам поне 145 на месец или 'неограничено до стабилизиране на положението'
                                Цепят не ами направо къртят фаянса
                                И това са при безотговорните приказки на Бернанке че планира по някое си време в бъдещето да намали QE.
                                Представете си какво ще стане ако наистина спре QE на някой да му се плащат 5-6% лихва по бондове?
                                Някой да може да си позволи да плаща 5-6% лихва по бондове.
                                Ако бондовете станат на 5-6% лихвите на банките стават 7-8% цялата икономика отива в киреча.
                                За това QE ще остане с нас за много много дълго време ...

                                Коментар

                                Working...
                                X