IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
    Добро утро на всички!

    Спорен и успешен ден!
    Добро и на теб!
    Виксовите фючърси са доволно надолу тази сутрин. Ако Бабата е словоохотлива, пазара ще пробие 1800 точки. Продадох половината къси виксове на премаркета. Мисля да купя малко сребро. Добро дънце е оформило и ми се струва, че се готви за малък подскок.
    Пипчо, ти го шортиш това. Кажи нещо. Според мен сме тръгнали към $23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      късо от 3600 ще го смаааааааааааажа
      Добро утро на всички!

      Спорен и успешен ден!
      NO SIGNATURE FOUND

      Коментар


      • късо от 3600 ще го смаааааааааааажа

        Коментар


        • Ох, котъооо, на +21% вече
          Следва гапа до 16.
          Айде, лека.

          http://www.finviz.com/quote.ashx?t=EZPW

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Точно така, отдавна трябваше.
            Влизаш на малки порции, не се притесняваш за комисионната и ще ти е доста по широко около врата.

            ПС Ама да те предупредя, приготви си малко валидолченца, аче апликейшъна е мам си джейс, мене 3 пъти ми искаха разни допълнителни бумаги докато им докажа че аз съм си аз
            Къде 2-3 седмици май отиде....
            видех платформата, праена е в час по трудово, а иначе почнахме с караниците още от ей са, не ми верват че съм аз не не такъв документ инакъв, дадох им там всичко
            Last edited by el.t; 11.02.2014, 11:10. Причина: Грубости

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              абе кво да шортвам вече съм им подарил 300$ за сделки чакам approval от IB и да видим дали ше може да преместим целият кораб от едните направо при другите ..
              Точно така, отдавна трябваше.
              Влизаш на малки порции, не се притесняваш за комисионната и ще ти е доста по широко около врата.

              ПС Ама да те предупредя, приготви си малко валидолченца, аче апликейшъна е мам си джейс, мене 3 пъти ми искаха разни допълнителни бумаги докато им докажа че аз съм си аз
              Къде 2-3 седмици май отиде....
              Last edited by pipbel; 10.02.2014, 22:05.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Същото де правиш ти със злото, само дет мойто черно..ма по полезно
                И ти трябва да го шортиш кат наближи 1300 че пак ще ходи към 1200 и 1000 (олиото тогава ще е 80-85$) и да си допълваш на дъното.
                Само дет за разлика от тебе цоцкам и яки дивиденти. Фен съм им, а и помагат да съм търпелив докато им дойде реда за дабъл -трипъл на папирите.
                абе кво да шортвам вече съм им подарил 300$ за сделки чакам approval от IB и да видим дали ше може да преместим целият кораб от едните направо при другите ..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                  Аз се обаждам, колкото да си чуя гласа. Не е препорка.
                  Гледам, че в индекса ти има TSLA. Що е толкова скъпа тази акция?
                  Компанията се очаква скоро да бъде продадена. Според скромното ми мнение
                  скоро и там се очертава корекция.

                  Поздрави и успехи!

                  NO SIGNATURE FOUND

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    како толкоз си забил нос в това олио, аз нешо не моа ти хвана тактиката - ти купуваш нефтени компании и същевременно шортираш нафтата е аджаба ако падне нафтата дали ще се вдигнат нефтените артий хеджираш ли кво праиш ??
                    Същото де правиш ти със злото, само дет мойто черно..ма по полезно
                    И ти трябва да го шортиш кат наближи 1300 че пак ще ходи към 1200 и 1000 (олиото тогава ще е 80-85$) и да си допълваш на дъното.
                    Само дет за разлика от тебе цоцкам и яки дивиденти. Фен съм им, а и помагат да съм търпелив докато им дойде реда за дабъл -трипъл на папирите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение

                      Нямам претенции да съм гуру. Ако някой прецени
                      може да си купи. Всъщност очаквам известно време рейндж
                      в диапазона
                      3500 - 3600.
                      Но, ще видим!

                      Поздрави и успехи!
                      Аз се обаждам, колкото да си чуя гласа. Не е препорка.
                      Гледам, че в индекса ти има TSLA. Що е толкова скъпа тази акция?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Бе не знам, ма не ми аресва днеска нещо маркета, ич.
                        Един такъв никакъв, нелогичен......поне в ойл сектора де следя по отблизо.
                        како толкоз си забил нос в това олио, аз нешо не моа ти хвана тактиката - ти купуваш нефтени компании и същевременно шортираш нафтата е аджаба ако падне нафтата дали ще се вдигнат нефтените артий хеджираш ли кво праиш ??

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                          Ако това http://indexes.nasdaqomx.com/Index/Weighting/NDXT е списъка на компаниите в този индекс, то аз го намирам за доста булиш.
                          В същност ако човек търси компании развиващи най-обещаващите сектори в технологиите през следващите няколко години, тук е пълно с техни представители. Имам в предвид мобилни, облачни, NAND технологии, киберсигурност.

                          Нямам претенции да съм гуру. Ако някой прецени
                          може да си купи. Всъщност очаквам известно време рейндж
                          в диапазона
                          3500 - 3600.
                          Но, ще видим!

                          Поздрави и успехи!
                          NO SIGNATURE FOUND

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            абе ясно че всички са генерално на доле ама за момента ми изглежда на горе пък после шортеро
                            Бе не знам, ма не ми аресва днеска нещо маркета, ич.
                            Един такъв никакъв, нелогичен......поне в ойл сектора де следя по отблизо.

                            Коментар


                            • най много един тест до 3594 ми се чини ама после иохохо и бутилка ром

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
                                Market Update: We called the top of US markets the day before it happened and sold all World indicies at that time. We also called a pivot on Wednesday and are up 6% on 3X ETFS which we liquidated on Friday's close, just like everyone else. Afterhours sales on Friday saw HUGE OUTFLOWS as smart money exited. We expect choppy action in all world markets as BILLIONS of dollars exited. Retail investors who mistakenly believe we make new highs will aide in the sideways movement. Smart money is back in short, or averaging short as US markets are expected to take an additional HUGE LEG DOWN through March. Anyone getting in here is about to lose a tremendous amount of money through mid July, with a possible extension into August.. There are only two positions, in cash or SHORT.

                                Не е препоръка!
                                абе ясно че всички са генерално на доле ама за момента ми изглежда на горе пък после шортеро

                                Коментар

                                Working...
                                X