IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако Америка не падне, Европа ще върне.
    Падне ли Америка, Европа отива съвсем надолу щото почва покриване на позиции и избиване на стопове.
    Успех на всички трейдъри

    Коментар


    • че как няма да има избиване на стоповете отгоре . че то това падане ли е . това си е мизерно пъплене надолу .пък и при истинско падане никога няма НОВИНИ

      Коментар


      • и все пак не забравяйте стария дау.тези дни спи направиха нов връх но дау не.така че още малко до върха на дау и битката ще почне.няма как криза трябва да има

        Коментар


        • кажи ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъсссс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
            Виж ко, лайнар. От 2011 имам позиции при сип. Всичко си има стоп. Лимит няма. Да не съм смешник със центов акаунт, като теб. За индивиди, като твоя милост е по добре да има война за да стоят ухилени на 30 пункта от къси. Ясен си, като дете в дет-маг
            +++++

            Евала за тоя пост

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              Много клипове с Милен Цветков си гледал. Както и да остроумничиш сметки в долари и франкове отваряй. С десетки левове няма стане
              не го познавам този, ако и той е такъв смел трейдър, nein danke ..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                убу бе убу аз съм демоджия не претендирам, че знам или че иам десетки левове, дръж си ги там дългите може пък до 2500 да се качи и войната няма нищо общо, а само извинение ама нищо де нищо дръж там и ще видиш пак ти казвам аз няма ти взема парите не се коси ...
                Много клипове с Милен Цветков си гледал. Както и да остроумничиш сметки в долари и франкове отваряй. С десетки левове няма стане
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  Виж ко, лайнар. От 2011 имам позиции при сип. Всичко си има стоп. Лимит няма. Да не съм смешник със центов акаунт, като теб. За индивиди, като твоя милост е по добре да има война за да стоят ухилени на 30 пункта от къси. Ясен си, като дете в дет-маг
                  убу бе убу аз съм демоджия не претендирам, че знам или че иам десетки левове, дръж си ги там дългите може пък до 2500 да се качи и войната няма нищо общо, а само извинение ама нищо де нищо дръж там и ще видиш пак ти казвам аз няма ти взема парите не се коси ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    andi каде си мойто момче, държиж ли ги дългите или ? Аз лоши помисли няяям ама ти казах, че тея щи го боднат у човката, а не аз и ти не веруеш ... после аз съм бил планктона еееми убу ...
                    То планктона. Е повишение за теб.
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      не бе как бе според тоя тапунгер andito смелия това ше си раcте до инфинити само където още малко и ше започнат да званят всички на margin call ...
                      Виж ко, лайнар. От 2011 имам позиции при сип. Всичко си има стоп. Лимит няма. Да не съм смешник със центов акаунт, като теб. За индивиди, като твоя милост е по добре да има война за да стоят ухилени на 30 пункта от къси. Ясен си, като дете в дет-маг
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • andi каде си мойто момче, държиж ли ги дългите или ? Аз лоши помисли няяям ама ти казах, че тея щи го боднат у човката, а не аз и ти не веруеш ... после аз съм бил планктона еееми убу ...
                        Last edited by michaelis; 03.03.2014, 10:20.

                        Коментар


                        • бичетата мълчат тепърва се почва

                          Коментар


                          • куклата да каже кой натъпка с петро и гъзпари руските малоумници -

                            КОЙ?

                            Коментар


                            • Споко батка, нещата са под контрол
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • Ураааааааасега разбирам от къде идва урато

                                Коментар

                                Working...
                                X