IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Хехе, теслата не я мисли - заради теб си погледнах стейтмънта, купувани в периода 19-24.април на 160, разкарани на 19.юли на 295$, разликата какво прави - 84% за няма и 3 мес. Ти си специалист по годишната доходност. Ще ми я сметнеш ли колко е?

    Яд ме е, че на Адобето се задействал мин. седм. стопа на 540$ (а те са купувани на 350) ама нищо не ми пречи сега пак да си ги купя на 525...... //// но мисля да им дам мегдан още да се спуснат!
    Тесльо тесльо...тука има един дет са фали с твойто нешто

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Не съм толкоз добър като Вас,сега нали каза че Adobe ти била дългосрочна сега и нея продаваш,много лъжете в тоя форум ей!
      Да, ама бай ти Джером като подпука пак лихвите - вдигнах рязко стоповете и позицията се затвори.

      Това не пречи да имам сериозен интерес/ Просто си подбирам внимателно момента.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Хехе, теслата не я мисли - заради теб си погледнах стейтмънта, купувани в периода 19-24.април на 160, разкарани на 19.юли на 295$, разликата какво прави - 84% за няма и 3 мес. Ти си специалист по годишната доходност. Ще ми я сметнеш ли колко е?

        Яд ме е, че на Адобето се задействал мин. седм. стопа на 540$ ама нищо не ми пречи сега пак да си ги купя на 525......
        Не съм толкоз добър като Вас,сега нали каза че Adobe ти била дългосрочна сега и нея продаваш,много лъжете в тоя форум ей!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          BATS са печаливша компания и обслужват дълга без сериозни затруднения. Естествено е да имаш рискова премия, иначе си дръж парите на влог. Естествено, никой не ти казва да играеш ва банк тук. Но едни 10% от капитала спокойно слагаш. Отделно BATS са ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ефективни дивидентно за българин.

          При Епъл де факто НЯМАШ премия, която да отговаря на риска, който поемаш!!!

          Пак стигаме до най-важният урок - тук сме да печелим от акции, а не от компании. Затова най-важна е цената на придобиване. Затова от кофти компании се печели повече отколкото от готини.

          Погледни на Сигъл книгата от 2005-та. Като за идиоти е написана. По принцип е тъпотия текстът, ама има таблици и исторически корелации, които могат да ти отворят очите. Другото, което за !!!ПОРЕДЕН!!! път ти предлагам е най-накрая да погледнеш как Бюфет прави парите си - няма абсолютно нищо общо с b&h

          ===

          Утепах слона с прашка с путовете на Тайсън!!!
          Сега горе долу ми станаха ясни нещата.Но пак трябва да знаеш коя коя компания на каква е цена спрямо това каква може да стигне ,това още ми е малко мъгла.Сега се чудя кой индексен фонд да взема ...плюс още някоя акция за цвят отстрани да има и ще има.
          Стратегията ще е индексни фондове + силни акциии отстрани.,SXR8 е най капитализиран ,и VUAA между двата се чудя к8й да взема и дали да акумулиращ или разпределящ дивиденти.
          Гледам че акумулиращите са може би по малко капитализирани.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            253,86 USD-20,57 (-7,50%)последния месец
            Юлка ,
            Тая тесла да не би да се ускорява към нови опции за нов ремонт на апарта ?
            Хехе, теслата не я мисли - заради теб си погледнах стейтмънта, купувани в периода 19-24.април на 160, разкарани на 19.юли на 295$, разликата какво прави - 84% за няма и 3 мес. Ти си специалист по годишната доходност. Ще ми я сметнеш ли колко е?

            Яд ме е, че на Адобето се задействал мин. седм. стопа на 540$ (а те са купувани на 350) ама нищо не ми пречи сега пак да си ги купя на 525...... //// но мисля да им дам мегдан още да се спуснат!
            Last edited by Julius_BG; 07.08.2023, 20:58.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              Усредняваш ли Каврък усредняваш ли?
              Да ти кажа смЕтах,смЕтах и ме ми излиза сметката да усреднявам ,под 170 долара may be но сега ,засега...няма смисъл.След 22 Септември ще гледаме мача

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Бетон съм.Гледам напред айде да падат ама не с 5,10 долара.Здрав спад че да усредня
                Усредняваш ли Каврък усредняваш ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                  много си смел бре, суходолският дебне знаеш
                  47,5 / 40 септемврийски спредове затворени на +74%. Добре ги заложих още преди началото на сесията. Даже се изненадвам, че са изпълнени 40 секунди след звънчето.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                    Къде отидоха ватници и всякакви бичета
                    Пак ви хванаха всички по бели гащи
                    Един не чух,че чака корекция,един !

                    Абе тоя пак го хванаха по без шорти - Пак бил шортил баш кога не трябва

                    А и в Шели питат за него били му намерили работа учител по рисуване

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      BATS са печаливша компания и обслужват дълга без сериозни затруднения. Естествено е да имаш рискова премия, иначе си дръж парите на влог. Естествено, никой не ти казва да играеш ва банк тук. Но едни 10% от капитала спокойно слагаш. Отделно BATS са ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ефективни дивидентно за българин.

                      ​​​​​​​При Епъл де факто НЯМАШ премия, която да отговаря на риска, който поемаш!!!

                      Пак стигаме до най-важният урок - тук сме да печелим от акции, а не от компании. Затова най-важна е цената на придобиване. Затова от кофти компании се печели повече отколкото от готини.

                      Погледни на Сигъл книгата от 2005-та. Като за идиоти е написана. По принцип е тъпотия текстът, ама има таблици и исторически корелации, които могат да ти отворят очите. Другото, което за !!!ПОРЕДЕН!!! път ти предлагам е най-накрая да погледнеш как Бюфет прави парите си - няма абсолютно нищо общо с b&h

                      ===

                      Утепах слона с прашка с путовете на Тайсън!!!
                      много си смел бре, суходолският дебне знаеш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Това като British american tobaco-затънали в дългове до козирката + удавени в регулации ,иначе топ дивидент ,докато не се затрият или не го затрият
                        BATS са печаливша компания и обслужват дълга без сериозни затруднения. Естествено е да имаш рискова премия, иначе си дръж парите на влог. Естествено, никой не ти казва да играеш ва банк тук. Но едни 10% от капитала спокойно слагаш. Отделно BATS са ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ефективни дивидентно за българин.

                        ​​​​​​​При Епъл де факто НЯМАШ премия, която да отговаря на риска, който поемаш!!!

                        Пак стигаме до най-важният урок - тук сме да печелим от акции, а не от компании. Затова най-важна е цената на придобиване. Затова от кофти компании се печели повече отколкото от готини.

                        Погледни на Сигъл книгата от 2005-та. Като за идиоти е написана. По принцип е тъпотия текстът, ама има таблици и исторически корелации, които могат да ти отворят очите. Другото, което за !!!ПОРЕДЕН!!! път ти предлагам е най-накрая да погледнеш как Бюфет прави парите си - няма абсолютно нищо общо с b&h

                        ===

                        Утепах слона с прашка с путовете на Тайсън!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Виж им дълговете и ще разбереш защо
                          Да де, затова те питам кога ще се затрие ? Ти голяма компания без дългове виждал ли си ? Сто годишни компании ги затриваш с лека ръка ! Тези компании са съществували много преди нас и по всяка вероятност ще продължат да съществуват и след като ни няма !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                            Кога да чакаме да го затрият ?

                            Преведено от английски-British American Tobacco plc е британска мултинационална компания, която произвежда и продава цигари, тютюн и други никотинови продукти. Компанията, създадена през 1902 г., е със седалище в Лондон, Англия. Към 2021 г. това е най-голямата тютюнева компания в света въз основа на нетни продажби.


                            То и ние ще се затрием някой ден, нищо вечно няма !
                            Виж им дълговете и ще разбереш защо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Това като British american tobaco-затънали в дългове до козирката + удавени в регулации ,иначе топ дивидент ,докато не се затрият или не го затрият
                              Кога да чакаме да го затрият ?

                              Преведено от английски-British American Tobacco plc е британска мултинационална компания, която произвежда и продава цигари, тютюн и други никотинови продукти. Компанията, създадена през 1902 г., е със седалище в Лондон, Англия. Към 2021 г. това е най-голямата тютюнева компания в света въз основа на нетни продажби.


                              То и ние ще се затрием някой ден, нищо вечно няма !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Ма това е без риск, май нига. За точно месец. Нали екстраполираш. Добив НЯМА, а консумацията е на исторически връх! Да не говорим, че повечето танкери дават добри дивиденти.
                                Това като British american tobaco-затънали в дългове до козирката + удавени в регулации ,иначе топ дивидент ,докато не се затрият или не го затрият

                                Коментар

                                Working...
                                X