IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ужас. )

    Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
    За да придобиеш представа с какъв човек си общуваш нека само да ти кажа че държа:

    - WFC от септември 2012 на $34.8
    - AIG от февруари 2013 на $39.6
    Ама нищо... нито купуваш нито продаваш от тези позиции? )) От тогава?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Разбира се...всички банки ги разкарах отдавна.

      Имам само три позици дълги. Googl (чакам ърнинга ) , LVS, WYNN и само 200 акции VRX.

      Колл опции на БАК имам.

      Вече нямам и CMG временно, щото мисля пак да го шортна. Вчера изгубих 1400 $ от изтекли останали опции на нетфликс, фб и лвс и реших да продам CMG да компенсирам загубата за деня . И GLD продадох.

      Но пък имам нови шорт позиции на няколко "яки" компании.

      А ти какво имаш?

      Изключвам шортовете на пазара където са фундаментални
      Абе ти по голям холерик и пръстосърбел и от никито ще излезеш бе.
      Машалла, завиждам ти на трейдинг ентусиазЪма.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        Ок..щом мислиш така. Купувай. Сега са "евтини".
        Имам си, сега не ми изглеждат толкова евтини. Алчнея за доста по ниско...
        От пост до Мишо предните дни :.

        Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Ма на тия нива на твое място не бих влизал ол ин в IBB, или малка порция или ако е по голяма поне наполовина хеджирана.
        Риск/риорда в сравнение с 240 нивото е по неблагоприятен.
        А и мисля че ще има още доста възможности тази година да се допълва доста по евтинко, особено и пазара когато е в по дълбока корекция.
        Не съм сигурен и че 3 или 4ти път ще издържи 240....може и на 200-210 да иде където да тества дъното на корекцията отпреди 2 години.
        Под 200 също не го изключвам априори, ала е малко вероятно за мене.

        Коментар


        • Разбира се

          Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
          Стоя и едва ли ще подам в близките месеци. Ти си продал предполагам?
          Разбира се...всички банки ги разкарах отдавна.

          Имам само три позици дълги. Googl (чакам ърнинга ) , LVS, WYNN и само 200 акции VRX.

          Колл опции на БАК имам.

          Вече нямам и CMG временно, щото мисля пак да го шортна. Вчера изгубих 1400 $ от изтекли останали опции на нетфликс, фб и лвс и реших да продам CMG да компенсирам загубата за деня . И GLD продадох.

          Но пък имам нови шорт позиции на няколко "яки" компании.

          А ти какво имаш?

          Изключвам шортовете на пазара където са фундаментални

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            От тези аз не бих купил само Сити. ВАС дали сега ще бият или не, не знам, но за мене са силно подценени. Изобщо целия банков сектор е подценен.
            Въпроса е какво му е бъдещето.....на тоя бизнес.
            Да кажем след 10-20-30 годинки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              ПЕ 90 намеква, че ИББ е като дот ком балона...
              Дали...?
              Ако погледнеш първите 7-8 в индекса с почти 50% тегло ще видиш че е средно 16 и нещо трейлинг.
              Същевременно инсайт с 2.8% тегло и 2582 ре допринася цели 72ре за ИББ

              Това индексно ре доста може да те сконфузи...

              И все пак дори и 90 да се приеме си е колкото на фейсбука и 5-6 пъти по малко от амазоня например...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                Ти стоиш ли в BAC още?
                За да придобиеш представа с какъв човек си общуваш нека само да ти кажа че държа:

                - WFC от септември 2012 на $34.8
                - AIG от февруари 2013 на $39.6

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  От тези аз не бих купил само Сити. ВАС дали сега ще бият или не, не знам, но за мене са силно подценени. Изобщо целия банков сектор е подценен.
                  Но това не е препоръка за краткосрочна игра. Аз такива препоръки не давам. Има си хора за това

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    В другата тема поисках мнение за морган ,Фарго ,Вас и сити...
                    Мойте виждания за плюс в очакванията на морган и Фарго и минус в очакванията на ВАС и Сити...

                    От тези аз не бих купил само Сити. ВАС дали сега ще бият или не, не знам, но за мене са силно подценени. Изобщо целия банков сектор е подценен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                      Ти стоиш ли в BAC още?
                      Стоя и едва ли ще подам в близките месеци. Ти си продал предполагам?

                      Коментар


                      • Не

                        Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Тогава ще има банково рали и качване на ДАУ и ДАХ....
                        Никой няма да гледа дали са били... а как са спрямо предното тримесичие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Какво плюс? Че ще бият анализаторите? Според мен всички ще бият прогхнозите...и как няма да ги бият като 8 пъти ги намаляваха до сега.

                          Тогава ще има банково рали и качване на ДАУ и ДАХ....

                          Коментар


                          • Какво плюс?

                            Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            В другата тема поисках мнение за морган ,Фарго ,Вас и сити...
                            Мойте виждания за плюс в очакванията на морган и Фарго и минус в очакванията на ВАС и Сити...
                            Какво плюс? Че ще бият анализаторите? Според мен всички ще бият прогхнозите...и как няма да ги бият като 8 пъти ги намаляваха до сега.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Ти стоиш ли в BAC още?

                              В другата тема поисках мнение за морган ,Фарго ,Вас и сити...
                              Мойте виждания за плюс в очакванията на морган и Фарго и минус в очакванията на ВАС и Сити...

                              Коментар


                              • Ти стоиш ли в BAC

                                Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                                Нещо може и да направят, колкота до хвърлят прах в очите на електората, но иначе нищо особено няма да се промени.
                                Ти стоиш ли в BAC още?

                                Коментар

                                Working...
                                X