IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Ами и друг път съм писал във форума че аз на практика ръководя фамилен фонд, а не само лични средства

    първи стъпки, инфото за ФПП не ти е актуално, по-малък ми е пакета там.
    Играя сравнително активно и често правя преструктурирания, така че в рамките на месец-два портфейла може да претърпи значителни промени.

    Жеката е прав че тук гледаме портфейли, а не обеми, затова и съм дал само емисиите и % тегло. Това мисля е напълно достатъчно за ориентация на каква стратегия съм заложил.
    Нямам предвид големината на портфейла....а разнообразието...16акцииКак успяваш да следиш всичко...аз повече от 4-5 позиции рядко имам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Ще споделя и моя. Да помогнем на новобранците и развалилите депозити да се ориентират как го играе един стар БФБ-спекулант

      AKTIV 1,6%
      BIOV 4%
      BOARD 5,6%
      BSTR 1,5%
      CCB 19,6%
      CHIM 20,3%
      E4AP 14%
      ELTOS 4,2%
      EURINS 9%
      FPP 2%
      IBG 1,3%
      IHLBL 2,7%
      PETHL 7,3%
      SEVTO 5,6%
      TOPL 8,7%
      ZHBG 7%

      Сбора може да е над 100% защото използвам лек ливъридж, т.е. кеша е отрицателен
      Успех на биците!
      Батя, пожелавам ти в скоро време твоя 6 цифрен портфейл да стане 8 цифрен. Препоръка е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Батя вярно го играе спекулантин, затуй неговото и мойто съвпадат само в 1-2 позиции.
        И на мен така ми изглежда. 50% от портфейла му са Хим и производни. Заложил е на спекулата по сериозно. Вероятно не вижда типични сини чипове, на които да заложи дългосрочно и да не гледа с дни нито борса, нито форум. Спекула, братче какво да правиш - късмет, частен брокер и постоянно ретранслиране на кинтите - ако това ще е бфб и занапред, няма да е лесно да се появяват новите лапнишарани, повдигащи цените. Които получат парещия картоф от батя, бързо ще се излекуват от мечтаното милионерство, на което се надяват да живеят и да хранят семейството Ма не е препоръка все пак, нека заповядат. Ето и ти Импе се оказа пророк - пуснаха Таксуна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
          Баси....Батя........къв е тоя портфейл бе......

          Ти кат един фонд си бе.....
          ..
          Ами и друг път съм писал във форума че аз на практика ръководя фамилен фонд, а не само лични средства

          първи стъпки, инфото за ФПП не ти е актуално, по-малък ми е пакета там.
          Играя сравнително активно и често правя преструктурирания, така че в рамките на месец-два портфейла може да претърпи значителни промени.

          Жеката е прав че тук гледаме портфейли, а не обеми, затова и съм дал само емисиите и % тегло. Това мисля е напълно достатъчно за ориентация на каква стратегия съм заложил.

          Коментар


          • Другари, темата бе за структурирането, не за обема.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
              Баси....Батя........къв е тоя портфейл бе......
              Голям е неговият!
              Може и да греша, но май той бе казал, че има 200 000 акции от ФПП. Сега, гледайки портфейла му виждаме, че те представляват 2%! Голяма работа, голямо чудо!

              Коментар


              • Баси....Батя........къв е тоя портфейл бе......

                Ти кат един фонд си бе.....

                Добре си ти..аз ко кажа как съм....ще ги заболи главата на новобранците

                То нее ,че мен не ме боли де

                Коментар


                • Батя вярно го играе спекулантин, затуй неговото и мойто съвпадат само в 1-2 позиции.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Ще споделя и моя. Да помогнем на новобранците и развалилите депозити да се ориентират как го играе един стар БФБ-спекулант

                    AKTIV 1,6%
                    BIOV 4%
                    BOARD 5,6%
                    BSTR 1,5%
                    CCB 19,6%
                    CHIM 20,3%
                    E4AP 14%
                    ELTOS 4,2%
                    EURINS 9%
                    FPP 2%
                    IBG 1,3%
                    IHLBL 2,7%
                    PETHL 7,3%
                    SEVTO 5,6%
                    TOPL 8,7%
                    ZHBG 7%

                    Сбора може да е над 100% защото използвам лек ливъридж, т.е. кеша е отрицателен
                    Успех на биците!
                    Респект Батя....Не лош седем цифрен портфейл.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Ще споделя и моя. Да помогнем на новобранците и развалилите депозити да се ориентират как го играе един стар БФБ-спекулант

                      AKTIV 1,6%
                      BIOV 4%
                      BOARD 5,6%
                      BSTR 1,5%
                      CCB 19,6%
                      CHIM 20,3%
                      E4AP 14%
                      ELTOS 4,2%
                      EURINS 9%
                      FPP 2%
                      IBG 1,3%
                      IHLBL 2,7%
                      PETHL 7,3%
                      SEVTO 5,6%
                      TOPL 8,7%
                      ZHBG 7%

                      Сбора може да е над 100% защото използвам лек ливъридж
                      Успех на биците!
                      Благодаря ти Батя! На мен лично ми помогна това твое споделяне , тъй като съм от по новите играчи. Все пак можем до някъде да сверим часовника Имам хартийки от по-големия процент от портфейла ти и мисля, че ще има ръстове!
                      Last edited by hristok; 12.02.2013, 22:44.

                      Коментар


                      • Ще споделя и моя. Да помогнем на новобранците и развалилите депозити да се ориентират как го играе един стар БФБ-спекулант

                        AKTIV 1,6%
                        BIOV 4%
                        BOARD 5,6%
                        BSTR 1,5%
                        CCB 19,6%
                        CHIM 20,3%
                        E4AP 14%
                        ELTOS 4,2%
                        EURINS 9%
                        FPP 2%
                        IBG 1,3%
                        IHLBL 2,7%
                        PETHL 7,3%
                        SEVTO 5,6%
                        TOPL 8,7%
                        ZHBG 7%

                        Сбора може да е над 100% защото използвам лек ливъридж, т.е. кеша е отрицателен
                        Успех на биците!
                        Last edited by Батя; 12.02.2013, 22:40.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                          Което означава, че еУфорията от SFX 400 се дължи на инсайдърски стремежи, благодарение на които някои намазахме - късмет, демек, тото.
                          Те парите се въртят. За всеки ръст трябва някакъв импулс и от къде ще дойде този импулс няма значение. Въпроса е че парите се завъртат, и ако се върне оптимизма - както изглежда че се получава и то в световен мащаб то този импулс ще започне да се самоподхранва. Според мен нашата борса не е стигнала до това ниво все още. Импулса е все още много крехък и много лесно би могъл да бъде прекършен. Но в края на краищата това ще доведе просто до едно закъснение на растежа не до унищожение на ръста.

                          Коментар


                          • Добре де, що така мнозинство във форума никога не пише по темите, а повече дрънка? Мисля, че или трябва да се говори по същество или да се мълчи и слуша, хората които повече разбират, както в повечето време правя аз всъщност. (Нищо конкретно към никой)

                            Моя:
                            CCB - 49,74%
                            CHIM - 1,27%
                            ELTOS - 3,59%
                            FPP - 13,39%
                            KRS - 0,65%
                            SFTRD - 18,95%
                            ZHBG - 3,96%
                            Cash - 8,45%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
                              Надути или не, най-сините чипове ... не мърдат и йота
                              Което означава, че еУфорията от SFX 400 се дължи на инсайдърски стремежи, благодарение на които някои намазахме - късмет, демек, тото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
                                Надути или не, най-сините чипове като фармата не мърдат и йота
                                Те не са падали толкова много че да очакваш същия процент движение нагоре като на много падналите ... Софармата върховата им цена беше малко над 9.30 лева а сега 2,30.
                                Вземи и виж колко пъти по-голям беше спада при тези които сега качват по-бързо....
                                примерно ПИБ от 14,50 , ЦКБ от 11,50 , ХИМ от 17,90 .....
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X