IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Баси....Батя........къв е тоя портфейл бе......

    Ти кат един фонд си бе.....
    ..
    Ами и друг път съм писал във форума че аз на практика ръководя фамилен фонд, а не само лични средства

    първи стъпки, инфото за ФПП не ти е актуално, по-малък ми е пакета там.
    Играя сравнително активно и често правя преструктурирания, така че в рамките на месец-два портфейла може да претърпи значителни промени.

    Жеката е прав че тук гледаме портфейли, а не обеми, затова и съм дал само емисиите и % тегло. Това мисля е напълно достатъчно за ориентация на каква стратегия съм заложил.

    Коментар


    • Другари, темата бе за структурирането, не за обема.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
        Баси....Батя........къв е тоя портфейл бе......
        Голям е неговият!
        Може и да греша, но май той бе казал, че има 200 000 акции от ФПП. Сега, гледайки портфейла му виждаме, че те представляват 2%! Голяма работа, голямо чудо!

        Коментар


        • Баси....Батя........къв е тоя портфейл бе......

          Ти кат един фонд си бе.....

          Добре си ти..аз ко кажа как съм....ще ги заболи главата на новобранците

          То нее ,че мен не ме боли де

          Коментар


          • Батя вярно го играе спекулантин, затуй неговото и мойто съвпадат само в 1-2 позиции.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Ще споделя и моя. Да помогнем на новобранците и развалилите депозити да се ориентират как го играе един стар БФБ-спекулант

              AKTIV 1,6%
              BIOV 4%
              BOARD 5,6%
              BSTR 1,5%
              CCB 19,6%
              CHIM 20,3%
              E4AP 14%
              ELTOS 4,2%
              EURINS 9%
              FPP 2%
              IBG 1,3%
              IHLBL 2,7%
              PETHL 7,3%
              SEVTO 5,6%
              TOPL 8,7%
              ZHBG 7%

              Сбора може да е над 100% защото използвам лек ливъридж, т.е. кеша е отрицателен
              Успех на биците!
              Респект Батя....Не лош седем цифрен портфейл.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Ще споделя и моя. Да помогнем на новобранците и развалилите депозити да се ориентират как го играе един стар БФБ-спекулант

                AKTIV 1,6%
                BIOV 4%
                BOARD 5,6%
                BSTR 1,5%
                CCB 19,6%
                CHIM 20,3%
                E4AP 14%
                ELTOS 4,2%
                EURINS 9%
                FPP 2%
                IBG 1,3%
                IHLBL 2,7%
                PETHL 7,3%
                SEVTO 5,6%
                TOPL 8,7%
                ZHBG 7%

                Сбора може да е над 100% защото използвам лек ливъридж
                Успех на биците!
                Благодаря ти Батя! На мен лично ми помогна това твое споделяне , тъй като съм от по новите играчи. Все пак можем до някъде да сверим часовника Имам хартийки от по-големия процент от портфейла ти и мисля, че ще има ръстове!
                Last edited by hristok; 12.02.2013, 23:44.

                Коментар


                • Ще споделя и моя. Да помогнем на новобранците и развалилите депозити да се ориентират как го играе един стар БФБ-спекулант

                  AKTIV 1,6%
                  BIOV 4%
                  BOARD 5,6%
                  BSTR 1,5%
                  CCB 19,6%
                  CHIM 20,3%
                  E4AP 14%
                  ELTOS 4,2%
                  EURINS 9%
                  FPP 2%
                  IBG 1,3%
                  IHLBL 2,7%
                  PETHL 7,3%
                  SEVTO 5,6%
                  TOPL 8,7%
                  ZHBG 7%

                  Сбора може да е над 100% защото използвам лек ливъридж, т.е. кеша е отрицателен
                  Успех на биците!
                  Last edited by Батя; 12.02.2013, 23:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                    Което означава, че еУфорията от SFX 400 се дължи на инсайдърски стремежи, благодарение на които някои намазахме - късмет, демек, тото.
                    Те парите се въртят. За всеки ръст трябва някакъв импулс и от къде ще дойде този импулс няма значение. Въпроса е че парите се завъртат, и ако се върне оптимизма - както изглежда че се получава и то в световен мащаб то този импулс ще започне да се самоподхранва. Според мен нашата борса не е стигнала до това ниво все още. Импулса е все още много крехък и много лесно би могъл да бъде прекършен. Но в края на краищата това ще доведе просто до едно закъснение на растежа не до унищожение на ръста.

                    Коментар


                    • Добре де, що така мнозинство във форума никога не пише по темите, а повече дрънка? Мисля, че или трябва да се говори по същество или да се мълчи и слуша, хората които повече разбират, както в повечето време правя аз всъщност. (Нищо конкретно към никой)

                      Моя:
                      CCB - 49,74%
                      CHIM - 1,27%
                      ELTOS - 3,59%
                      FPP - 13,39%
                      KRS - 0,65%
                      SFTRD - 18,95%
                      ZHBG - 3,96%
                      Cash - 8,45%

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
                        Надути или не, най-сините чипове ... не мърдат и йота
                        Което означава, че еУфорията от SFX 400 се дължи на инсайдърски стремежи, благодарение на които някои намазахме - късмет, демек, тото.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
                          Надути или не, най-сините чипове като фармата не мърдат и йота
                          Те не са падали толкова много че да очакваш същия процент движение нагоре като на много падналите ... Софармата върховата им цена беше малко над 9.30 лева а сега 2,30.
                          Вземи и виж колко пъти по-голям беше спада при тези които сега качват по-бързо....
                          примерно ПИБ от 14,50 , ЦКБ от 11,50 , ХИМ от 17,90 .....
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            Абе ти на тези смешни проценти надути ли му казваш ...... надути са били 2007.
                            Това сега е нищо повече от лека корекция на големия спад ...ма много лека
                            Надути или не, най-сините чипове като фармата не мърдат и йота

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
                              Не се вижда на хоризонта. Избушените на тим се надуха. Сега накъде е въпроса. Май не се вижда накъде, затова народа се бухна пак на атерата За радост на Импето а и на Нушенцето вероятно
                              Абе ти на тези смешни проценти надути ли му казваш ...... надути са били 2007.
                              Това сега е нищо повече от лека корекция на големия спад ...ма много лека
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                Тук някоя нова идея нама ли да дадете , че кеша събира сили да идва на борсата вече.....
                                Не се вижда на хоризонта. Избушените на тим се надуха. Сега накъде е въпроса. Май не се вижда накъде, затова народа се бухна пак на атерата За радост на Импето а и на Нушенцето вероятно

                                Коментар

                                Working...
                                X