IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Кеш реших да не държа в платформата си. Не съм интрадей търгуващ и ако нещо падне, винаги до 1-2дни мога да прехвърля от Свободния си депозит.
    Ти си знаеш, но според мен това не е много правилно. Така може да пропуснеш добра сделка при изсипване на пазар или при преминаване на голям пакет

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      То хубаво: чакаш дивиденти - но като гледам - догодина - не ного дивиденти ще чакаш - трудно ще направиш и 5% диведентно доходност.

      Де са ти Жабоците, Атерките и т.н.? Ти нали си имаше? да ти уредя ли поне някоя облизвация?
      Имах но реших да се освободя от тях!
      СОФКОМ
      - новото ръководство показва че не може да се справя,
      - Влошаващи се резултати
      - Наближава края на привилегированите
      - златото прецака не само Форекс мастъра, но и заложните къщи

      АТЕРА:
      - започва спад в цената на рентите и на свързаната с тях цена на земята(продиктувани от реколтата)
      - Разпродадоха си основния актив и раздадоха печалбата като дивидент, следващия цикъл може да е след 7-10години
      -твърде скъпи са за доходността която получават от ренти
      Last edited by tony1975; 07.09.2013, 17:01.

      Коментар


      • То хубаво: чакаш дивиденти - но като гледам - догодина - не ного дивиденти ще чакаш - трудно ще направиш и 5% диведентно доходност.

        Де са ти Жабоците, Атерките и т.н.? Ти нали си имаше? да ти уредя ли поне някоя облизвация?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • И аз по-промених моя.
          Остава ми още една акция от БФБ да си взема и сядам да гледам мача.


          1. СФАРМ - 13%
          2. Евроинс - 11%
          3. М+С - 11%
          4. СФТРД - 11%
          5. Химимпорт - 10%
          6. АЛБЕНА ИХ - 9%
          7. Елхим - 8%
          8. СФИ - 6%
          9. БРЕФ - 5%
          10. За тази събирам кеш и чакам дивиденти

          11. Luxor ETF ATHEX 20 - 8%
          12. Luxor ETF TURKEY(DJ Turkey Titans) - 8%


          Кеш реших да не държа в платформата си. Не съм интрадей търгуващ и ако нещо падне, винаги до 1-2дни мога да прехвърля от Свободния си депозит.

          Успех на всички в избора им!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение


            Абе вие тук във форума ли живеете? Ми отидете да изпиете една две бирички навън Ето аз сега отивам на зъболекар и като се върна ще опъвам смукача
            Не туканка живеем: но аз сега си лекувам крачетата и гледам да не щъкам ного.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар




            • Абе вие тук във форума ли живеете? Ми отидете да изпиете една две бирички навън Ето аз сега отивам на зъболекар и като се върна ще опъвам смукача

              Коментар


              • Не баш маниак.

                Но вярно е, че Любовното послание ми бе "тежка" акция (другата такава е Софарма) - с по-ниска от 10% дивидентна доходност. От друга страна на Жабокът намалява срокът на гарантираният дивидент - а и зарибен да си зема облизвации. Нормално е част от капиталът в акции да го прелея в облизвации - защото иначе компанията много ще ми натежи в портфейлът.

                И защо - без намек за растеж и капиталова печалба? Такива са очаквани при групата Софарма - особено Трейдингът и Имотаджийското.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • То и аз дивидентен фен, ма Импа - определено маняк.
                  И си ги подрежда по тежест като го гледам според %-та доходност де чака.
                  И никакъв намек за растеж/капиталова, тотален консерватор

                  ПС По портфейла де готвя за другата година очаквам див.д-ст около 5.4 - 5.8 %...според зависи де.
                  Last edited by pipbel; 07.09.2013, 14:40.

                  Коментар


                  • А ето как бях пролетта:




                    Тони - чакам да паднат Любовните послания и Жабоците - та да си зема пак.

                    Ако не щат - ще си зема жабешки облизвации, имотаджийски и търговски софарми - може и някоя нова акция да си проимам. Има варианти и за двете развития на пазарът.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Неговата кожа српска - изпотих 18 пъти - а просташкият Ексел не умее да смята десети от процентът. Това сигурно е древногръцки Ексел, дето мисли, че на светът има само цели числа. Ето все пак едно картинка - проценти - закръглени към цяло число:



                      Настоящо положение на.
                      Импе - много кеш!!!
                      Спад ли чакаш?

                      Коментар


                      • Моят не умее: значи е старогръцки.


                        Що: вице на Донев? В неговите компании имам само почти 27%. Някои колеги сигур имат 80-90%.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Неговата кожа српска - изпотих 18 пъти - а просташкият Ексел не умее да смята десети от процентът. Това сигурно е древногръцки Ексел, дето мисли, че на светът има само цели числа. Ето все пак едно картинка - проценти - закръглени към цяло число:



                          Настоящо положение на.
                          Умее, умее.
                          Импе, като ти гледам портфейла трябва да те направят вице на Донев.Минимум.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Неговата кожа српска - изпотих 18 пъти - а просташкият Ексел не умее да смята десети от процентът. Това сигурно е древногръцки Ексел, дето мисли, че на светът има само цели числа. Ето все пак едно картинка - проценти - закръглени към цяло число:



                            Настоящо положение на.
                            Last edited by Императорът; 07.09.2013, 13:30.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Благодаря: ще опитам това.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Неговата кожа српско-хъхряшка - тоя дето е измислил като напишеш в Екселът "6.30" (напримерно) - да ти излиза "30 юни" - ДА СЕ РАЗБОЛЕЕ И ДА УМРЕ !!!!

                                Как да го махна това, мамка му - не понасям програми, които си мислят, че знаят по добре от мене, какво искам АЗ да напиша.

                                Иначе благодаря, наивников - справих се - но това проблем не мога да го реша - и друг път съм ругал тъпият Ексел.
                                Кликваш с десния бутон върху клетката, даваш формат сел избираш дженерал или намбър, очевидно в момента ти е на дата.

                                Коментар

                                Working...
                                X