IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Термитов:

    изброените метали са точно под формата на нумизматика... да не мислиш, че трупам някакви просташки кюлчета?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Така мисля: по-точно -

      А нумизматиката от под възглавницата защо не си я сложил в кръгчето??

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        А пазарът - защо да дръпне двойно? Не виждам никакви перспективи за туй - в Европа, камо ли туканка.

        Може да дръпне и четворно: но ако стана Дуче - а ако тръгна да ставам - ще преструктурирам.
        Ама още не си станал Дуче ... нямаш 20 000 коментара!
        Мнението ми не е препоръка!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          То и Азис е популярен но не ми казвай че го имаш и него
          Нямам го - он е гнъсен.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Пазарът има нужда от съживяване и повече силни играчи, а и фондовете инвестират повече навън.

            Каква е файдата елмазите да са популярни, ако самият ти имаш елмази?
            То и Азис е популярен но не ми казвай че го имаш и него
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Пазарът има нужда от съживяване и повече силни играчи, а и фондовете инвестират повече навън.

              Каква е файдата елмазите да са популярни, ако самият ти имаш елмази?
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Защо трябва да се дават пари за ДПФ и после това ДПФ да ти е конкурент за закупуването на акции от и без това малкия брой качествени компании?И си плащаш такси при това
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Не мисля.
                  Ти ще ги прецакаш с 10%, а те тебе ( пропуснати ползи) - поне 200 %
                  Ако въобще вземеш пенсия.
                  Много добре е постъпил Тони.

                  И стига вече с тия ПФ пирамиди. Несериозно е, те са за ушевци, не за сериозната малобройна, но яка гвардия на БФБ.
                  Вижте какво става в Полша. Не искат да бъдат крадени хората вече.
                  Е - пропуснати - колко пропуснати.

                  Непирамиди - НОИ - пирамида.

                  Депефенцето е нещо уникално за обикновеният човек, който си мисли, че 4.8% лихвица в бамката е баси якото... то е ясно, че ний с вас можем да си докрваме и повече... то затуй пенсионното ми резенче в тортичката по-долу е толкова скромно.

                  Е - ПФ - по-доходоносни от елмазите напримерно - но пък елмазите стават за кефене.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Това е измамничество и непочтенство.

                    Но ако си задръжиш сухото до пенсия във фондът - прецакваш ги.
                    Не мисля.
                    Ти ще ги прецакаш с 10%, а те тебе ( пропуснати ползи) - поне 200 %
                    Ако въобще вземеш пенсия.
                    Много добре е постъпил Тони.

                    И стига вече с тия ПФ пирамиди. Несериозно е, те са за ушевци, не за сериозната малобройна, но яка гвардия на БФБ.
                    Вижте какво става в Полша. Не искат да бъдат крадени хората вече.

                    Коментар


                    • Това е измамничество и непочтенство.

                      Но ако си задръжиш сухото до пенсия във фондът - прецакваш ги.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Да - имаш отпреди мен.

                        Не зная какво се е случвало с партидата ти и защо е спряла да расте. Да - олигархически интереси, но фондовете се сменят. Ти си знаеш.

                        За данъкът - при дръпване не плащаш ли данъкът, който си дължал, когато си внасял - а не когато дръпаш?

                        Наивников - донякъде успях да се справя с.
                        нееее, плащаш данъка към момента приятелю - заинтересувай се

                        Коментар


                        • Да - имаш отпреди мен.

                          Не зная какво се е случвало с партидата ти и защо е спряла да расте. Да - олигархически интереси, но фондовете се сменят. Ти си знаеш.

                          За данъкът - при дръпване не плащаш ли данъкът, който си дължал, когато си внасял - а не когато дръпаш?

                          Наивников - донякъде успях да се справя с.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Не като шампоан.

                            Мене ми бухва косата като плащам данъци - а не като си ги намалявам.

                            Да - въпрос на избор но депефенца и човекозастраховки си имат плюсове, каквито други работи нямат.


                            Усмивков: така е - но - виж по-горе.

                            Най-сигерната осигуровка човек да не се мъчи на стари години - то е да пукне овреме - и ако има човекозастраховка да си прецака застрахователят.
                            Нямам нищо против ДПФ, самият аз сигурно имам такова преди теб - от 2004!
                            Бях набрал 5 цифрена сума и реших да я изтегля поради няколко причини:
                            1. Спрях да внасям и партидата ми спря да расте(грубо казано)
                            2. Смяна в собствеността на фондовете и използване на ср-та в тях за корпоративни и олигархични интереси
                            3. Нека пак да обясня за данъка. Внася човек и си спестява 10% плосък данък. Идват комунетата на власт или просто България съзрява и решаваме да махнем пропорционалното облагане за сметка на прогресивната скала. И така точно като ми потрябват паричките се оказва че съм спестил 10% от данъци, но ако в момента на теглене данъчната ставка е 30%, на всички е ясно къде отива печалбата ми.
                            4. И подчинените ми разбират от ДПО и дават акъл!

                            Успех на осигуряващите се!
                            Last edited by tony1975; 07.09.2013, 22:02.

                            Коментар


                            • Е Импе, поздравления!!! Гледам извил си му врата на Ексела

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                въпрос на избор!
                                Ти рекламираш продукт все пак, като шампоан за бухнала коса!!!
                                Не като шампоан.

                                Мене ми бухва косата като плащам данъци - а не като си ги намалявам.

                                Да - въпрос на избор но депефенца и човекозастраховки си имат плюсове, каквито други работи нямат.


                                Усмивков: така е - но - виж по-горе.

                                Най-сигерната осигуровка човек да не се мъчи на стари години - то е да пукне овреме - и ако има човекозастраховка да си прецака застрахователят.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X