IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Кое ниво е ключово
    ами това не беше ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      То е ясно че пак аз ще си сваля картите!
      При мен няма съществена промяна:

      1. СФАРМ
      2. Евроинс
      3. М+С
      4. СФТРД
      5. БФБ АД
      6. Химимпорт
      7. АЛБЕНА ИХ
      8. СФИ
      9. ХЕС


      10. National Bank of Greece
      11. Raiffeisen Bank

      поздрави и успех на всички, ха дано наистина сме пробили най-накрая това ключово ниво!
      Кое ниво е ключово

      Коментар


      • То е ясно че пак аз ще си сваля картите!
        При мен няма съществена промяна:

        1. СФАРМ
        2. Евроинс
        3. М+С
        4. СФТРД
        5. БФБ АД
        6. Химимпорт
        7. АЛБЕНА ИХ
        8. СФИ
        9. ХЕС


        10. National Bank of Greece
        11. Raiffeisen Bank

        поздрави и успех на всички, ха дано наистина сме пробили най-накрая това ключово ниво!
        Last edited by tony1975; 30.11.2013, 17:55.

        Коментар


        • Да: скоро ще трябва да рисувам ново колелце.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Много я изоставихте тази тема. Няма ли размествания в портфейлите? Дайте да видим новите попълнения!
            ами дай де!

            Коментар


            • Много я изоставихте тази тема. Няма ли размествания в портфейлите? Дайте да видим новите попълнения!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Е те това е супер портфейл...респект за което.
                При достатъчна големина - лапкаш си дивиденти и си гледаш рахата без да се зориш.
                ...........................
                ...........................
                ...........................
                Спиди 1.5
                ...........................
                ...........................
                .................................
                +1

                Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
                ..............
                Спиди - 7%
                .......................
                +1

                Ето значи двама от награбилите Спиди

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
                  Да вдигнем малко темата, наскоро направих някои покупко/продажби, и ето какво се получи последно:

                  Соди - 58%
                  Булгартабак - 14%
                  Адванс Терафонд АДСИЦ - 9%
                  Спиди - 7%
                  Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ - 7%
                  Дружба стъкларски заводи - 6%
                  Други непублични - 2%
                  Е те това е супер портфейл...респект за което.
                  При достатъчна големина - лапкаш си дивиденти и си гледаш рахата без да се зориш.
                  Макар и с 4 поста само, като гледам тия соди...не си май съвсем новичък...

                  И аз съм дивидентен фен, ма моя е по рисков, аче търся и доходност повечко.
                  Все пак се надявам на 6.3% поне чиста дивидентна другата година.
                  В момента съм така :
                  15% кеш ( ма в $ и в бойна готовност за предколедна корекция)
                  От артиите 70.5 % на БФБ и 29.5% на нисе.

                  = БФБ Дивидентни - 57%
                  Хим (прив) 19.5
                  Атера 15
                  СФТРД 9
                  Бреф 8
                  Жабоци 4
                  Спиди 1.5

                  = Други БФБ - 13,5% Хим (об) 5.5, Биовет 3, останалите 5% за Агрия, Хес, Севто и Фазер.

                  = НИСЕ 29.5%

                  - Нефт - 19.1% RIG 7.5, ESV 4.8 BP 3.2, PZE & TGA x 1.5% PTR 0.6%
                  - Други - 4% BVN,SIMO,SDIV
                  - Спекулативни - 6.4% , 11броя
                  EZPW, DHX,LPX,LF,ANF,PHMD,EBIX,OPLK,GDXJ, а прясно прясно от днес и TUR и ECH.

                  Коментар


                  • И аз да кажа...
                    30 % АДСИЦ-и
                    70 % "избушеняци"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Завиждам ти приятелю!
                      Аз така и не станах играч на борсата досега заради 5 месечните протеисти!
                      При мен си остана 70% - Соди
                      30%-енергопро.
                      Не вкарах общо къде едни 500% отгоре в нови акции с които щях да стигна размера на твоя портфейл единствено от страх от политико-икономическата криза и ги оставих в депозити и злато, които инвестиции най-много критикувам, даже не ги считам за такива. Най-много до март, обаче съм решил да поправя нещата! Обещавам и на Пип и на Тони, че ще се активирам! ЗАЩОТО за мен те са най-големите играчи на борсата + Батя и на тях дължа обяснение.
                      +1

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
                        Да вдигнем малко темата, наскоро направих някои покупко/продажби, и ето какво се получи последно:

                        Соди - 58%
                        Булгартабак - 14%
                        Адванс Терафонд АДСИЦ - 9%
                        Спиди - 7%
                        Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ - 7%
                        Дружба стъкларски заводи - 6%
                        Други непублични - 2%
                        Завиждам ти приятелю!
                        Аз така и не станах играч на борсата досега заради 5 месечните протеисти!
                        При мен си остана 70% - Соди
                        30%-енергопро.
                        Не вкарах общо къде едни 500% отгоре в нови акции с които щях да стигна размера на твоя портфейл единствено от страх от политико-икономическата криза и ги оставих в депозити и злато, които инвестиции най-много критикувам, даже не ги считам за такива. Най-много до март, обаче съм решил да поправя нещата! Обещавам и на Пип и на Тони, че ще се активирам! ЗАЩОТО за мен те са най-големите играчи на борсата + Батя и на тях дължа обяснение.

                        Коментар


                        • Да вдигнем малко темата, наскоро направих някои покупко/продажби, и ето какво се получи последно:

                          Соди - 58%
                          Булгартабак - 14%
                          Адванс Терафонд АДСИЦ - 9%
                          Спиди - 7%
                          Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ - 7%
                          Дружба стъкларски заводи - 6%
                          Други непублични - 2%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            E хайде сега, голямо скромничене, публична тайна е че не си моноритар като нас простосмъртните, а си баш акула в трейдинга
                            Знаейки че си разумен играч - сигурно си имаш надеждни вътрешни хора там, та не ти се налага да диверсифицираш...ма ти си знайш.
                            Ако не е така - определено е голяма грешка че само 1 огромно щраусово яйце имаш в кошницата. Па било то и златно, в края на краищата не си дедо Бъфю...
                            С интерес ще се запозная с твоите инвестиции навън, защото досега не съм е интересувал от чужди акции.
                            Софарма трейдинг за мен е добра компания, нещата се изнасят като информация без да се завоалират според мен, а и посещенията на ОС са от голяма полза - ще го потвърдят всички, които са присъствали. Имам доверие в дружеството.
                            и аз като вас леко съм диверсифицирал - със земя
                            земята бях купил преди трейдинга
                            Last edited by fortiss; 21.10.2013, 12:05.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              E хайде сега, голямо скромничене, публична тайна е че не си моноритар като нас простосмъртните, а си баш акула в трейдинга
                              Знаейки че си разумен играч - сигурно си имаш надеждни вътрешни хора там, та не ти се налага да диверсифицираш...ма ти си знайш.
                              Ако не е така - определено е голяма грешка че само 1 огромно щраусово яйце имаш в кошницата. Па било то и златно, в края на краищата не си дедо Бъфю...
                              Че "дедо Бъфю" да не би да оперира само в един бизнес?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                Моят малък портфейл няма как да се сравнява с вашия - нито по брой на компаниите, нито по размери на капитала. Аз както и преди имам една позиция.
                                E хайде сега, голямо скромничене, публична тайна е че не си моноритар като нас простосмъртните, а си баш акула в трейдинга
                                Знаейки че си разумен играч - сигурно си имаш надеждни вътрешни хора там, та не ти се налага да диверсифицираш...ма ти си знайш.
                                Ако не е така - определено е голяма грешка че само 1 огромно щраусово яйце имаш в кошницата. Па било то и златно, в края на краищата не си дедо Бъфю...
                                Last edited by pipbel; 21.10.2013, 11:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X