IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След събитията на площад Тянънмън в Китай,ръководитетлят събира
    целият елит и им казва дословно.В тая стая има две врати,едната води
    към щуротиите на Горбачов,а другата към просперитет .Тогава изрича
    знаменитата си фраза.Не е важно котката дали е бяла или черна,
    важно е да може да хваща мишките.Историята как продължи,всички видяхме.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      Решението за качване и сваляне от борсата на емитент е на акционерите не на държавата .....

      Хората направиха търгово и ни принудиха да продадем и в СОДИ и в МДК имах и в двете и за съжаление ги продадох поради переспективата да станат непублични без да има ясна представа какво ще прави новия собственик и каква ще му е политиката към миноритарите
      Ааа чакай, чакай! На някои хора все държавата им е виновна. А на други все комунистите са им виновни!
      Това, което можеш да си направиш сам, никой друг не може да ти го направи!
      The best things in life are free. The second best things are very expensive!
      не е препоръка

      Коментар


      • Това из го знам,Марков но за какъв чеп ни е тази държава,като не
        регулира нещата и не създава конкуренция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Това добре ама защо Соди не е на борсата.Кого лъже държавата,след
          като сините чипове се броят на пръстите на двете ръце или целта е друга.
          Решението за качване и сваляне от борсата на емитент е на акционерите не на държавата .....

          Хората направиха търгово и ни принудиха да продадем и в СОДИ и в МДК имах и в двете и за съжаление ги продадох поради переспективата да станат непублични без да има ясна представа какво ще прави новия собственик и каква ще му е политиката към миноритарите
          Last edited by markov; 24.01.2014, 14:41.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Това добре ама защо Соди не е на борсата.Кого лъже държавата,след
            като сините чипове се броят на пръстите на двете ръце или целта е друга.

            охх СОДИ приемането на търговото навремето ми струва поне един апартамент
            Умереният риск винаги печели ! ))))))

            Коментар


            • Това добре ама защо Соди не е на борсата.Кого лъже държавата,след
              като сините чипове се броят на пръстите на двете ръце или целта е друга.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                И казано е чеда божии , всяка патка си знае гьола,както и всеки гьол си познава патките.Амин.Тук всеки си го мери с другия ама питам аз къде са
                Нефтохим,Соди-Девня,Оргахим,МДК-Пирдоп,Загорка,Девин,Каолин и мно-
                го други.Най-хубавото е,че сняг заваля и снего се връща надеждата за
                добра рекота и добър бизнес.Каквото ще става да става сега,че про
                пролета чука на вратата.
                Братко Gross, честно казано хвърляш повечето съфорумци в дълбок размисъл с този си пост.
                Last edited by GenCho; 24.01.2014, 14:59.

                Коментар


                • Солвей Соди - 56 %
                  SOFCOM - 7%
                  ATERA - 17%
                  6C4P - 15%
                  BTH - 2%
                  Last edited by dzk; 24.01.2014, 13:55.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                    марков, удоволстиве е да видя, че си оценил биовета, но на другия полюс това eubg е като некролог върху счупен кръст, защо не го зaдраскаш
                    за патката не питам, кой ли е нямал патки
                    eubg е концентриран върху бизнеса с автмобили - продажба и застраховане , в тоя сектор спада на продажбите е преодолян и започва покачване , та си мисля че след година пазара ще го оцени това.

                    Патките са чисто спекулативна позиция .....ако се върне на няколко десетки стотинки някога да се продадат .....
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      И казано е чеда божии , всяка патка си знае гьола,както и всеки гьол си
                      познава патките.Амин.Тук всеки си го мери с другия ама питам аз къде са
                      Нефтохим,Соди-Девня,Оргахим,МДК-Пирдоп,Загорка,Девин,Каолин и мно-
                      го други.Най-хубавото е,че сняг заваля и снего се връща надеждата за
                      добра рекота и добър бизнес.Каквото ще става да става сега,че про
                      пролета чука на вратата.
                      а оргата си я има, както и каолина, но къде са оцека, елма, крема, мекома, полимера, страба, варненска курабостроителница и т.н. плячкосани и изоставени, Амин и да почиват в мир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Аз това съм сделал , общо взето дългосрочна ми е идеята за 1-2 години напред

                        SFARM - 6.55 %
                        SFTRD - 5.21 %
                        BIOV - 23.32 %
                        CCB - 9.10 %
                        ZHBG - 5.28 %
                        6C4P - 10.32 %
                        HDPAT - 0.38 %
                        FPP - 3.61 %
                        EUBG - 1.69 %
                        FIB - 13.35 %
                        Pioneer Funds - Top European Players - 12.31 %
                        Pioneer Funds - Emerging Europe and Mediterranean Equity - 8.89%
                        марков, удоволстиве е да видя, че си оценил биовета, но на другия полюс това eubg е като некролог върху счупен кръст, защо не го зaдраскаш
                        за патката не питам, кой ли е нямал патки

                        Коментар


                        • И казано е чеда божии , всяка патка си знае гьола,както и всеки гьол си
                          познава патките.Амин.Тук всеки си го мери с другия ама питам аз къде са
                          Нефтохим,Соди-Девня,Оргахим,МДК-Пирдоп,Загорка,Девин,Каолин и мно-
                          го други.Най-хубавото е,че сняг заваля и снего се връща надеждата за
                          добра рекота и добър бизнес.Каквото ще става да става сега,че про
                          пролета чука на вратата.

                          Коментар


                          • Аз това съм сделал , общо взето дългосрочна ми е идеята за 1-2 години напред

                            SFARM - 6.55 %
                            SFTRD - 5.21 %
                            BIOV - 23.32 %
                            CCB - 9.10 %
                            ZHBG - 5.28 %
                            6C4P - 10.32 %
                            HDPAT - 0.38 %
                            FPP - 3.61 %
                            EUBG - 1.69 %
                            FIB - 13.35 %
                            Pioneer Funds - Top European Players - 12.31 %
                            Pioneer Funds - Emerging Europe and Mediterranean Equity - 8.89%
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                              Батя кажи къф е твоя бе, стига си се крил

                              Ето аз например имам много шарен портфейл - дългосрочна инвестиция, не овъртрейдвам:
                              Стара планина - над 2 години
                              Хидравлични системи - над 2 години
                              Алкомет - над 2 години
                              Газ - над 2 години
                              Хим привилигеровани (купени декември)
                              Печатницата Юри Гагарин (купени Август)
                              Монбат - над 2 години
                              Зрънчо - над 2 години
                              Енергоремонт - над 2 години
                              ЦКБ- - над 2 години
                              "Американската" банка - над 2 години
                              това всичкото БФБ ли е ? OMG
                              няма ли някой за вражески акций бе ебаси патриотите сте всички

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Има го и моя по-назад в темата. Не съм го пускал пак скоро, защото няма съществени промени.
                                А аз моя от тогава до сега го смених няколко пъти. Абе храня си брокера с комисионни общо взето

                                Коментар

                                Working...
                                X