IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Ного ясно. Представи си на БФБ да се тръгуват поне един мобилен оператор, поне една могъща супермаркетска верига, поне една високотехнологическа фабрика поне около осем планински и балнеологически и исторически курорта, мегаферми за екологическо ядене, винарски къщи, билколечебен концерн, поне една линия на метрото и т.н. - всички - с фрий флоут над 75% и поне 3-4 златодобивни и уранодобивни компании - с фрий флоут поне 35?
    И всичко туй - в държава, в която редът и законът са над всичко, хората живеят спокойно, инвестирането е учебен предмет в училищата, а Хъхрю копа уран в мината, вместо да граби и коли по селата?

    Ей-заради туй трябва да ме турите Дуче.
    Еми айде кандидатирай се най-накрая де. Ние как да те сложим като ти не искаш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Ного ясно. Представи си на БФБ да се тръгуват поне един мобилен оператор, поне една могъща супермаркетска верига, поне една високотехнологическа фабрика поне около осем планински и балнеологически и исторически курорта, мегаферми за екологическо ядене, винарски къщи, билколечебен концерн, поне една линия на метрото и т.н. - всички - с фрий флоут над 75% и поне 3-4 златодобивни и уранодобивни компании - с фрий флоут поне 35?
      И всичко туй - в държава, в която редът и законът са над всичко, хората живеят спокойно, инвестирането е учебен предмет в училищата, а Хъхрю копа уран в мината, вместо да граби и коли по селата?

      Ей-заради туй трябва да ме турите Дуче.
      Импе, досега все бедни влизаха във властта и богати ставаха.
      Нека този път да сложим човек с бизнес и положение. Ти още не си стигнал до там.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        нещо уникално си предвидил за капиталовия пазар?
        Ного ясно. Представи си на БФБ да се тръгуват поне един мобилен оператор, поне една могъща супермаркетска верига, поне една високотехнологическа фабрика поне около осем планински и балнеологически и исторически курорта, мегаферми за екологическо ядене, винарски къщи, билколечебен концерн, поне една линия на метрото и т.н. - всички - с фрий флоут над 75% и поне 3-4 златодобивни и уранодобивни компании - с фрий флоут поне 35?
        И всичко туй - в държава, в която редът и законът са над всичко, хората живеят спокойно, инвестирането е учебен предмет в училищата, а Хъхрю копа уран в мината, вместо да граби и коли по селата?

        Ей-заради туй трябва да ме турите Дуче.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          ако оценявам равилно идеята на портфеййла ти бих добавил М+С и ХЕС


          Тях,също съм харесъл. Мисля си за портфейл-списък със сносни акции, да преливам и да допълвам според тренда и настроението на пазара!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
            Ще ме извинявате за тъпия въпрос, ама на кои акции им викате жабоци?
            София Комерс Заложни Къщи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Само дето Жабоците ми носят доходност без да трябва да ги продавам, а за недивидентаджийските акции не е така.
              Ще ме извинявате за тъпия въпрос, ама на кои акции им викате жабоци?
              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                Айдеее започна се. Когато и жената иска влога и в акции значи е време да продаваме...

                Коментар


                • Това е моят
                  Атера 4300 акции
                  Бреф 11000 акции
                  софарм имоти 850 акции
                  бфб 1000 акции

                  и свободен кеш
                  бавно и тихо нагоре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kapitana32 Разгледай мнение
                    Започнах да се занимавам на БФБ през 2009-2011, после прекъснах за да се освободя от банките, коледата на 2012 се върнах отново. Смятам че тук възможностите за доходно инвестиране не са лоши. Имам портфеил който допълвам месечно. Нямам икономическо образование, но следя форумите и смятам че повечето от форумците са положително настроени да помагат със мнения и съвети, споделят от опита си, което ценя. Знам че парите и решенията са си мои в крайна сметка.
                    Напоследък дори съветвам мои приятели също да участват. Съпругата дори ми възложи да инвестирам тук неин влог.....
                    Айдеее започна се. Когато и жената иска влога и в акции значи е време да продаваме...
                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                      Някой казват тимуровците нямат общо...
                      Не е ПП за ЦК
                      Това за Тимуровците е ментак.
                      Що не ги подкрехиха сат слязоха под номинал , ами сега чак....няма логика.
                      Просто негативизма за свет.икономика избледнява ......полека лека тръгва нов икономически цикъл .... и парите си намират мястото
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Не подценявам: просто това - стар спор - между ръстови и между дивидентаджийски акции. В моментът наблягам на вторите - защото - стабилни. И дори моите се дразня като поскъпват !!!

                        Просто нямам вяра на ръстове - като този - изкуствено направен от тимуровците.


                        Тони - за да стане Софикс 1500, трябва да ме турите Дуче - няма друг начин.
                        Някой казват тимуровците нямат общо...
                        Не е ПП за ЦК
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Не подценявам: просто това - стар спор - между ръстови и между дивидентаджийски акции. В моментът наблягам на вторите - защото - стабилни. И дори моите се дразня като поскъпват !!!

                          Просто нямам вяра на ръстове - като този - изкуствено направен от тимуровците.


                          Тони - за да стане Софикс 1500, трябва да ме турите Дуче - няма друг начин.
                          нещо уникално си предвидил за капиталовия пазар?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Е ти много го подценяваш Тонито. Старо куче вече.
                            Винаги ще намери поне 1 таксиджия да продаде на върха, а после да си ги купи обратно на 2-3 лева, стой та гледай ...
                            Не подценявам: просто това - стар спор - между ръстови и между дивидентаджийски акции. В моментът наблягам на вторите - защото - стабилни. И дори моите се дразня като поскъпват !!!

                            Просто нямам вяра на ръстове - като този - изкуствено направен от тимуровците.


                            Тони - за да стане Софикс 1500, трябва да ме турите Дуче - няма друг начин.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Е ти много го подценяваш Тонито. Старо куче вече.
                              Винаги ще намери поне 1 таксиджия да продаде на върха, а после да си ги купи обратно на 2-3 лева, стой та гледай ...
                              да продавам? нищо не продавам! поне до Софикс 1500

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Само дето Жабоците ми носят доходност без да трябва да ги продавам, а за недивидентаджийските акции не е така.
                                Е ти много го подценяваш Тонито. Старо куче вече.
                                Винаги ще намери поне 1 таксиджия да продаде на върха, а после да си ги купи обратно на 2-3 лева, стой та гледай ...

                                Коментар

                                Working...
                                X